איביקסה

ידידים

New member
תגובה

שלום לך, יש לי אותה הרגשה, שום שיפור. ואצלנו מדובר על שימוש רצוף של 8 חודשים. אין לי את האומץ להפסיק זאת.

1פנטזי

New member
איביקסה

לפי מה שהבנתי צריכים לחכות לפחות 3 חודשים כדי לראות אם יש השפעה כי בחודש הראשון מעלים את המינון בהדרגה עד שמגיעים ל 20 מ'ג ליום כך שעדין לא יכולה להיות השפעה רק בשבוע הרביעי מגיעים למינון הזה.אבי התחיל רק החודש לקחת את האביקסה והרופאה אמרה שרק אחרי 3 חודשים היא תעשה לו איבחון לראות אם יש השפעה או לא.

1פנטזי

New member
אביקסה

הרופאה של אבי הסבירה לנו שצריך לקחת את התרופה לפחות 3 חודשים כדי לראות אם יש לה השפעה או לא. תן לזה עוד צ'אנס חבל להפסיק מוקדם מידי ,הרי לוקח כמעט חודש רק להגיע למינון הנכון של 20 מ'ג ליום אז איך אפשר לראות כבר שינוי?http://www.memantine-supply.com/memantine-information.html#top כדאי לך לקרוא על התרופה בלינק שצירפתי

ידידים

New member
תגובה

ראה את שכתבתי מעלה. אני מדבר על תקופה ארוכה. בלינקים הכל טוב ויפה, כנראה מי שכותב אותם או מארגן אותם הוא בעל עיניין. טוב שקם הפורם הזה. ממש ברכה, אנו נכתוב את אשר אנו רואים שהוא טוב ומנסיוננו יכול לעזור וגם אם יש ספק לגבי משהו - אז חובה לכתוב אותו.

1פנטזי

New member
תגובה

התגובה שלי באה כמובן לגבי הכותב הקודם ששואל לגבי חודש אחד בלבד של לקיחת התרופה.כמובן שאצלך המצב שונה ,אם אין שינוי אחרי 8 חודשים כנראה שהתרופה לא משפיעה.הרי על כל אדם התרופות משפיעות אחרת.

למעלה