יום הולדת 50 לאמא

הדרוש13

New member
../images/Emo97.gifיום הולדת 50 לאמא../images/Emo97.gif

עוד חודש יש לאמא שלי יומולדת-50!! אני רוצה לקנות לה או להכין משהו ממש ממש מיוחד...מקורי..לא ארנק או סאט פינוק..אלו דברים שאני קונה לה כל שנה...אני רוצה משהו ממש יפה!! (כי זה 50 ולא עוד סתם יומולדת)... עברתי על הטאגליינס כמה פעמים...גם בשרשור לאמא, וגם בשרשור ערכות ובהכל..ואין שום דבר שממש קולע..
בעיקרון היא אמא מאוד יצירתית...אוהבת להכין תכשיטים...לצייר על עץ..אבל אני לא רוצה לקנות לה משהו שקשור לזה..יש לה מלא דברים והיא לא תשמח לקבל משהו כזה...
היא מאוד אוהבת את העיתון "מנטה", הייתי עושה לה מנוי אבל הסכום שלי הוא-100 ש''ח בערך..ככה שזה לא בא בחשבון...אולי אני יוסיף את זה למתנה שאנ ייקנה..אם זה יתקשר...
חוץ מכל זה היא אמא מקסימה...אני כ''כ אוהבת אותה ורוצה לעשות לה טוב ולהחזיר לה על כל מה שהיא עושה בשבילי...=]
המתנה צריכה להיות אישית, רק ממני...כי כל המשפחה-ואני-עושים לה סרט כזה ערוך..עם כל מיני קטעים.משהו מרגש!! ו-אבא שלי טס איתה לארצות הברית...וגם כל ילד עושה לה משהו לבד..!! פליזזזז-כל רעיון יתקבל בברכה!!
חוץ מזה-משהו שפחות חשוב-אם יש לכם רעיון של דרך מיוחדת לחגוג לה-חוץ ממסיבת הפתעה כי את זה היא לא אוהבת...אז-רישמו פה!!
ממש מקווה שתעזרו לי...וסליחה על המגילה,
הדר!!

הדרוש13

New member
מק../images/Emo78.gif!!!!!!!!!!!!!!

פליז,זה ממש ממש דחוף לי...ונורא חשוב
בבקשה תעזרו לי!!

blue sheep

New member
אני אנסה לעזור...

את בטוחה ששום דבר מהשירשור לאמא לא אהבת???
זה בקשה קצת קשה... יומולדת 50 לאמא....
מה התקציב שלך בערך?
טוב, לרעיון שלי...
את יכולה להכין לה (או לקנות) תיבת אוצר...
ובפנים לשים המון המון המון תמונות שלה...
כאילו היא האוצר!
ואז שהיא תשתמש בקופסא...
מקווה שעזרתי!

blue sheep

New member
עוד משהו...!

את יכולה לשים בפנים 50 תמונות...!
עוד רעיון: את יכולה לקנות 50 דברים קטנים...

הדרוש13

New member
תודה אבל לא עזרתן לי!!../images/Emo4.gif

קודם כל רשמתי שהסכום הוא בסביבות ה-100 ש'''ח!!
דבר שני-משהו עם תמונות אני ממש לא רוצה כי אנחנו כבר עושים לה סרט עם תמונות מכולם..אז זה לא מתאים....וזה לא כזה משמח לקבל תמונות שהיא כבר מכירה...חחח
תיק-ממש לא!! זה לא מקורי... תודה בכל זאת, פליזזז כיתבו עוד רעיונות!!

blue sheep

New member
אממ...

סליחה.... חשבתי שהסכום של המינוי למנטה הוא 100 ש"ח... לא שמתי לב. אני אנסה לחשוב על עוד רעיונות... את בטוחה שלא מצאת בשירשור?

הדרוש13

New member
אמ...כן ניראה לי שאני בטוחה..../images/Emo9.gif

אולי יש לך עוד רעיונות מקוריים? אולי יש לכם רעיונות למשו שקשור לפאנג שואי? (או איך שלא כותבים את זה....חחח) או לצבעים ורגשות...משו כזה?

ellulli

New member
רעיון

אולי תקחי תמונה של שתיכן, תגדילי אותה, תמסגרי אותה במסגרת מעץ עבה, ועל המסגרת תכתבי ברכה מכל הלב.. כאילו תמלאי את המסגרת בברכה.. זה יכול לצאת ממש יפה, והכי מהלב בעולם.

הדרוש13

New member
שוב תודה..אבל לא...:\

יכול להיות שלא קראת את ההודעות הקודמות אבל אמרתי שאני לא רוצה משהו עם תמונה כי אנחנו כבר עושים לה סרט מכל המשפחה עם מלא תמונות... הבנת? סליחה שאני קרצייי!!
זה פשוט דחוף... תודה בכל זאת...אשמח לשמוע עוד הצעות...

ellulli

New member
יש לי רעיון!

יש אתר שמציע משהו כזה - את מביאה תמונה וצייר עושה מזה קריקטורה. ואז את יכולה לשים את זה במסגרת ולעשו את הברכה והכל. מה אתא ומרת?

הדרוש13

New member
מקסים אבל...זה לא מתאים!!../images/Emo12.gif

כבר יש לה קרייקטורה מהממת מחו''ל של עצמה ושל אבא שלי...אז אני לא רוצה לתת לה עוד אחת... וחוץ מזה אני לא רוצה ש-ו-ם דבר שקשור לתמונות!! מצטערת שאני לא רוצה כלום וקצת בעייתית.... מחכה לעוד פוול רעיונות, הדר!!

ellulli

New member
וואי וואי

את באמת בעייתית!!
אבל אני ממשיכה לחשוב. את רוצה לחפש באתר שאני מכירה?

הדרוש13

New member
כן בכיף!!

כל מה שיכול לעזור..תתני/תרשמי בכיף!! ותודה שאת משתדלת!!

הדרוש13

New member
כן בכיף...תני קישור!!

כל דבר שיכול לעזור...אז בכיף!! ותודה שאת משתדלת!!

ellulli

New member
פתחתי פה

הודעה עם קישורים לשלושה אתרים.. תבדקי בהם. בקשר אלייך נראה לי שהשני הכי יתאים, אבל תבדקי בשלושתם.. ! ואין בעיה, בכיפ. מכירה את התסכול הזה ורוצה למנוע אותו ממך.

הדרוש13

New member
תודה אבל זה לא עזר לי...../images/Emo23.gif

האתר השני..שהמלצת לי עליו...אז זה יותר-סירות, מטוסים, וכאלה...היא לא ממש בקטע הזה... באתר הראשון זה יותר תמונות על כל דבר ואני לא רוצה משו עם תמונות! באתר השלישי..זה משו כמו השני...בכל מיקרה לא מצאתי שום דבר!! חחח מצטערת... והמון המון תודה לך.... אם יהיו לך עדו רעיונות אז בבקשה תירשמי לי.. שלך, הדר!

ShirShir

New member
אם היא אוהבת את "מנטה", אז....

אני מניחה שהיא דוגלת בבריאות הגוף והנפש. תוכלי לארגן לה ערכת מתנה לבריאות הגוף והנפש: מגזין החודש של "מנטה" תה ירוק / קופסת תה (תה מנטה
) דיסק של מוזיקה מרגיעה כרית עיסוי וכו'. מה דעתך

ShirShir

New member
ואולי משהו מפנק כמו....

חלוק ונעלי בית ו/או קצף אמבט....

למעלה