איך מתחילים...?

E87 האחת

New member
איך מתחילים...?

אני דתיה תורנית במסגרת לאומית בת 20 ואת האמת שאני מאוד ביישנית.. אני בחיים לא אבקש לא מחברים ולא ממשפחה שיכירו לי... ואני מתביישת ללכת לשדכנית ובכלל לצאת למטרה הנעלה זה נראה לי מוזר כי אני מכירה לצאת בצורה חברית... מה השוני?האם באמת על ה פגישה הראשונה מבררים ממש פרטים טכנים?לא יודעת נראה לי מוזר לדבר על זה עם מישו... אולי זה לא הזמן שלי?אולי אני לא מוכנה עדיין? מה דעתכם?

פיקצר

New member
`מפוצלת אישיות`.

אם מהצד החברותי יותר קל לך להתחיל, אז לכי תמצאי את החבר הסופי.

Koket

New member
למה אתה חייב תמיד להיות,

כ``כ עוקצני, חד, ישיר. זה לא מראה על התחשבות-יתר. נמצאת כאן בחורה, שניכר מדבריה, שהיא בבעיה כלשהי, בעיה שניתנת בהחלט לפתרון.. למה אתה חייב להיות כזה??? טיפת רגישות. לטובתך..

ישנם הרבה אתרי היכרויות לדתיים.

שבציבור הדתי זה יותר נפוץ כי אין אצליהם שדכנים בתשלום. למה שלא תפתחי כרטיס ותתני לזה הזדמנות? בנוסף לכך התחילי להפיץ בקרב חברותייך וקרובי המשפחה שאת מחפשת בחור לחתונה. ההצעות הכי טובות מגייעות מקרובי משפחה וחברות שמכירות אותך. לאחר שהם יציעו תבררי אצלם בדיוק מה הבחור ועד כמה הם מכירות אותו. אם ימצא חן בעיניך תפגשי ותראי.

לא הבנתי מה את מפחדת

לא חסר שדכנים את צריכה רק להתקשר שיוסיפו אותך לרשימה שלהם. סתם עצה טובה תעדיפי שדכנים שעובדים על בסיס התנדבותי ולא כאלה שמענין אותם רק כסף אלה מוכנים לשקר בלי סוף גם בדברים עקרוניים העיקר שהם יראו כסף בסוף.

למעלה