איה קלייטון?

כוכבית מצויה

Well-known member
מה פתאום זה נורא בזבזני. מחמם את כל המרחב כאשר הבנאדם תופס רק חתיכה קטנה ממנו.
אני מתחמם קודם כל עם עוד שכבה של ביגוד. זה לא דורש אנרגיה.
אם צריך (ועכשיו צריך) לגייס את הטכנולוגיה המודרנית, אני משתמש במחממים אישיים.
דהיינו כרית חימום חשמלית אישית. כאשר אני יושב אני שם אותה על כרית על הרצפה, ועליה שם את הרגליים, ומעל זה שמיכה.
רגליים חמות - הכל חם.
במיטה אני מתכסה, מפעיל סדין חשמלי, ומוסיף את אותה כרית (שגם עליה יש לי סיפור) וזה החימום.
כפפות וכובע גרב לא כל כך נוחים.

גמד הונגרי

Active member
דהיינו כרית חימום חשמלית אישית. כאשר אני יושב אני שם אותה על כרית על הרצפה, ועליה שם את הרגליים, ומעל זה שמיכה.
רגליים חמות - הכל חם.
במיטה אני מתכסה, מפעיל סדין חשמלי, ומוסיף את אותה כרית (שגם עליה יש לי סיפור) וזה החימום.
מאוכזב ממך קלייטון
זה נשמע בזבזני להחריד

אני למשל משתמש בתנור חימום אישי - מסוג אישה
והאישה משתמשת בתנור חימום אישי - מסוג גמד הונגרי
זה חסכוני!!!

mיטלמן

Well-known member
רגליים חמות - הכל חם.
ואפרופו בזבוז,
כרית על הרצפה זה בזבוז,
מה עם שטיחון קטן כבידוד וכל היתר כמו שכתבת?
"כרית חימום חשמלית אישית. כאשר אני יושב אני שם אותה על כרית על הרצפה, ועליה שם את הרגליים, ומעל זה שמיכה".

ולפני שנשמע את סיפור הכרית, אתה ישן עם סדין חשמלי? היה לי פעם, אם נרדמים אתו (רק על עצמי וגו'), אח"כ כבר חם מדי ולי נורא לא נעים.
רק לשלבים שלפני ההרדמות ורק אם הרגלים קרות.
זרקתי לאחר שחתכתי את חוט החשמל, שאף אחד לא יסתכן.

סופהו 1

Well-known member
רגליים חמות - הכל חם.
יצאתי, קפאתי, חזרתי, הפשרתי ונזכרתי.
בקבוק חם.
זה באמת חסכוני. אפילו עם כיסוי למניעת כוויות.
אחכ אולי אפשר להשתמש במים לשימוש חוזר או לנקיונות. על שימוש בקפה לא הייתי ממליצה.
Amazon.com: בקבוק מים חמים, תיק מים חמים קריקטורה חשמלית חם חם מזג אוויר קר  שקיות בקבוק מים יד רגל חם מרגיע חום טיפול קר נייד כרית מחוממת תיק חימום  הקלה על כאבים

צליליתה1

Well-known member
בקבוק חם.
אחכ אולי אפשר להשתמש במים לשימוש חוזר או לנקיונות. על שימוש בקפה לא הייתי ממליצה.
Amazon.com: בקבוק מים חמים, תיק מים חמים קריקטורה חשמלית חם חם מזג אוויר קר  שקיות בקבוק מים יד רגל חם מרגיע חום טיפול קר נייד כרית מחוממת תיק חימום  הקלה על כאבים
דור ההורים נורא חיבבו בקבוקים חמים, ותמיד היו מלא סיפורי בקבוק נוזל חשבתי ברח לי פיפי
בדיוק היום דיברנו שאולי הגיע הזמן להחזיר עטרה ליושנה
פאקינג קר פה, ממש

סופהו 1

Well-known member
דור ההורים נורא חיבבו בקבוקים חמים, ותמיד היו מלא סיפורי בקבוק נוזל חשבתי ברח לי פיפי
בדיוק היום דיברנו שאולי הגיע הזמן להחזיר עטרה ליושנה
פאקינג קר פה, ממש
קדימה.
מבחר ענק. כיסויי פליז ,סריג או פַּרְוָה. עם ציור, בלי ציור. ממותגים, פושטים. משובצים, פרחוניים.

דברתי עם אמריקע, אמרו לי שאפשר לקנות בקבוק חם לרגליים:
Hot Water Bottle Foot Warmers | Heat Treats

קלייטון.ש

Well-known member
בקבוק חם.
ניסיתי את זה, וגם את ההוא עם הג'ל שמחממים במיקרו, ולי זה לא עובד. המון טירחה לחמם מים, מתקרר נורא מהר ואז צריך לקום ולחמם שוב מים.
שזה מביס לגמרי את כל הרעיון של להיכנס למיטה ולא לצאת ממנה עד הבוקר (בוקר בהגדרה האישית של כל אחד).
אחרי שניסיתי רכשתי במיטב כספי כרית חשמלית (ויש לי על זה סיפור) והיא עובדת בשבילי מצויין.

למעלה