אז היום הפרק האחרון לסדרה

Thestral

New member
אז היום הפרק האחרון לסדרה../images/Emo108.gif

ג'ק ובובי תישאר בעיני תמיד אחת הסדרות היותר איכותיות שיצאו לי לראות [שביטולה נובע מסיבות שלא מובנות לי כלל], מי שפה יכול לשרשר פה, בנוסף לתגובתו על הפרק האחרון, את מה שהוא אהב בסדרה ושאב ממנה. חבל שאין עוד תכניות כמוה וחבל שהסדרה הגיעה לסופה. תודה רבה לכל הגולשים שהיו כאן בפורום ותרמו בתגובותיהם ודעותיהם

Thestral

New member
הפרק האחרון-../images/Emo108.gif../images/Emo176.gif

לפי דעתי זה היה פרק מעולה כסיום עונה [וסדרה ככלל]. סגרו את הקצוות, היה קלוג'ר מעולה ואפילו שחבל לי שהסדרה לא תמשיך הלאה אני מרגיש ממש מרוצה ומסופק מהסוף שהציעו, משומה הסוף הזה נתן באמת תחושה של סוף שלם, מה שלא קורה בהרבה סדרות בד"כ. היתה סדרה ממש איכותית וחבל שנגמר אבל טוב שהיה

a123h

New member
סדרת הטלוויזיה הטובה ביותר

זוהי אכן סדרת הטלוויזיה הטובה והאיכותית ביותר. השילוב המנצח בין הווה דרמטי ועתיד דוקומנטרי הוא מעולה; השחקנים היו יוצאים מן הכלל וכן העלילה. רשת WB ששידרה את הסדרה בחו"ל החליטה לבטל אותה עקב רייטינג נמוך. למזלי הסדרה מוקלטת אצלי בוידאו.

BelthazorNW

New member
כמה עצוב שנגמר...

זאת הסדרה הכי יפה שאי פעם ראיתי. זה כזה מציק שמגלים שג'ק נהרג בשוד של מכולת... אחרי המלחמה שהוא היה בה... אבל כנראה רצו שזה יהיה כמו מה שהיה לאבא שלהם... היה טוב וחבל שהיה. איזה אמריקאים מעצבנים רק לצפות באמריקן איידול הם יודעים... לא יודעים לזהות סדרות איכותיות באמת...

angel in blue

New member
אני חדשה! היי..:)

אחותי אמרה לי שיש עוד עונה.. זה נכון?.. והאם ישדרו אותה בישראל?..

rebecca121

New member
איזה באסה נגמר!!שמתי לב למשהו...

שמתן לב לזה שבובי הוא נשיא! ואסירים שמקבלים מאסר עולם כמו אבא שלו יכולים לקבל חנינה מהנשיא?!? איזו אירוניה !! ג'ק מת לא במלחמה כמו שחשבתי אלא במרכול בשוד כמו שאבא שלו הרג את המוכר.....הייתי בשוק!! קורטני וג'ק מהממים ביחדד! איזה חמוד הוא.... דווקא הפרק הזה היה מאוד מצחיק... חבל שנגמר...באמת....

charmer

New member
שידורים חוזרים

התחלתי לראות את הסדרה רק מפרק 8 והתחלתי לצפות באופן קבוע בערך מפרק 12-13. מישהו יודע אם יהיו שידורים חוזרים מההתחלה? יש לי המון "חורים בהשכלה" והייתי שמחה להשלים אותם. ובלי קשר - עוד מישהו כאן אוהב את ג'סיקה פארה (קורטני)?

גם אני

התחלתי לראות את הסדרה מפרק5 או קצת יותר מאוחר ומיד הפכתי לצופה קבוע. הסדרה הזאת ממש מיוחדת, למרות שממש שנאתי את כל הקטעים שאנשים מדברים אל המצלמה הנקודה הטובה בזה הייתה שהם מדברים על דבר עתידי שבעצם קורה בו רגע. בכלל הסדרה התחילה כסדרה רצינית למרות הבעיות של הנערים. אבל לקראת הסוף הרגשתי שהסדרה הולכת ונהיית סדרת נוער. זה התחיל בפרק שכולם היו במסעדה והתחילו לעשות כל מיני שטויות. בכל מקרה, זו סדרה נפלאה, למרות שהדעות שהובעו בה מנוגדות לשלי. חבל מאד שאין עוד עונה. כואב הלב להפרד מסדרות שהפכו לשגרה שבועית. והיום זה קרה עם ורוניקה מארס. הסדרה לא הייתה רגילה, היו בה כל מיני דברים שלא היה אפשר למצוא בכל מקום. כמו שהסוף או מה שיקרה כבר ידוע מראש. צוות השחקנים, יכולת המשחק, הכל מועבר ומורגש אצל הצופה. ממש אני לא יודע לתאר את זה. מי ייתן שלא נדע עוד צער שכזה. לילה טוב.

Dawson girl

New member
הממ יש לי שאלות ../images/Emo3.gif

אני ראיתי את הסדרה מהתחלה, וסדרה כזו מעולה לא היתה כבר הרבה זמן
אגב גרגר ברלנטי, אחד הכותבים, כתב גם לדוסון קריק
אניוואי! 1. אני די בטוחה שהם אמרו שג'ק נהרג במלחמת האמריקות
ופתאום מסתבר שהוא מת בדרך אחרת.. וכאילו כמה פרקים לפני זה אמרו אחרת! איך זה ייתכן? 2. התוכנית הזו שעשו על בובי.. זה אומר שהוא מת? כי זה מעין סיכום חיים כזה, וכולם דיברו עליו בלשון עבר.. זה נתן הרגשה שהוא ז''ל
תודה לעונים

BelthazorNW

New member
אמממ...

1. אני לא זוכר בדיוק מה אמרו על המוות של ג'ק לפני הפרק האחרון. אני רק זוכר שאמרו שהוא ימות מוקדם ושהוא היה במלחמה. אולי קישרנו בין שני הדברים בראש וחשבנו שהוא ימות במלחמה... בכל מקרה לפי הפרק האחרון אי אפשר לריב על זה, ג'ק נהרג ע"י שודד מכולת. 2. אי אפשר לדעת. אף פעם לא אמרו לנו אם בובי נרצח, נפטר או שסתם עושים תוכנית עליו אחרי שפרש מנשיאות. אכן נותן הרגשה של ז"ל... אבל לא אמרו שום דבר שייגבה את זה. Damn Americans. All they watch is American Idol.

BelthazorNW

New member
בנוסף...

צוות התוכנית היה מלא בכותבים ואנשי טלוויזיה מהשורה הראשונה... וזאת אחת הסיבות שהתוכנית הייתה מעולה כל כך... היו אנשים מדוסון קריק (כמו שאמרת), הבית הלבן ואוורווד. שילוב של אנשים שייצרו תוכניות זוכות פרסים.

אבל זה קורה כל כך הרבה

כל עונת שידורים בארה"ב היא רצח לקבוצה זו או אחרת של צופים. הרבה סדרות לא שורדות את העונה הראשונות ויש כאלה שאפילו לא זוכות לראות פרק סוף עונה. לנו היה מזל!

למעלה