עלילות יוסי בתיאטרון- שיזפון 400!

YossihNew

Well-known member
אז אחרי קורונה, הריונות, לידות, חזרות בתשובה, וואטאבר, מי היה מאמין שאפס ביחסי אנוש יגיעו להצגת ה-400 שלהם?! והנה אני, יוסי הקטן, מככב שם ומצטלם עם חבר'ה מגניבים!

אז כשהגעתי, ראיתי מישהי שבאה לראות את ההצגה של אבא שלה. יורשת לאימפריית מחזות זמר מצד אחד, ומלכות בימתית מצד שני. אני משקיע בעתיד.

רומי יעקבי 3.jpg
ואז בא ההוא מהחדשות... ההוא, נו, גדלתי עליו ולא ידעתי שהוא יהפוך בכלל לכתב חדשות.

לירון זייד.jpg

לאחר ההצגה המגניבה, שמתי לב למישהי מאוד מאוד ספציפית בקהל. מישהי מדהימה, חברה של כוכב, ו... אתם יודעים, אנחנו די אוהבים אותה. לא?

דין הפנר 3.jpg

מיד לאחר מכן ניגשתי להודות למעורבים בדבר. אחד מהם כבר מזמן לא מעוכב משכורות, אבל אז סיפרתי לו שהסיבה שאני מצטלם איתו היא כי הוא היחיד, היחיד, שחסר לי מהמשפחה הזאת. בנוסף החמאתי לו על מיני סדרות שאולי שמעתם עליהן? משהו? מישהו? ועל אשתו. אשתו לא מוכרת כזאת...
אורן יעקבי.jpg

ואם כבר סדרות שלו, היה איזה אחד שכתב לו גם שירים לסדרות, והתארח בסדרה... לבנבן כזה, אשכנזי. אני אוכל מפריס פרסה אם מישהו יכיר את השם שלו יום אחד. אבל עכשיו... בא לי לתקוע לו כזה מעוול בראש!

עילי בוטנר.jpg

עכשיו, מיד לאחר מכן חיכיתי קצת לשחקנים, ומי יצאו? מי יצאו? שתיים מהמקוריות. כן. אחת מהן התארחה על הבמה במפגש שיבוטים שלא היה כדוגמתו מאז... רוני ומור. אבל אני בטוח שהיא שומרת עלינו כמו שצריך, בעיקר מהשנייה, ש... נמסטה לה, אתם יודעים.

שני קליין 2 ומיטל גל סוויסה.jpg

בהצגת ה-400 הייתה דפי המקורית מההצגה המקורית. המחליפה שלה (שנורא רציתי לאחל לה מזל טוב על אירוסיה) הייתה בהצגה ה-401. אז לצערי תפסתי רק דפי אחת. למזלי היא הייתה חמודה בטירוף. שימו לב לאנשים המוזרים מאחורה. מי אתם? ולמה אני חש שמישהי אחרת מהמשפחה צריכה לעזור לה?

משי קליינשטיין 4.jpg

ואם כבר שיבוטים, הנה השיבוט שפגש היום את המקור. אני אמרתי לכם שהן שיבוט ומקור. אחת המדהימות.

מעיין תורג'מן 2.jpg

קצת לפני שהלכתי פגשתי איזה אחד, הוא בטח התקבל להצגה רק בזכות שהשתיל סמים אצל מישהו. יור דה קינג. או ליתר דיוק... במקום הראשון.

רון שחר 2.jpg

וכשהלכתי לרחוב, טוב... מסתבר ש... אני לא יודע איך הוא הגיע... אבל הוא מצבא מטורלל גם כן... מסדרה של אורן גם כן... ודין גם כן.

דין מירושניקוב 2.jpg

אגב, תדעו שמישהי מקבוצת מחזות זמר בפייסבוק זיהתה אותי לפי הפרצוף. אז אני כבר מותג, כפי שהיא אמרה.

עייף אך מרוצה, סחוט אך טוב לבב, אני הולך לי לישון.

עד מתי מרץ 2003?! לנצח!​

שיר m

Well-known member
ואז בא ההוא מהחדשות... ההוא, נו, גדלתי עליו ולא ידעתי שהוא יהפוך בכלל לכתב חדשות.
ההוא מאפצ'י וסיפור התכוונת

טוב שמע אתה עושה חיים! יפה לך :-):

(ואיך פספסת את ידידיה? הוא גם היה בקהל)

YossihNew

Well-known member
ההוא מאפצ'י וסיפור התכוונת

טוב שמע אתה עושה חיים! יפה לך :-):

(ואיך פספסת את ידידיה? הוא גם היה בקהל)​
את מתכוונת ל"טוליק יושב לו בשקט בחול"...

לא, מוזר בכמה דברים הוא היה כילד.

הייתה התלחששות בקהל שידידיה נמצא, הייתה לו גם הצגה עם שתיים מהשחקניות שנייה אחרי, אבל כן. לא יודע, התעניינתי יותר בשחקנים וביוצרים. ובדין כי ראיתי אותה נכנסת והתבייתתי. חוץ מזה, שני שווה לי הכל, חיכיתי המון זמן לעוד תמונה איתה...

(רגע, היו שם איזה ארבעה משקשוקה עכשיו כשאת אומרת! הצטלמתי עם שלושה מתוכם...)​

שיר m

Well-known member
איזה ילד חמוד הוא היה

כן צודק ידידיה יצא לפני הסוף להצגה שלו...

או, הולכת להתחיל שקשוקה סוף סוף

YossihNew

Well-known member
כן צודק ידידיה יצא לפני הסוף להצגה שלו...
מאיפה את יודעת, שיר?

דווקא קרן מור מישורי יצאה אחרי, ראיתי אותה יוצאת וממהרת ולא מצטלמת כי היא ממהרת וחבל.

ודניאל גל הייתה קומה מתחתיי! קומה מתחתיי! שני קליין הלכה להגיד לה שלום!!!!!!!!!!!!!!

(אני אולי צריך לראות את ההצגה הזאת? מה אומרת? פחות הסוג שלי)

שיר m

Well-known member
מהסטורי שלו

אני בעד כמה שיותר הצגות, גם אם זה לא הסגנון, תרחיב אופקים|טמבל|

YossihNew

Well-known member
מהסטורי שלו

אני בעד כמה שיותר הצגות, גם אם זה לא הסגנון, תרחיב אופקים|טמבל|
טוב, ראיתי את ידידיה בהצגה עצובה בה הוא שיחק גיי חרדי במאה ה-19 שמת.

(עם אחד מהשחקנים באפס אגב)

ואת שמרית אני רואה בהצגות מזרחיות.

אני ראיתי את רועי רביב בהצגה שבה אונסים, רוצחים, ועושים לידה בלי הרדמה. זה היה קשה.

למעלה