מה אתם אוהבים יותר, נשיקות או חיבוקים? אני אוהב את שניהם אבל אני מעדיף נשיקות. אני אוהב נשיקות יותר.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
בן כמה אתה??
26, אז די צעיר, אבל אפילו צעיר יותר מזה בליבי ובנפשי :)

ואני אוהב את עצמי ככה. ואני לא רוצה להשתנות. ואני מאחל לעצמי תמיד להיות בעל נפש צעירה ותוססת.

אני מניח שאני פשוט אחד מהילדים הנצחיים האלו, כמו הולדן קולפילד מ"התפסן בשדה השיפון".

השם שלי הוא מאור, אני בן 26, ואני אחד מאלו שרוצים להיות צעירים לנצח.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

ואני אוהב את עצמי ככה. ואני לא רוצה להשתנות. ואני מאחל לעצמי תמיד להיות בעל נפש צעירה ותוססת.

אני מניח שאני פשוט אחד מהילדים הנצחיים האלו, כמו הולדן קולפילד מ"התפסן בשדה השיפון".

בדיוק בגיל של הבן שלי ועם אותן אמירות שזה מצויין אבל לא ברור לי מה אתה עושה כאן ,כי הוא לבטח היה משתעמם כאן.

יעיש התימני

Active member

הולדן קולפילד לא נשאר "צעיר לנצח", אומלל שכמותו. וראית מה קרה לו בגלל "צעירותו לנצח" [כי אצלנו האווזים אף פעם לא עפו מהאגם של סנטרל פארק]. מי שנשאר צעיר זה אחיו, שהיה תפסן, ומת בגיל צעיר.
הולדן עבר התמוטטות עצבים קשה מאוד, אושפז, והפרק האחרון בספר נכתב לאחר שנה בבית חולים פסיכיאטרי, בדיעבד.
יתרה מכך, הצעירות של הולדן היתה "נגד" - נגד מבוגרים צבועים: המורה שרצה לזיין אותו כשישן אצלו, אחיו שמכר כשרונו להוליווד, הוריו שלא היה אכפת להם ממנו. הולדן העריך רק את אחותו- הצעירה עדיין ואת אחיו המת.
אם שמת לב, מאור, הולדן לא היה מסוגל לקיים יחסי מין עם זונה/אשה.
מקווה שאתה לפחות מקיים יחסי מין, נהנה מנפלאות המודרניזם והקפיטליזם.

למעלה