שאלות שכל ביביסט צריך לשאול את עצמו

חנן44

Well-known member
איך אפשר לתמוך במי שכשל בניהול המדינה בכל פרמטר בטחוני כלכלי ומדיני. במינשהעביר מליארדים לחמאס ולא הכין את המדינה למלחמה, במי שמשלים עם העובדה שיש חטופים נמקים בעזה שכל הגליל מפונה, שפליטי הדרות עדיין לא חזרו הבית והחמאס לא הוכרע. בו אתם תומכים?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
איך אפשר לתמוך במי שכשל בניהול המדינה בכל פרמטר בטחוני כלכלי ומדיני. במינשהעביר מליארדים לחמאס ולא הכין את המדינה למלחמה, במי שמשלים עם העובדה שיש חטופים נמקים בעזה שכל הגליל מפונה, שפליטי הדרות עדיין לא חזרו הבית והחמאס לא הוכרע. בו אתם תומכים?
ולא זו בלבד. גם אם נתעלם מטענותיך... (ואיני מתעלם חלילה) אותו אחד שהזכרת הציב 2 יעדים למלחמה הזו:
א. מיטוט שלטון החמאס וניצחון מוחלט על החמאס.
ב. השבת החטופים.

המלחמה נמשכת כבר מעל ל-200 ימים, שבהם גם נגבים חיים נספים של חיילים.
איזה יעד מתוך היעדים המובהקים הללו הצליח צה"ל להשלים? נאדה!
ולמי שעדיין לא הפנים: אין גם מצב שיצליח!
אין אפשרות לנצח ניצחון מוחלט ואין מצב להחזיר את כל החטופים ללא הסכם שבחלקו לפחות יתבסס על עצירת הלחימה
ואיך נאמר זאת בעברית פשוטה? זוהי פשוט כניעה או שלכל הפחות הפחות, אי עמידה ביעדים.

לכן, מנהיג של מדינה שהכריז על יעדים שלא ניתן להשיגם הוא מנהיג שכשל.
ועל מנהיג שכשל, חובה ללכת הביתה אם לא לעמוד גם למשפט.

DANIAVNI

Well-known member
איך היה שואל שימון פיירס ז"ל
מה האלטרנטיבה ?
לפיד ? גנץ? אל תצחיקוני
ביבי על כל מגרעותיו הוא הרע במיעוטו ותאמין לי שאני לא מאוהביו .

jackie111

Well-known member
מה האלטרנטיבה ?
לפיד ? גנץ? אל תצחיקוני
נכון כל אלטרנטיבה שהצגת טובה ממנו.
הם הצליחו בכל מה שעשו וביבי נכשל.

אלפיני

Well-known member
קל, כשאתה משועבד לשטויות שמנפק מניסטריון האמת כמו בספר של אורוול, תמיד ימצא אשם חיצוני.

dory30

Well-known member
מה האלטרנטיבה ?
לפיד ? גנץ? אל תצחיקוני
בנט ר"מ, יוסי כהן שר ביטחון, לפיד שר חוץ, גולן ביטחון פנים במקום הליצן השבור, מישהו שמבין בכלכלה שר האוצר וכדומה. ממשלה נורמלית, לא תיאטרון קבוקי של מגלומן יורד.

למעלה