לעצור מיד את המלחמה הזאת ולהחזיר את הלוחמים הבייתה.

חראם על המוות המיותר שלהם. כל יום שעובר עוד חייל נהרג ועוד משפחה נהרסת. עוד ילד יתום, עוד סיפור עוד אלמנה , עוד הורים שכולים ובשביל מה?
המצרי מציע: שחרור החטופים, בדרך למדינה פלסטינית: ההצעה של מצרים לרמטכ"ל וראש השב"כ.
אש המודיעין המצרי הציג תוכנית חדשה לשחרור כל החטופים וסיום המלחמה, לפיה ישראל לא תיכנס לרפיח ותסכים להפסקת אש של שנה, שבה יוכרז על מימוש מהלכים להקמת מדינה פלסטינית. משלחת מצרית תגיע לישראל כדי לדון בהצעה, שבה דרישה של חמאס ל-50 אסירים פלסטינים עבור כל חייל חטוף, ו-30 לאזרח
חכו זה עוד לא נגמר.
תקווה בישראל שהציר המצרי יביא לפריצת דרך. פעולה ברפיח? "לא סותר, אך נמצה כל סיכוי לעסקה"
אבל הדרישה המצרית היא עסקה להחזרת החטופים תמורת סיום המלחמה כלומר לא נכנסים לרפיח ולא מחסלים את החמאס. החטופים יחזרו הבייתה אבל סינואר יוצא מההריסות ומסמן V.
זאת ההצעה המצרית רבותי. הכל קקי. יש לנו רמטכ"ל ומטכ"ל שמזכיר לי את הצבא המצרי בששת הימים. את השקרנות של המטכ"ל המצרי לעם שלו לאזרחי מצרים שיצאו לרקוד ברחובות קהיר כשהרדיו תיאר את הניצחונות העזים של הצבא המצרי בעוד חיל האויר שלהם הושמד לחלוטין וצה"ל היה בדרך לתעלה.
הם משקרים אתכם וחיילי צה"ל הקדושים הגיבורים נהרגים סתם על מזבח השקרנות שלהם.
למטכ"ל אין שום כוונה למוטט את החמאס. הם לא רוצים להילחם יותר ולהביא את ההבטחות שלהם לחסל את החמאס צבאית ושילטונית. זה ברור.
הם משקרים אתכם, מרמים אתכם. מתים להיכנע ורק בגלל הסקרים שאומרים ש 80% מהציבור הישראלי בעד מיטוט החמאס בכל מחיר .
אני חותם לכם כאן עכשיו שסינואר יישאר בחיים ברצועת עזה ויסמן V .גם אם יכנסו לרפיח הם לא יכבשו את ציר פילדלפי כי המצרים לא מרשים להם לקציני המטה הכללי לחזור לציר פילדלפי. המצרים לא מעוניינים שיתפרסם בישמעאל שבאחת המנהרות בציר יש תחנת דלק לתדלוק המשאיות בסולר ובבנזין.
אמרתי לכם שאין לכם שכל שאתם עם מטומטם תבוסתן ונהנתן שאוהבים את החיים הטובים והכסף מהדוד שוגר דדי סם .
לעומתכם הערבי המוסלמי יחיה על פיתה זיתים ומים בחושה 20 שנה אבל לא יוותר על הכבוד שלו ועל הארד שלו.
אתם כבר הפסדתם את המלחמה ב 7.10 וכבר שכחתם מה עשו לכם המפלצות .
הסיבה שאני כותב את מה שאני כותב זה מרחמים על לוחמי צה"ל הגיבורים שנהרגים על מזבח השקרנות של המטכ"ל שלכם.
הדרג המדיני לא מעניין אותי. חבורת העציצים שיושבת בקריית הממשלה אינה שולטת במדינה.
מי ששולט במדינת ישראל הם שלושה גופים. הצבא בית המשפט העליון והתקשורת.

DANIAVNI

Well-known member
חראם על המוות המיותר שלהם. כל יום שעובר עוד חייל נהרג ועוד משפחה נהרסת. עוד ילד יתום, עוד סיפור עוד אלמנה , עוד הורים שכולים ובשביל מה?
המצרי מציע: שחרור החטופים, בדרך למדינה פלסטינית: ההצעה של מצרים לרמטכ"ל וראש השב"כ.
אש המודיעין המצרי הציג תוכנית חדשה לשחרור כל החטופים וסיום המלחמה, לפיה ישראל לא תיכנס לרפיח ותסכים להפסקת אש של שנה, שבה יוכרז על מימוש מהלכים להקמת מדינה פלסטינית. משלחת מצרית תגיע לישראל כדי לדון בהצעה, שבה דרישה של חמאס ל-50 אסירים פלסטינים עבור כל חייל חטוף, ו-30 לאזרח
חכו זה עוד לא נגמר.
תקווה בישראל שהציר המצרי יביא לפריצת דרך. פעולה ברפיח? "לא סותר, אך נמצה כל סיכוי לעסקה"
אבל הדרישה המצרית היא עסקה להחזרת החטופים תמורת סיום המלחמה כלומר לא נכנסים לרפיח ולא מחסלים את החמאס. החטופים יחזרו הבייתה אבל סינואר יוצא מההריסות ומסמן V.
זאת ההצעה המצרית רבותי. הכל קקי. יש לנו רמטכ"ל ומטכ"ל שמזכיר לי את הצבא המצרי בששת הימים. את השקרנות של המטכ"ל המצרי לעם שלו לאזרחי מצרים שיצאו לרקוד ברחובות קהיר כשהרדיו תיאר את הניצחונות העזים של הצבא המצרי בעוד חיל האויר שלהם הושמד לחלוטין וצה"ל היה בדרך לתעלה.
הם משקרים אתכם וחיילי צה"ל הקדושים הגיבורים נהרגים סתם על מזבח השקרנות שלהם.
למטכ"ל אין שום כוונה למוטט את החמאס. הם לא רוצים להילחם יותר ולהביא את ההבטחות שלהם לחסל את החמאס צבאית ושילטונית. זה ברור.
הם משקרים אתכם, מרמים אתכם. מתים להיכנע ורק בגלל הסקרים שאומרים ש 80% מהציבור הישראלי בעד מיטוט החמאס בכל מחיר .
אני חותם לכם כאן עכשיו שסינואר יישאר בחיים ברצועת עזה ויסמן V .גם אם יכנסו לרפיח הם לא יכבשו את ציר פילדלפי כי המצרים לא מרשים להם לקציני המטה הכללי לחזור לציר פילדלפי. המצרים לא מעוניינים שיתפרסם בישמעאל שבאחת המנהרות בציר יש תחנת דלק לתדלוק המשאיות בסולר ובבנזין.
אמרתי לכם שאין לכם שכל שאתם עם מטומטם תבוסתן ונהנתן שאוהבים את החיים הטובים והכסף מהדוד שוגר דדי סם .
לעומתכם הערבי המוסלמי יחיה על פיתה זיתים ומים בחושה 20 שנה אבל לא יוותר על הכבוד שלו ועל הארד שלו.
אתם כבר הפסדתם את המלחמה ב 7.10 וכבר שכחתם מה עשו לכם המפלצות .
הסיבה שאני כותב את מה שאני כותב זה מרחמים על לוחמי צה"ל הגיבורים שנהרגים על מזבח השקרנות של המטכ"ל שלכם.
הדרג המדיני לא מעניין אותי. חבורת העציצים שיושבת בקריית הממשלה אינה שולטת במדינה.
מי ששולט במדינת ישראל הם שלושה גופים. הצבא בית המשפט העליון והתקשורת.
מי שטבח ה-07/10 לא עורר אותו נמצא בהכחשה קשה

האמונה שבביכולתנו לזהות כל איום מחוץ למדינתנו נכשלה ( לא זיהינו וגם לא נזהה בעתיד ) ולא משנה אם נחליף 10 פעמים את ראש הממשלה וראש אמ"ן
האמוצנ שביכולתנו לעצור כל איום נכשלה .

ישנן התראות על עשרות אלפי מחבלים שמוכנים לקריאה לתקוף את ישראל ובינתיים הם לא עושים זאת וממתינים לשעת כושר .

למה הם ממתינים מחוץ לגבול ?
לא סיפרו לי אבל לדעתי הם ממתינים לשלטון אמריקני שיהיה עויין לישראל וזה קורה לאט לאט
הדמוקראטים הופכים לרוב ובתוכם אחוז שונאי ישראל הולך וגדל .

מה המדינה עושה עם איומים אלה ????
ובצמרת הבטחונית ישנים .

האמונה שבביכולתנו לזהות כל איום מחוץ למדינתנו נכשלה ( לא זיהינו וגם לא נזהה בעתיד ) ולא משנה אם נחליף 10 פעמים את ראש הממשלה וראש אמ"ן

ישנן התראות על עשרות אלפי מחבלים שמוכנים לקריאה לתקוף את ישראל ובינתיים הם לא עושים זאת וממתינים לשעת כושר .

לא סיפרו לי אבל לדעתי הם ממתינים לשלטון אמריקני שיהיה עויין לישראל וזה קורה לאט לאט

ובצמרת הבטחונית ישנים .

ובצמרת הבטחונית ישנים .

זה התחיל בסרבנות של הטייסים ובחוסר היכולת של ממשלת העציצים הזאת להכניס לכלא כל סרבן .להקיף את בית המשפט העליון בטנקים להוציא משם את השופטים הבוגדים ולהעמיד אותם לדין על פשעי מלחמה נגד העם היהודי
64 מתנות הם קיבלו מהציבור היהודי כדי לטפל בניסיון השמאל להשתלט על המדינה ולהפוך אותה למדינת כל אזרחיה.
הסרבנות והמהומות וחסימות הכבישים באו כתוצאה מההבנה של השמאל שהם איבדו את השליטה על השלטון. בפעם הראשונה לא היה צריך נתניהו לצרף מפלגת שמאל מאז כמה עשרות שנים טובות.
הסרבנות והמהומות הביאו להפיכה צבאית נגד הממשלה.
לכן כתבתי יום לאחר הטבח כשהמילואימניקים התחילו בלי צו 8 בלי בטיח להציף את היחידות שלהם שעל הממשלה על נתניהו להחליף את כל צמרת המטכ"ל ולמנות שר ביטחון אחר ולא לאפשר לסמרטוט הבוגדני גלנט להמשיך אפילו שעה אחת בתפקידו כי היה ברור שהוא עבר צד.
למה נתניהו לא עשה את הצעד המתבקש מכך אין אני יודע. הוא יצטרך להסביר את עצמו כי לדעתי הוא חלק חשוב מאוד במפלתה של מדינת ישראל. חוסר הפעולה שלו למען הצלת המדינה מהכאוס החברתי מההפיכה הצבאית מהבגידה של שופטי העליון בדמוקרטיה עת לקחו להם סמכויות על ועיקרו את הכנסת מתפקידה כמחוקק וביטלו חוקים כמו למשל הוצאתם של תומכי טרור ערבים ויהודים כאחד מכנסת ישראל שהכנסת חוקקה והחליטה בהליך דמוקרטי תקין לחלוטין ולעומת זאת הוצאתם של יהודים תומכי המדינה ציונים מחוץ לחוק רק בגלל שהם לא תומכים באידאולוגיה האקטיביסטית של שופטי העליון .
אבל הטעות הכי קשה של ראש הממשלה שהוא הכניס לתוך הקבינט שלו לתוך הממשלה שלו שנייםצ מאלה שהיו חלק מהקשר נגדו פריור ל 7.10. גנץ ואייזנקוט. הוא העדיף אותם על פני בן גביר וסמוטריץ.
אני לפחות יכול להביט בדרכון האמריקאי שלי ולחשוב כמו פטריוט אמריקאי ולומר ברוך אתה השם שהוצאת אותי משם וחסכת ממני את הביזיון והבושה ,את התבוסתנות העלובה של הדרג הצבאי והדרג המדיני.

למעלה