איך מבטלים את החיפוש הבטוח במחשב

שלום רב,

רכשתי מחשב חדש לאחרונה והוא הגיע עם מערכת הפעלה וינדוס 11 אבל לעומת המחשב הישן. יש את הגדרות חיפוש בטוח של גוגל שהוא נעול ולא מאפשר לי להשבית אותו. כי בלי זה אין לי אפשרות להגיע לאתרים מסויימים שכן יכלתי להיכנס במחשב הישן.

חיפשתי ברשת ומצאתי אפשרויות של השבתת חיפוש בטוח אבל אי אפשר לשחרר את הנעילה כי נאמר לי שאין לי הרשאה לשחרר את הנעילה.

אודה על כל עזרה.

תודה רבה.

בהזדמנות זו, רוצה לאחל גמר חתימה טובה וצום מועיל לצמים.

nisso167

Member
מנהל
שלום רב,

רכשתי מחשב חדש לאחרונה והוא הגיע עם מערכת הפעלה וינדוס 11 אבל לעומת המחשב הישן. יש את הגדרות חיפוש בטוח של גוגל שהוא נעול ולא מאפשר לי להשבית אותו. כי בלי זה אין לי אפשרות להגיע לאתרים מסויימים שכן יכלתי להיכנס במחשב הישן.

חיפשתי ברשת ומצאתי אפשרויות של השבתת חיפוש בטוח אבל אי אפשר לשחרר את הנעילה כי נאמר לי שאין לי הרשאה לשחרר את הנעילה.

אודה על כל עזרה.

תודה רבה.

בהזדמנות זו, רוצה לאחל גמר חתימה טובה וצום מועיל לצמים.
לחץ על אייקון - חיפוש >> בצד שמאל למעלה יש שלוש נקודות >> זה פותח לך תפריט שבו מופיע אייקון העונה לשם - הגדרות. לחץ שם ותגדיר את מה שתרצה.
גמר חתימה טובה. :)

ניסיתי זאת גם לפני שכתבתי כאן. אין שם אפשרות של השבתת חיפוש בטוח.
אודה לך אם תוכל לפרט על מה בדיוק אני אמור ללחוץ כי כל מה שחיפשתי שם לא ממש עזר לי.

סליחה על הטירחה ותודה על התגובה.

אצלי רואים משהו אחר ממה שאני רואה אצלך. לא מוצא את האפשרות "הגדרות חיפוש"

או שאני מחפש במקום אחר?

לחצתי על החיפוש בגוגל בדפדפן כרום. האם טעיתי?
כי מה שאני רואה זה לא מה שאתה רואה.

ושוב סליחה על הטירחה ועל הסבלנות שאתה מגלה :)

פשוט התחלתי להתייאש מה לא בסדר אצלי :)

קבצים מצורפים

• ‏‏צילום מסך (5).png
    ‏‏צילום מסך (5).png
    KB 149.3 · צפיות: 13

nisso167

Member
מנהל

או שאני מחפש במקום אחר?

או שאני מחפש במקום אחר?

מתנצל.
רק עכשיו ראיתי ששנינו דיברנו על שני דברים שונים. אתה דיברת על הגדרות החיפוש של הדפדפן ואני דיברתי על הגדרות החיפוש של מערכת ההפעלה.
אני רואה שהגולש Omnicide כיוון אותך למקום הנכון אבל משהו לא מאפשר לך לבצע. מציע לך לנסות ולאפס את הדפדפן אולי זה יעזור.

או שאני מחפש במקום אחר?

זה מה שאני רואה כשאני נכנס ללינק וכבר יצא לי לראות את זה לא פעם.
האם יש קשר לזה שגם מכשיר הטלפון שלי מסונכרן עם המחשב? כי בטלפון זה קיים כבר מזמן ורק במחשב הישן יכלתי לראות תכנים שכעת לא יכול לראות.

קבצים מצורפים

• ‏‏צילום מסך (6).png
    ‏‏צילום מסך (6).png
    KB 107.5 · צפיות: 14
מתנצל.
רק עכשיו ראיתי ששנינו דיברנו על שני דברים שונים. אתה דיברת על הגדרות החיפוש של הדפדפן ואני דיברתי על הגדרות החיפוש של מערכת ההפעלה.
אני רואה שהגולש Omnicide כיוון אותך למקום הנכון אבל משהו לא מאפשר לך לבצע. מציע לך לנסות ולאפס את הדפדפן אולי זה יעזור.
אז זהו, שאני לא בטוח שזה אכן הגדרות החיפוש של הדפדפן כי גם בדפדפנים אחרים, פיירפוקס, והדפדפן של וינדוס מראה לי אותה תוצאה.
ואולי זה אכן בעיה של של הגדרות החיפוש של מערכת ההפעלה.

כששלחת אותי לחפש הגדרות בחיפוש. אני עשיתי זאת בדפדפן, ובגלל זה ראיתי אצלי תמונה שונה ממה שהראת לי. אם תכוון אותי למה שמראים אצלך בצילום ששלחת לי ולשנות את ההגדרה לכיבוי אולי זה אולי יעזור. רק לא יודע איך בדיוק להגיע לשם והיכן לעשות את החיפוש של הגדרות מערכת ההפעלה. דרך לוח הבקרה? כי לא מצאתי כלום שם.

nisso167

Member
מנהל
אז זהו, שאני לא בטוח שזה אכן הגדרות החיפוש של הדפדפן כי גם בדפדפנים אחרים, פיירפוקס, והדפדפן של וינדוס מראה לי אותה תוצאה.
ואולי זה אכן בעיה של של הגדרות החיפוש של מערכת ההפעלה.

כששלחת אותי לחפש הגדרות בחיפוש. אני עשיתי זאת בדפדפן, ובגלל זה ראיתי אצלי תמונה שונה ממה שהראת לי. אם תכוון אותי למה שמראים אצלך בצילום ששלחת לי ולשנות את ההגדרה לכיבוי אולי זה אולי יעזור. רק לא יודע איך בדיוק להגיע לשם והיכן לעשות את החיפוש של הגדרות מערכת ההפעלה. דרך לוח הבקרה? כי לא מצאתי כלום שם.
העתק הדבק לתגובה הראשונה שלי. :)
לחץ על אייקון - חיפוש >> בצד שמאל למעלה יש שלוש נקודות >> זה פותח לך תפריט שבו מופיע אייקון העונה לשם - הגדרות. לחץ שם ותגדיר את מה שתרצה.

nisso167

Member
מנהל
העתק הדבק לתגובה הראשונה שלי. :)
אפשרות אחרת היא דרך ההגדרות הכלליות של מערכת ההפעלה כמו בצילום המצורף.

קבצים מצורפים

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    KB 273.4 · צפיות: 13
הצלחתי סוף סוף! אבל לצערי זה מוגדר בדיוק כמו אצלך.

אפילו הפעלתי את המחשב מחדש לבדוק וגם שלושה דפדפנים, כרום, פיירפוקס, ואקספלורר הניבו אותן. תוצאות של חיפוש בטוח נעול.

אני חושב שהבעיה לא בדפדפנים ובמערכת ההפעלה אלא הבעיה נובעת מגוגל עצמה. מצ"ב לינק נוסף שם מסבירים איך נועלים את החיפוש הבטוח אבל לא מסבירים איך פותחים אותו וכנראה קיבלתי אותו נעול.

אולי אתה או אחרים יוכלו להבין שם משהו שאני לא הצלחתי להבין לצערי.
רמת הייאוש שלי עלתה לשיאים חדשים כרגע לצערי.

קבצים מצורפים

• ‏‏צילום מסך (8).gif
    ‏‏צילום מסך (8).gif
    KB 405.4 · צפיות: 9
  • גוגל.png
    גוגל.png
    KB 159 · צפיות: 7

nisso167

Member
מנהל
האם במקרה, מותקנת אצלך תוכנה להגנת ילדים כזאת או אחרת? מותקנת ביוזמתך או כשרות בתשלום של ספקית האינטרנט שלך?

nisso167

Member
מנהל
זה מה שאני רואה כשאני נכנס ללינק וכבר יצא לי לראות את זה לא פעם.
האם יש קשר לזה שגם מכשיר הטלפון שלי מסונכרן עם המחשב? כי בטלפון זה קיים כבר מזמן ורק במחשב הישן יכלתי לראות תכנים שכעת לא יכול לרא
יכול להיות. האם מותקנת לך שם אפליקצית מניעה כזאת או אחרת? האם מדובר בטלפון או מחשב מטעם מקום העבודה?

הגבתי פעמיים בתגובה למטה במקום אליך מרוב בלבול. מקווה שתראה תגובתי שם ותודה על התגובות.
אגב, מה שתמוה בעיני הוא שהמחשב החדש נרכש לפני שבועיים והמחשב החדש (שעדיין לא זרקתי אותו) כולל "רק" וינדוס 7. ושם אין את הבעיה של סינון אתרים. כך שאם הבעיה הייתה של ספקית האינטרנט היא הייתה צריכה להיות חסומה גם במחשב הישן. הבעיה היא כנראה "השדרוג" לוינדוס 11 ואולי זה הגיע מובנה דרך גוגל כך שכמו שצירפתי צילום מסך על מרכז העזרה של גוגל (כמה תגובות למעלה) שם מסבירים איך נועלים חיפוש בטוח אבל לא מצאתי הסבר לאיך פותחים את הנעילה זה מה שמשגע אותי. במחשב הישן לא היה סיפור של "חיפוש בטוח" רק לא יודע איך פותחים את הנעילה זה קשור רק לגוגל לעניות דעתי אבל מה אני מבין.

nisso167

Member
מנהל
אגב, מה שתמוה בעיני הוא שהמחשב החדש נרכש לפני שבועיים והמחשב החדש (שעדיין לא זרקתי אותו) כולל "רק" וינדוס 7. ושם אין את הבעיה של סינון אתרים. כך שאם הבעיה הייתה של ספקית האינטרנט היא הייתה צריכה להיות חסומה גם במחשב הישן. הבעיה היא כנראה "השדרוג" לוינדוס 11 ואולי זה הגיע מובנה דרך גוגל כך שכמו שצירפתי צילום מסך על מרכז העזרה של גוגל (כמה תגובות למעלה) שם מסבירים איך נועלים חיפוש בטוח אבל לא מצאתי הסבר לאיך פותחים את הנעילה זה מה שמשגע אותי. במחשב הישן לא היה סיפור של "חיפוש בטוח" רק לא יודע איך פותחים את הנעילה זה קשור רק לגוגל לעניות דעתי אבל מה אני מבין.
לא יודע. כל מה שאגיד יהיה בגדר ניחוש בלבד.

למעלה