למה זה הגיוני שנתנו להם להיכנס בכוונה ב 7.10 ואתם מתעלמים מהמציאות

פשוט.

ניקח את הספר חוות החיות בתור משל,כל פעם החזירים שהיו השליטים שיפרו את מעמדם וגרעו ממעמדם של שאר החיות.

ז"א ההיגיון הפשוט אומר שהחזירים נאמנים לעצמם ולא באמת לחיות.

מכאן קל מאוד להאמין שנתנו ל 1400 למות ועוד אח"כ עוד 600

ואני מקווה שאתה מסכימים איתי שהמצב של ה"חזירים" הולך ומשתפר יחסית לשאר ה"חיות".

מוטי חוף

Well-known member
פשוט.

ניקח את הספר חוות החיות בתור משל,כל פעם החזירים שהיו השליטים שיפרו את מעמדם וגרעו ממעמדם של שאר החיות.

לא הגיוני שנתנו למחבלים הפלסטינאצים מחמאס-דאעש-עזה להכנס בכוונה בטבח גיא הריגה בשואת עוטף עזה.
הגיוני יותר שאותם הגורמים האהבלים נרדמו בשמירה כי היו עסוקים בסוג של שביתה איטליקית בגלל איזו מחאה .

לא הגיוני שנתנו למחבלים הפלסטינאצים מחמאס-דאעש-עזה להכנס בכוונה בטבח גיא הריגה בשואת עוטף עזה.
הגיוני יותר שאותם הגורמים האהבלים נרדמו בשמירה כי היו עסוקים בסוג של שביתה איטליקית בגלל איזו מחאה .
זה מה שמוכרים לימין כי זה מה שהוא רוצה לקנות,אבל תשאל כל תת אלוף כמה ה"שביתה" השביתה.

לא יותר מידי.

אני מגזים מאוד שאני אומר 5 אחוז - וזה מהמילואים לא מהסדיר שאמורים להגן.

מילואים זה רק שיש הקפצה.

אבל עקרונית הסדיר היה אמור לטפל בזה כי זה לא באמת מלחמה - נכנסו סה"כ חי"ר עם רובי סער רימונים ונ"ט.

מוטי חוף

Well-known member
זה מה שמוכרים לימין כי זה מה שהוא רוצה לקנות,אבל תשאל כל תת אלוף כמה ה"שביתה" השביתה.

לא יותר מידי.

מילואים זה רק שיש הקפצה.

אבל עקרונית הסדיר היה אמור לטפל בזה כי זה לא באמת מלחמה - נכנסו סה"כ חי"ר עם רובי סער רימונים ונ"ט.
עוד מעט תגיד לי שגם ביום כיפור בשנת 1973 נתנו לצבא מצרים/סוריה לחדור ולהכנס בכוונה .

palmony1951

Well-known member

לא יותר מידי.

מילואים זה רק שיש הקפצה.

אבל, מה הסיבה/ההסבר שלך?!
מי בדיוק רצה בזה?!

palmony1951

Well-known member
נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לא מחאה. היה קצין מודיעין גאה ושוטה, שאיים על התצפיתניות בהעמדה למשפט, אם לא תפסקנה "לקשקש ברשת",
ואותו קצין העדיף להמשיך בשנתו, במקום לפעול מיד כשהעירו אותו לפנות בוקר של ה-07.09..
האם לקצין הזה היה קשר כלשהו לקפלן? לא.
הוא היה קשור לטמטום מוחלט מהול בקונספציה, על אף שהוא טען כנגד היקשרות לקונספציות ובעד דריכות והאזנה לקוראי ה"איפכא מסתברא".
לא בכדי הוא החליט להגיש היום את התפטרותו, וחבל שלא עשה זאת כבר ב-08.09.

evglev1

Well-known member
מנהל
לא מחאה. היה קצין מודיעין גאה ושוטה, שאיים על התצפיתניות בהעמדה למשפט, אם לא תפסקנה "לקשקש ברשת",
ואותו קצין העדיף להמשיך בשנתו, במקום לפעול מיד כשהעירו אותו לפנות בוקר של ה-07.09..
האם לקצין הזה היה קשר כלשהו לקפלן? לא.
הוא היה קשור לטמטום מוחלט מהול בקונספציה, על אף שהוא טען כנגד היקשרות לקונספציות ובעד דריכות והאזנה לקוראי ה"איפכא מסתברא".
לא בכדי הוא החליט להגיש היום את התפטרותו, וחבל שלא עשה זאת כבר ב-08.09.
האידיוטיות של אותו קצין מחייבת לבדוק גם חשד לבגידה.

למה שלא נקרא ליד בשמו? הם היו עסוקים בהפיכה צבאית.
הם רצו להפיל את הממשלה. זה התחיל בסרבנות והמשיך במחאות בהתפרעויות וחסימת כבישים נגד הממשלה.
ואי דיווח לראש הממשלה על הידיעות המודיעיניות 48 שעות לפני החדרת אלפי סימים לטלפונים של מרצחי החמאס וכלה באותו לילה שבין ה6.10 ל 7.10 שלא הודיעו לראש הממשלה על ההתפתחויות המודיעיניות והלכו לישון.
המחדל הוא שהם לא העריכו נכונה את הכמות של המחבלים שיפרצו את הגבול ואת הברברים הלא חמושים שיכנסו לישובים יבזזו יאנסו ירצחו יחטפו.
ככה אני חושב צריך לתאר את מה שקרה בטבח בארי יאר וישובי עוטף ישראל בגבול עם רצועת עזה.

למה שלא נקרא ליד בשמו? הם היו עסוקים בהפיכה צבאית.
זה ההפיכה הצבאית הכי לא מוצלחת שראיתי בחיים שלי.

זאת שאחריה רוצים למנות את בני/לפיד ולא גנרל.

שבה לא מופנה כוח פיזי כלפי השליט.

שבה אין חשד לבגידה של המנהיג מטעם הקושרים.

הסיגריות צמצמו לך את כלי הדם שמובילים חמצן למוח.

זה ההפיכה הצבאית הכי לא מוצלחת שראיתי בחיים שלי.

זאת שאחריה רוצים למנות את בני/לפיד ולא גנרל.

שבה לא מופנה כוח פיזי כלפי השליט.

שבה אין חשד לבגידה של המנהיג מטעם הקושרים.

הסיגריות צמצמו לך את כלי הדם שמובילים חמצן למוח.
אני לא מעשן .
תקרא לזה איך שאתה רוצה אבל זאת הפיכה צבאית פאר אקסלנס. רואים את זה. יש יותר מדי אינדיקציות להוכיח שאני צודק בטענה שלי.
לנתניהו לא היה צבא באותו היום. הבעיה שגם לתינוק שאפו בתנור לבחורה שאנסו אותה זה אחר זה 45 מחבלים ושברו לה את האגן קשרו אותה לעץ בעודה נאנקת מיסורים וכאבים ישבו ושתו בירה כאילו והם ידעו שיש להם זמן להתפרע ואחר כך ירו לה בראש גם להם לא היה צבא ועל זה כל הצמרת הביטחונית של צה"ל צריכים לשבת בכלא על סיוע לטרור ברצח יהודים בשוד חטיפה אונס ומה לא.
הם לא יכולים לבוא ולומר ידנו לא במעל. לא ידענו. טעינו בהערכות המודיעין.
אלה שקרים מצוצים מן האצבע.
שר הביטחון גלנט צעק על השר לביטחון פנים בן גביר וצרח עליו באחד מישיבות הקבינט המורחב ואמר לו אין לך מושג בביטחון אחרי שבן גביר הביא הערכת מודיעין של קצינה ב8200 שכתבה תיזה על מה החמאס מתכנן לעשות בדיוק אחד לאחד וכל המסמך הזה היה מגובה בחוברת שנפלה לידיים של המודיעין מסייענים ברצועה וכל התיזה הזאת נדחתה עיי אלוף פיקוד דרום. אז בן גביר ענה לו אני אולי לא מבין בביטחון כמוך אבל אני מבין בערבים. ומאז מאותו היום שבו היה עימות בין בן גביר לבין גלנט בן גביר לא הורשה יותר להשתתף בישיבות הקבינט באישורו ובגיבויו של נתניהו. ולא רק שכך גלנט אסר על קציני המטה הכללי לדבר עם בן גביר.
זה כל קשור יחד. באותו הזמן התקיימה גם ההפיכה המשפטית כשבית המשפח העליון לקח לעצמו סמכויות אנטי דמוקרטיות לבטל חוקי יסוד ובכל חיסל את מהות הכנסת והתפקיד שלה ובכך התחסלה בעצם הדמוקרטיה במדינת ישראל.
היום ישראל אינה דמוקרטיה. זאת הסיבה למה עזבתי מיד לאחר השמדת גוש קטיף. כשראיתי איך שרון מעוות את הדמוקרטיה ומבצע פעולות אנטי דמוקרטיות כמו פיטורי שרים בניגוד להסכמי הקואליציה רק בשביל שהצעת חוק ההתנתקות תעבור בממשלה הבנתי שהנה הסיפור חוזר על עצמו כמו הסיפור של אוסלו שנחתם רק בשוחד ובמרמה והפרת אמונים עם הציבור הישראלי.
בלי לשחד את ש"ס ב3 מילארד ש"ח כדי שימנעו בהצבעה הסכם אוסלו לא היה עובר בכנסת ישראל.

אני לא מעשן .
אמרתי צמצמו,ז"א עישנת.

לנתניהו לא היה צבא באותו היום.
התייחסתי לדבר הזה עשרות פעמים,הוא לא שלח את הצבא כי הוא חלק מהקנוניה.

על זה כל הצמרת הביטחונית של צה"ל צריכים לשבת בכלא על סיוע לטרור ברצח יהודים בשוד חטיפה אונס ומה לא.
הם לא יכולים לבוא ולומר ידנו לא במעל. לא ידענו. טעינו בהערכות המודיעין.
נכון וגם ביבי.

נודע לו מ 7 בבוקר,הוא לא הוציא הודעה שלחתי כוחות ענק לטפל במחבלים והצבא לא מביא אותם.

הוא טיפטף דברים באמצעות הבן שלו - יכול וצריך להתפרש כ 100 אחוז פוליטי - שהאחריות לא תיפול עליו.

למה הוא אמר החמאס מורתע יום קודם?

זה האליבי שלו.

הוא אף פעם לא אמר "החמאס מורתע אתם יכולים להיות רגועים בחג".

שר הביטחון גלנט צעק על השר לביטחון פנים בן גביר וצרח עליו באחד מישיבות הקבינט המורחב ואמר לו אין לך מושג בביטחון אחרי שבן גביר הביא הערכת מודיעין של קצינה ב8200 שכתבה תיזה על מה החמאס מתכנן לעשות בדיוק אחד לאחד וכל המסמך הזה היה מגובה בחוברת שנפלה לידיים של המודיעין מסייענים ברצועה וכל התיזה הזאת נדחתה עיי אלוף פיקוד דרום. אז בן גביר ענה לו אני אולי לא מבין בביטחון כמוך אבל אני מבין בערבים. ומאז מאותו היום שבו היה עימות בין בן גביר לבין גלנט בן גביר לא הורשה יותר להשתתף בישיבות הקבינט באישורו ובגיבויו של נתניהו. ולא רק שכך גלנט אסר על קציני המטה הכללי לדבר עם בן גביר.
זה כל קשור יחד. באותו הזמן התקיימה גם ההפיכה המשפטית
אשמח אם תראה לי קישור לזה מהתקשורת שבן גביר אמר לפני 7.10 על הקצינה וכולי.

evglev1

Well-known member
מנהל
פשוט.

מי הם אותם חזירים, מצבו של מי בדיוק השתפר?

למעלה