אהההההההההההה!!!

The Mad Hatter

New member
אהההההההההההה!!!

*אהמ* סלחו לי על זה. אורררר!!!! מזל טובבבבבבב!!!!! חזרתי מאנגליה ביום חמישי והמחשב שלי היה מקולקל וכל פעם שעברתי ליד ספרים של טרי פראצ´ט חשבתי אם כבר פתחו את הפורום וכשנכנסתי ועברתי על הפורומים החדשים וראיתי "טרי פראצ´ט" התחלתי להתלהב. טוב, אז זה נשמע כאילו אין לי חיים. אני לא שואלת אתכם. אז תסלחו לי אם הפורום כבר עבר את השלב של ההודעות של מזל"ט והכל-אבל: אורררר!!! מזל"טטטטטטטטטטטטטטט!!!! ^-^ וזה, בעצם, כל מה שהיה לי להגיד... ומחר אני הולכת, אז אני בקושי אספיק לכתוב כאן...:/ נו, טוב-עוד שבוע אני אכתוב יותר, ובינתיים- מזל"טטטטטטטטט!!! (פעם אחרונה! אני נשבעת!)

The Mad Hatter

New member
ועכשיו למשהו קצת יותר ענייני...

שלום, אני ליאת, בת 15. נושמת טרי פראצ´ט בזמני הפנוי. ו...ציפיתי לחזור ולראות פורום קצת נטוש (נו אופנס), אבל אני מופתעת לטובה. ***ממש*** מופתעת לטובה. יש כאן מלא אנשים! ישר כוחכם! בכל מקרה, אר...כמה שאלות קטנות- מישהו קרא את the last hero? ראיתי את זה, אבל זה עלה ממש הרבה וכבר לא נשאר לי כסף ו...זה לא מעניין אתכם, מה? בכל מקרה,-אם מישהו יכול לכתוב על מה זה. אחת הדמויות אמורה למות שם, אם הבנתי נכון.

קראתי, ואהבתי

הציוריםש ל פול קידבי מעולים, והספר עצמו טוב מאוד, נכנס לקצה העשירייה הפותחת שלי.די קצר - באורך של אריק - אבל יותר טוב בהרבה לדעתי.הקו עלילה של כוהן והSilver Horde שלו מרגש ומצחיק, במיוחד אהבתי את הדמות Evil Dread Harry, מעין שר אפל שמעולם לא הצליח להתקדם בעסקי האופל.קו העלילה השני מפגיש לראשונה כמה דמויות מרכזיות מהסדרה, ולמרות שסתמרוח נמצא ביניהן, הייתי אומר שהדמות המרכזית כאן היא ליאונרד איש קווירם, אחרי כוהן הברברי כמובן.ובקשר לשאלתך - * * * ספויילר * * * כן, יש מוות של אחת הדמויות, אבל לא ממש טראגי ועצוב, יותר Bitter-sweet

*קליאו*

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo24.gifליאת../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo105.gif

כמה נחמד לראות את זיז פנייך כאן, יקירתי.. ^^ ואכן, הפורום מלא וגדוש עד מאוד, ואפילו אני לא האמנתי שכל כך מהר הוא יתמלא!
אבל כך זה! ונחכה לך שבוע.. כמה שתרצי!
ולא קראתי את הספר ששאלת.

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gif תאשימו את ליאת!

שהכירה לי את בשורות טובות! ( ואם לירון עוד לא החזירה לך את הספר..) הספר שלך טייל בהרבה מקומות בארץ.. כך אני מאמינה..*צחוק זדוני*

למעלה