אבא מהמר :cool:

פוקר

New member
אבא מהמר :cool:

היי! עד לפני שנתיים חייתי כמו מלכה היה לי הכל והכל היה לי! מבחינה של אושר פנימי ועושר כספי. אבא שלי תמיד אהב להפעיל את האנדרנלין שלו ע``י הימורים אם זה בקלפים עם החבר`ה או שהוא היה משקר לנו בבית והיה נוסע ליריחו להמר ברולטה. והכל סביב שקרים(בדיעבד), הוא אמר שנתקע לו האוטו או שהוא בפגישה או שהוא פשוט בדיכאון והוא נסע עד אילת ובחזרה, כל מיני תרוצים עלובים! רק כדי להסתיר את העובדה שהוא מהמר. אבא שלי נפל והפסיד 800,000 $. הוא מלא בחובות! היה לו ניסיון התאבדות הוא היה מאושפז בגלל לחצים נפשיים וכאבים בחזה, הוא ברח לח``ול ואמא שלי נסעה להחזיר אותו ממוסד לחולי נפש באמריקה. הוא הרגיש שהכל נפל לו בין הידיים הוא היה חייב להמון אנשים המון כסף (ועדיין). אנחנו במצב כלכלי קשה וזה עוד כלום לעומת המצב הנפשי של כל אחד ואחד במשפחה. יש עוד המון סיפורים שקרו ועדיין קורים אני עוברת מצב לא קל תעזרו לי מה לעשות? אבא שלי הוא בן אדם טוב עם הלב הכי טוב שיכל להיות. אני מעריצה אותו מאז שאני קטנה ועדיין. מה לעשות? איך לעזור?

ביילי_007

New member
ואוו, הדבר החשוב שאת אוהבת אותו

ללא ספק, זה מצב קשה ביותר של התמודדות עם לחצים מאוד קשים. והעובדה שאמך החזירה את אביך מאמריקה,רק מוכיחה שאתם עדין אוהבים למרות הקשיים. ללא ספק, אתם נראים לי משפחה חזקה, ומאוחדת. אני לא מקצועי אבל נראה לי שאתם צריכים ללכת לייעוץ אני יחשוב מה עוד אפשר לעשות במסגרת ייעוץ בפורום. ביילי

ביילי_007

New member
ואוו, הדבר החשוב שאת אוהבת אותו

ללא ספק, זה מצב קשה ביותר של התמודדות עם לחצים מאוד קשים. והעובדה שאמך החזירה את אביך מאמריקה,רק מוכיחה שאתם עדין אוהבים למרות הקשיים. ללא ספק, אתם נראים לי משפחה חזקה, ומאוחדת. אני לא מקצועי אבל נראה לי שאתם צריכים ללכת לייעוץ אני יחשוב מה עוד אפשר לעשות במסגרת ייעוץ בפורום. ביילי

sholi

New member
אבא תמיד ישאר אבא

יקירתי אולי עכשיו את לא חיה כמו מלכה, ועכשיו המצב יהיה קצת שונה, אבל.... עדיין יש לך אבא ותשתדלי לשמור עליו למרות הכל. תתמכו בו ותעזרו לו, תראו לו שלא משנה מה קרה בעבר אתם תמיד תהיו איתו, זה נורא קשה אני יודעת, אבל הדבר הכי חשוב שעדיין יש לכם אבא, ואני שמחה לשמוע שאת מעריצה אותו ואוהבת אותו, גם אני אהבתי את אבא שלי, אבל הוא החליט לאהוב משפחה אחרת ונטש אותנו בצורה הכי מגעילה שיכולה להיות, ואני אהבתי אותו מאוד מאוד והוא פגע בי יותר מכל אחד בעולם. אז בכנות תשמרי על אבא שלך ילדה , שתקומי בבוקר ותפקחי את העיינים תמיד תחשבי שהמצב שלכם אולי עגום , אבל יש כאלו שמצבם עגום יותר משלך, ולפחות לך יש אבא מקסים שקצת מעד אבל הוא עוד יקום בעזרתכם. שלך, אחת שעברה קצת יותר ממך. אשמח לשמוע ממך ב- E_MAIL שלי. [email protected]

Noam

New member
תשובה מנועם

פוקר שלום. קודם כל אני רוצה להודות לך על שבחרת לשתף אותי ואת הפורום בבעיה שלך ולומר לך שאת לא לבד עם מה שאת עוברת. אביך לפי התיאור מכור להימורים ,שזה בדיוק כמו התמכרות לסמים או לאלכוהול. מי שיכול לטפל בבעיה זאת הוא אביך בלבד, ומה שאמור לתת לו את המוטיבצייה להפסיק את מעגל ההרס זאת התחתית אותה הוא חווה כעת, וכולי תפילה שאכן נפילה זאת של אביך היא לצורך עליה. לא ציינת בת כמה את ולמרות זאת עליך ללמוד להפריד בין אביך לעצמך ולהבין שאת לא יכולה לעזור לו וכי זהו צהליך שכנראה הוא חייב לעבור בכדיי להתעורר. תחושת חוסר האונים שלך ,התסכול והכאב מוכרים לי ומובנים אך עליך למצוא את הדרך להופכם לאמונה שהכל יהיה בסדר. אם מרגישה שזקוקה לייעוץ מקצועי, הודיע ואשמח להפנות אותך.אוהבים אותך. נועם.

pachanga

New member
אויש:-(

חברי הקודם לחיים היה מהמר לא סבלתי את זה הוא היה מפחד להמר שאני יודעת מזה כי הוא היה גומר את הכסף שלו על חשבון הבילויים שלנו ..... ואת החשבונות שלי אפילו!!!!!

למעלה