מחקו לי גם כאן את התגובה

"
ביבי וראשי מערכת הביטחון נתנו להם להיכנס בכוונה ב 7.10

למה? ארה"ב לחצה בשביל שיהיה תירוץ להוריד את החמאס שיכול היה לאיים על רכבת הנפט והגז מסעודיה לאירופה."

מחיקת התגובה מונעת דיון...

תבינו לבד שאתם נמצאים בקנוניה עולמית - לא דמוקרטיה ולא נעליים.

"

למה? ארה"ב לחצה בשביל שיהיה תירוץ להוריד את החמאס שיכול היה לאיים על רכבת הנפט והגז מסעודיה לאירופה."

מחיקת התגובה מונעת דיון...

זה הדיון מס' 400 שאתה פותח באותו ענין, אולי זה קשור...

מוטי חוף

Well-known member
אם ביבי שהבליג במשך שנים רבות בכל הגזרות (על זה יש לי ביקורת קשה עליו) ,
היה מקבל טלפון מהתצפיתניות שואת עוטף עזה הייתה נמנעת .
אף אחד לא היה נותן למחבלים הפלסטינאצים להכנס .

אם ביבי שהבליג במשך שנים רבות בכל הגזרות (על זה יש לי ביקורת קשה עליו) ,
היה מקבל טלפון מהתצפיתניות שואת עוטף עזה הייתה נמנעת .
אף אחד לא היה נותן למחבלים הפלסטינאצים להכנס .
אשרי המאמין,מי יודע אולי לפני שתמות תבין כמה היית פתי...

אתה יודע אנשים נהיים דתיים לפני שהם מתים,אבל אתה כבר היית וקצת חזרת חזרה בשאלה

אז אולי אלוהים יגע בך ותבין את האמת רגע לפני הסוף.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא נכון ולא נכון.
שיהיה לצרכי ארצות הברית לבריאות. אף ממשלה ישראלית ולא משנה ממי היא מורכבת, לא הייתה מאפשרת מגה פיגוע עם למעלה מאלף נרצחים, חטופים ונפגעים, רק כי "ארצות הברית לחצה". פשוט לא וזה לא משנה כמה שרשורים עוד תפתח עם אותה 'ידיעה' כביכול (מבלי שהלכה למעשה אתה מציג ראיה כלשהי לטענתך, על אף שאתה משתמש בביטוי "הוכחה" פעמים רבות בכל שרשור כזה).
אין לי מושג מה נמחק אם נמחק, אבל על אף שאני בעל אינטרס כביכול, אני מרגיש צורך לומר שאם אתה חש שאין דמוקרטיה כאן בפורום, עומדים לרשותך פורומים נוספים באתר שאולי הם דמוקרטיים יותר :). אמנם מאחד מהם אתה מושעה אם זכרוני אינו מטעני, אך יש עוד רבים וטובים.
כמובן שגם עומדת לך הזכות פשוט לכתוב דברים בצורה ו/או נוסח שאין סיבה שיימחקו. אמנם לא תמיד פעילות מנהלי הפורומים (לא מתייחס לפורום כזה או אחר ספציפית) אינה עניינית, אך יש לקוות שברוב המוחלט של המקרים זה כן המצב. במקרים אלו, כמובן שהשאלה אם תגובתך תימחק אם לאו לגמרי מצויה בידיך.

אף ממשלה ישראלית ולא משנה ממי היא מורכבת, לא הייתה מאפשרת מגה פיגוע עם למעלה מאלף נרצחים, חטופים ונפגעים, רק כי "ארצות הברית לחצה".
זה כל העיניין של קנוניה עולמית,מי שמבין יודע שאנשים מלמעלה דואגים שתיבחר.

במקרה של ישראל ההשפעה הגדולה ביותר של ארה"ב.

גם אנחנו משפיעים עליהם חזק עם הלובי היהודי וסידרנו שינקו סופית את סאדם שהשפיל אותנו בשנות ה90.

במילים אחרות סוכן של הסיאיאיי - לא יעשה מה שאומרים לו הורגים אותו - ראה רבין.

אין לי מושג מה נמחק אם נמחק, אבל על אף שאני בעל אינטרס כביכול, אני מרגיש צורך לומר שאם אתה חש שאין דמוקרטיה כאן בפורום, עומדים לרשותך פורומים נוספים באתר שאולי הם דמוקרטיים יותר
לא הבנת,שכתבתי את התגובה בסרטון של וואיניט ביוטיוב הם אוטומטית מחקו.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
זה כל העיניין של קנוניה עולמית,מי שמבין יודע שאנשים מלמעלה דואגים שתיבחר.

במקרה של ישראל ההשפעה הגדולה ביותר של ארה"ב.

גם אנחנו משפיעים עליהם חזק עם הלובי היהודי וסידרנו שינקו סופית את סאדם שהשפיל אותנו בשנות ה90.

במילים אחרות סוכן של הסיאיאיי - לא יעשה מה שאומרים לו הורגים אותו - ראה רבין.
מקווה שלפחות אתה הבנת מה בדיוק ניסית לומר כאן :). בכל מקרה, לא מכיר ראש ממשלה ישראלי שהוא סוכן אמריקאי חשאי. אבל עם כל הכבוד לכל הקנוניות הבינלאומיות, אין כאמור אף ראש ממשלה ישראלי וזה לא משנה מה שמו, היכן נולד, או מאיזה צד פוליטי הוא מגיע, שיאפשר מגה פיגוע רק כדי לרצות את ארצות הברית. פשוט אין וכאמור מעלה, לא הצגת בשום שלב הוכחה כלשהי לטענתך זו, על אף שבכל שרשור שאתה פותח בעניין (והם רבים ברוך ה' :)) אתה מנפיץ את המילה "הוכחה" כאילו היא קשורה איכשהו לטענותיך שם :).
לא הבנת,שכתבתי את התגובה בסרטון של וואיניט ביוטיוב הם אוטומטית מחקו.
אה ליינט מחקו? נו טוב. מי שכותב אצלם שיסבול בכיף מבחינתי :). יעני זבש"ו בלע"ז.

אין כאמור אף ראש ממשלה ישראלי וזה לא משנה מה שמו, היכן נולד, או מאיזה צד פוליטי הוא מגיע, שיאפשר מגה פיגוע רק כדי לרצות את ארצות הברית.
עיניים להם ולא יראו...

אה ליינט מחקו? נו טוב. מי שכותב אצלם שיסבול בכיף מבחינתי :). יעני זבש"ו בלע"ז.
לא רק הם גם tov אקטואליה יהודית מחקו לי.

Harrington

Well-known member
מנהל
עיניים להם ולא יראו...
טענות רק אל עצמך יקירי. אילו היית מציג הוכחות (כמשמעות המילה בעולם האמת והמציאות), ניתן היה לראות משהו. כשזה בזה חזרה מונוטונית על טענות שחוקות, תוך הצגת מצג שווא חוזר כאילו הוספת הוכחות, אכן אלו בעלי העיניים אין להם מה לראות שם.
לא רק הם גם tov אקטואליה יהודית מחקו לי.
לא יודע מה זה.

למעלה