מה קורה?

evglev1

Well-known member
מנהל
ידוע שלכהניסטים יש בעיות ראייה. מה יהיה על שולחן השבת של אדונך? שלחת לו כבר זר פרחים מנחם למחלקה שיגיע לפני האמבולנס?
כשאתה מדבר על כהניסטים אתה מתכוון לתומכים נלהבים של "פינוי התנחלויות" כמוך? קרי כהניזם ערבי?

מוטי חוף

Well-known member
כשאתה מדבר על כהניסטים אתה מתכוון לתומכים נלהבים של "פינוי התנחלויות" כמוך? קרי כהניזם ערבי?

הערבים המוסלמים הם יותר כהנא מכהנא ,

# ערבים מוסלמים עשו טרנספר ל-30 מליון ערבים מהמזרח התיכון לעבר אירובה=אירופה המתאסלמת #

תנו רבנן אמרו חז"ל : " צדיקים מלאכתם נעשית על ידי אחרים "

Harrington

Well-known member
מנהל
ידוע שלכהניסטים יש בעיות ראייה.
אם אתה אומר כנראה שאתה יודע.
מה יהיה על שולחן השבת של אדונך?
אין לי מושג. אין לי אדונים כך שגם על שאלתך זו לא אוכל לצערי להשיב.
שלחת לו כבר זר פרחים מנחם למחלקה שיגיע לפני האמבולנס?
מי זה "לו"? אתה עדיין מדבר מבחינתי בשפה של עוכרי ישראל וממציאים. הראשון כי זאת הקבוצה שמייחסת לישראל פשעי מלחמה והשני כי היא מייחסת לי אדון כלשהו בחיים.
בכל מקרה אני מאחל בריאות לכל תושבי קיסריה ועם ישראל בכלל, אבל אינני מכיר אישית אף תושב העיר שאמר להגיע למחלקה כלשהי באמבולנס או משהו כזה. כך שנחמד לדבר ברמזים חסרי משמעות או הבנה, אבל מעבר לדחקה שבזה, מאומה מדבריך לא ברור.

מוטי חוף

Well-known member
ידוע שלכהניסטים יש בעיות ראייה. מה יהיה על שולחן השבת של אדונך? שלחת לו כבר זר פרחים מנחם למחלקה שיגיע לפני האמבולנס?
הרב מאיר כהנא הי"ד היה נביא שחזה את העתיד במדוייק לפני 50 שנה -:
"עזה איננה קייטנה , עזה זה מקום של דמים "
המחבלים הפלסטינאצים ראו שהוא עולה בסקרים עם הרבה מנדטים ושהוא רציני לכן הם הורידו אותו .

evglev1

Well-known member
מנהל
עדיין תומכים בפושע המלחמה מקיסריה?
השאלה אם אתה עדיין תומך בפושעי המלחמה המסתתרים בקטאר ובפושע המלחמה ברמאללה ובעיקר בהיטלר היושב בכלא הישראלי וכבר רואה את עצמו משתחרר והשילוב של היטלר וגבלס שיושב בטהרן.

השאלה אם אתה עדיין תומך בפושעי המלחמה המסתתרים בקטאר ובפושע המלחמה ברמאללה ובעיקר בהיטלר היושב בכלא הישראלי וכבר רואה את עצמו משתחרר והשילוב של היטלר וגבלס שיושב בטהרן.
אני רואה שהשנים כאן היטיבו איתך לרעה.

מוטי חוף

Well-known member
עדיין תומכים בפושע המלחמה מקיסריה?
אנחנו לא תומכים במחבלים הפלסטינאצים מחמאס-דאעש-עזה שביצעו את טבח גיא הריגה בשואת עוטף עזה ,
מדובר בפשעי מלחמה פשעים נגד האנושות שהרבה יותר גרועים ואכזריים מהנאצים הגרמנים .

למעלה