על אף שזו שנה לא רגילה- חג שמח לכולם

dory30

Well-known member
אוכל טעים, מזג אוויר נוח (אפילו בחסות המזגן) והעיקר לקבל פרופורציות ולהגיד תודה רבה על מה שיש (כמובן לשאוף לשיפור מתמיד). ושבשנה הבאה אפשר יהיה לחגוג באמת, בלי מועקות.

מקסים 45

Well-known member
אוכל טעים, מזג אוויר נוח (אפילו בחסות המזגן) והעיקר לקבל פרופורציות ולהגיד תודה רבה על מה שיש (כמובן לשאוף לשיפור מתמיד). ושבשנה הבאה אפשר יהיה לחגוג באמת, בלי מועקות.
חג כשר ושמח עד כמה שאפשר במצב המורכב של המדינה ושחטופינו יזכו במהרה לחירות מלאה🙏

פנינה10כחולה

Well-known member
חג של חירות משנאה, ואהבת חינם.
מי יתן והאביב יביא איתו חופש לשבויים שלנו.
IMG-20240422-WA0009.jpg

דיברגנט חדש

Well-known member

פולגאר

Well-known member

עם כיסא ריק לחטופים: מכבי ת"א ערכה סדר פסח באתונה

הצהובים ציינו את החג, רגע לפני פתיחת סדרת רבע גמר היורוליג מול פנאתינייקוס (שלישי, 20:30). קטש: "זה לא הולך להיות קל"​

ידוע לי שאתה לא מאמין וקיבלת הוכחה שצריך להאמין, 2 זריקות העונשין של ניבו פגעו בחישוק ונכנסו ומכבי גנבה ניצחון לפנא במשחק בית של פנא באתונה בסדרה הטוב מ-5 וניצחה ב-4 הפרש למרות פציעתו של בולדווין לקראת סיום המשחק |גביע|
נותר לקוות שהוא יהיה כשיר למשחק מחרתיים |הלוואי|

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
ידוע לי שאתה לא מאמין וקיבלת הוכחה שצריך להאמין, 2 זריקות העונשין של ניבו פגעו בחישוק ונכנסו ומכבי גנבה ניצחון לפנא במשחק בית של פנא באתונה בסדרה הטוב מ-5 וניצחה ב-4 הפרש למרות פציעתו של בולדווין לקראת סיום המשחק |גביע|
אתה מאמין לשטות הזאת שזה בגלל הייצור הדימיוני? הפרשנים עשו הגבלה לסל של פניני :)
פנאתינייקוס מאשימים את השופטים, תצטרכו להחליט מי מביניכם צודק ;)
נותר לקוות שהוא יהיה כשיר למשחק מחרתיים |הלוואי|
הוא לא :( קרע בשריר זה לא פשוט בכלל, אני כלל לא בטוח שיהיה כשיר לשאר הסדרה והלוואי שאטעה |הלוואי|

פולגאר

Well-known member
משה השאיל לך את הפרחים מהאייקון שלו? ;-)

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
משה השאיל לך את הפרחים מהאייקון שלו? ;-)
צהוב סמל החטופים.

למעלה