לכל הססמולנים שמפנטזים שנתניהו יכנס לכלא חחחחחחחחח

זה לא יקרה בימי חייכם.
נתניהו לכלא לא יכנס. ואם תמשיכו ככה הוא עוד יהיה ראש הממשלה הבא של מדינת ישמעאל.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחח
חחח
חח

זה לא יקרה בימי חייכם.
נתניהו לכלא לא יכנס. ואם תמשיכו ככה הוא עוד יהיה ראש הממשלה הבא של מדינת ישמעאל.

חחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחח
חחח
חח
תגיד חוחי: אתה עובד עם גט טקסי?

יש לי גם ליר ג'ט אמנם ישן משנות ה90 אבל מתוחזק יפה.
עד לפני עשור הייתי מגיע איתו לבן גוריון אבל עכשיו מפאת גילו של הליר אין לו כבר אישור לטוס טיסות מעל האוקיאנוס אז לישראל אני מגיע במחלקה הראשונה של אמריקאן אקספרס או באל על .ובליר ג'ט אני טס בדרך כלל בטיסות פנים בארה"ב.

DANIAVNI

Well-known member
זה לא יקרה בימי חייכם.

חחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחח
חחח
חח
אני אגיד בפולנית גבוהה שגם אם החולירה יפרוש עקב מחלה זה בסדר

Harrington

Well-known member
מנהל
זה לא יקרה בימי חייכם.

חחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחח
חחח
חח
זה ברור לכל בר דעת, אבל יש כאלו שיש להם חלומות רטובים בעניין. מוחם עסוק באיש פי כמה ממה שתומכיו חושבים עליו :).

זה ברור לכל בר דעת, אבל יש כאלו שיש להם חלומות רטובים בעניין. מוחם עסוק באיש פי כמה ממה שתומכיו חושבים עליו :).
להתכחש למציאות ולהמשיך לפנטז ולהתלהם ולהיות בטוחים שהוא הולך לכלא מעיד על משהו נפשי לקוי. אני אומר זאת בעדינות.
אחד הגולשים השמאלנים כאן הודה שהוא משתמש בפילטרים שמסננים לו את המציאות העגומה בה הוא חי למציאות וורודה יותר כפי שמוחו מדמיין.
זאת אומרת שמה שלא בא להם טוב הם מסננים ומתעלמים מהאמת וממשיכים לפנטז ולחיות במציאות המדומה שהם בנו לעצמם.
את התופעה הזאת אתה יכול לראות בתקשורת בערוצי הזבל האנטישמים ערוצי התרעלה והתבעלה.
אני זוכר שביום הראשון של מתן העדות של עד התביעה הראשון ניר חפץ האולם היה מפוצץ בכתבי המשפט של כל שלושת ערוצי הזבל ממתינים בקוצר רוח לשחיטה של נתניהו אבל הוא הא מה קרה? ניר חפץ בעדותו הפך להם את הקערה על פיה וסיפר מה עשו לו חוקרי המשטרה כדי שיתן את העדות נגד נתניהו.
הפך להיות עד הגנה והפרקליטות לא ידעו את נפשן ורצו להכריז עליו עד עוין .
מאז שום ערוץ תקשורת משלושת הערוצים האלו לא מסקרים את המשפט.
אתה יכול לראות באולם המשפט רק את כתב הפלילים והמשפט של ערוץ 14.

evglev1

Well-known member
מנהל
להתכחש למציאות ולהמשיך לפנטז ולהתלהם ולהיות בטוחים שהוא הולך לכלא מעיד על משהו נפשי לקוי. אני אומר זאת בעדינות.
אחד הגולשים השמאלנים כאן הודה שהוא משתמש בפילטרים שמסננים לו את המציאות העגומה בה הוא חי למציאות וורודה יותר כפי שמוחו מדמיין.
זאת אומרת שמה שלא בא להם טוב הם מסננים ומתעלמים מהאמת וממשיכים לפנטז ולחיות במציאות המדומה שהם בנו לעצמם.
את התופעה הזאת אתה יכול לראות בתקשורת בערוצי הזבל האנטישמים ערוצי התרעלה והתבעלה.
אני זוכר שביום הראשון של מתן העדות של עד התביעה הראשון ניר חפץ האולם היה מפוצץ בכתבי המשפט של כל שלושת ערוצי הזבל ממתינים בקוצר רוח לשחיטה של נתניהו אבל הוא הא מה קרה? ניר חפץ בעדותו הפך להם את הקערה על פיה וסיפר מה עשו לו חוקרי המשטרה כדי שיתן את העדות נגד נתניהו.
הפך להיות עד הגנה והפרקליטות לא ידעו את נפשן ורצו להכריז עליו עד עוין .
מאז שום ערוץ תקשורת משלושת הערוצים האלו לא מסקרים את המשפט.
אתה יכול לראות באולם המשפט רק את כתב הפלילים והמשפט של ערוץ 14.
דווקא היה הם חגגו על העדות של מילצ'ין שאמר לתביעה בדיוק את מה שרצו לשמוע והם חגגו שבתיק 1000 ביבי כבר הורשע ולמעשה מנדלבליט דפק את התיק כי אפשר היה להשיג הרשעה בשוחד והוא הגיש כתב אישום רק על מרמה והפרת אמונים ואז בחקירה הנגדית מילצ'ין לתדהמת התקשורת אמר גם להגנה בדיוק את מה שרצו לשמוע.

Harrington

Well-known member
מנהל
דווקא היה הם חגגו על העדות של מילצ'ין שאמר לתביעה בדיוק את מה שרצו לשמוע והם חגגו שבתיק 1000 ביבי כבר הורשע ולמעשה מנדלבליט דפק את התיק כי אפשר היה להשיג הרשעה בשוחד והוא הגיש כתב אישום רק על מרמה והפרת אמונים ואז בחקירה הנגדית מילצ'ין לתדהמת התקשורת אמר גם להגנה בדיוק את מה שרצו לשמוע.
או שפשוט לדעתו הסובייקטיבית-מקצועית של מנדלבליט לא היה בתיק סיכוי סביר להרשעה. זכור שהוא ידע קצת יותר ממה שכתבי המשפט, שרובם ככולם מדבררים את הפרקליטות ומגיעים מעמדת רל"ב, טענו.

מה שמדהים כאן שמילצ'ן דפק להם את כל התיק.
אל תשכח שחבות ההוכחה מעל כל ספק חלה על התביעה ולא על ההגנה.
ברגע שמילצ'ן בעדותו מול ההגנה אמר שנתניהו מעולם לא עזר לו בעסקיו בישראל הוא חיסל את התיק וההרשעה בקבלת דבר במרמה.
האישום בתיק הזה לא היה שוחד וסביר להניח שמנדלבליט לא ראה סיכוי להרשעה באישום של שוחד בתיק הזה ולכן לא רלוונטי עניין השוחד בתיק הזה.

סטילהוק1

Well-known member
זה לא יקרה בימי חייכם.

חחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחח
חחח
חח
לשמאלנים יותר חשוב להפיל את נתניהו מלנצח את החמאס. למעשה הם רוצים להפיל את נתניהו כדי שלא נשמיד את החמאס. הרבה כסף קטארי זרם לישראל בחודשים האחרונים...

לשמאלנים יותר חשוב להפיל את נתניהו מלנצח את החמאס. למעשה הם רוצים להפיל את נתניהו כדי שלא נשמיד את החמאס. הרבה כסף קטארי זרם לישראל בחודשים האחרונים...
אתה בהחלט צודק.
הטבח שעשו מפלצות האדם בתושבי העוטף הרצח ,החטיפות, השוד, הביזה, האונס לא מזיז להם לאחים לנשק ולחוליגני קפלן והמנהיגים שלהם. דקה אחרי הטבח הנוראי הם המשיכו לתכנן תוכניות איך להפיל את הממשלה הנוכחית .
הנרצחים והחטופים ומעשי האונס והביזה והבושה והביזיון המודיעיני והתוצאות של המרד וההפיכה הצבאית המשפטית לא מעניינים אותם כהוא זה.
מי שחושב שלממשלה הזאת לראש הממשלה יש שליטה מלאה על המטכ"ל טועה טעות חמורה.
אנחנו יודעים שיש במטכ"ל קצינים בכירים ולא רק במטכ"ל אלא בשב"כ ובמוסד שמשתפים פעולה עם הממשל האמריקאי האנטישמי ממשל אובמה הנבלה נגד מטרות המלחמה ונגד נתניהו .לא אכפת להם הניצחון.
הרמטכ"ל לשעבר דן חלוץ אמר בצורה ברורה בלי להסס הניצחון במלחמה הוא לראות את נתניהו מובס ומתפטר .
זה הניצחון שלהם.
100.000 עקורים בצפון לא מעניינים אותם. המצב ביהודה ושומרון לא מעניין אותם. יהודים נשחטים לא מעניינים אותם. מה שמעניין אותם זה השלטון. הם הולכים על הראש של נתניהו.

מזלך שהטיפשות אינה מכאיבה.
אכן אתה צודק.
הטיפשות אינה מכאיבה.
אחרת היית מתאבד על בטוח.
תיק 1000 קרס.
החוקר הודה שלא ניתן היה לסמוך על הערכותיה של קליין אבל בכל זאת המשיכו לתקשר איתה.
כשעורך הדין של נתניהו שאל למה נפגשתם איתה בחניונים חשוכים ולא בהליך מסודר בתחנת המשטרה החוקר לא ידע או לא רצה לומר מדוע. השופטים היו בהלם.
חחחחחחחחחחחחח
ארנון מילצ'ן העיד במשפט כעד תביעה ואמר נתניהו לא עזר לי בשום אופן בעסקי ובבקשותי.
כבר מזמן ביום הראשון בעד הראשון שהתגלה מה המשטרה עשתה כדי לשכנע אותו להעיד נגד נתניהו השופטים היו צריכים לבטל את המשפט ולהורות לפתוח בחקירת החוקרים בתיק בעוון שיבוש הליך חקירה תקין באמצעות מעשה פלילי ולהעמיד אותם לדין.

בתחילת המשפט כשעורכי הדין של נתניהו ביקשו שהמשפט יתנהל בדלתיים פתוחות ושיהיה ניתן לצלם את כל ההליך המשפטי לציבור הפרקליטות סרבה בתוקף.
שהרי משפט של ראש ממשלה שנאשם בכל כך הרבה אישומים ותיקים זה לא עניין של מה בכך וראוי שיהיה מובא בפני הציבור.
אם אתם כל כך בטוחים בהרשעה בכל התיקים מדוע הסירוב?
בתיק 4000 פנו השופטים פה אחד לפרקליטי התביעה ואמרו להם הרשעה בשוחד לא תהיה כאן.
אם זה היה קורה אצלנו כאן בפלורידה בבית המשפט המשפט היה מבוטל. התובע במקרה הזה המקביל ליועמ"ש בישראל היה מפוטר מתפקידו או יותר נכון מתפטר מתפקידו והקריירה המשפטית שלו הייתה מסתיימת במקום. החוקרים בתיק 4000 היו מסולקים מהמשטרה ועומדים לדין פלילי על תפירת תיקים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אכן אתה צודק.
הטיפשות אינה מכאיבה.
אחרת היית מתאבד על בטוח.
תיק 1000 קרס.
החוקר הודה שלא ניתן היה לסמוך על הערכותיה של קליין אבל בכל זאת המשיכו לתקשר איתה.
כשעורך הדין של נתניהו שאל למה נפגשתם איתה בחניונים חשוכים ולא בהליך מסודר בתחנת המשטרה החוקר לא ידע או לא רצה לומר מדוע. השופטים היו בהלם.
חחחחחחחחחחחחח
ארנון מילצ'ן העיד במשפט כעד תביעה ואמר נתניהו לא עזר לי בשום אופן בעסקי ובבקשותי.
כבר מזמן ביום הראשון בעד הראשון שהתגלה מה המשטרה עשתה כדי לשכנע אותו להעיד נגד נתניהו השופטים היו צריכים לבטל את המשפט ולהורות לפתוח בחקירת החוקרים בתיק בעוון שיבוש הליך חקירה תקין באמצעות מעשה פלילי ולהעמיד אותם לדין.

בתחילת המשפט כשעורכי הדין של נתניהו ביקשו שהמשפט יתנהל בדלתיים פתוחות ושיהיה ניתן לצלם את כל ההליך המשפטי לציבור הפרקליטות סרבה בתוקף.
שהרי משפט של ראש ממשלה שנאשם בכל כך הרבה אישומים ותיקים זה לא עניין של מה בכך וראוי שיהיה מובא בפני הציבור.
אם אתם כל כך בטוחים בהרשעה בכל התיקים מדוע הסירוב?
בתיק 4000 פנו השופטים פה אחד לפרקליטי התביעה ואמרו להם הרשעה בשוחד לא תהיה כאן.
אם זה היה קורה אצלנו כאן בפלורידה בבית המשפט המשפט היה מבוטל. התובע במקרה הזה המקביל ליועמ"ש בישראל היה מפוטר מתפקידו או יותר נכון מתפטר מתפקידו והקריירה המשפטית שלו הייתה מסתיימת במקום. החוקרים בתיק 4000 היו מסולקים מהמשטרה ועומדים לדין פלילי על תפירת תיקים.
משפט דרייפוס מודרני.

לא שמת לב שהתקשורת השמאלנית לא מדווחת מאומה על התנהלות תיקי נתניהו ? אני עוקב אחר התנהלות המשפט באמצעות האזנה לציפורי וכנרת בראשי והמחדלים המדווחים שם על התנהלות הפרקליטות לא פחות מאשר מדהימים.

תיקי נתניהו מתפוררים לחלוטין.
סעיף השוחד קפוט.
תיק 4000 עוד מעט יקבר קבורת חמור
תיק 2000 לא שווה את הנייר עליו הוא כתוב. ממש פארסה.
תיק 1000 הוא הסיכוי האחרון של כנופיית שלטון החוק והשיג הרשעה מינורית אולם הולך ומתברר כי התיק הזה עומד על כרעי תרנגולת כל כך קטנים וכל יום של חקירה נגדית מספקת מבוכה עצומה לפרקליטות. חבר השופטים מתקשה להאמין למה שהוא שומע.

הפרקליטות לא האמינה שנתניהו ילך על משפט שיעלה לו מיליונים - הם האמינו שהוא יחתום על הסכם טיעון ויפרוש מפוליטיקה אולם להפתעתם נתניהו "הקמצן" הלך על כל הקופה ולכן כל המחדלים שלהם נחשפים.

דיברגנט חדש

Well-known member
משפט דרייפוס מודרני.

לא שמת לב שהתקשורת השמאלנית לא מדווחת מאומה על התנהלות תיקי נתניהו ? אני עוקב אחר התנהלות המשפט באמצעות האזנה לציפורי וכנרת בראשי והמחדלים המדווחים שם על התנהלות הפרקליטות לא פחות מאשר מדהימים.

תיקי נתניהו מתפוררים לחלוטין.
סעיף השוחד קפוט.
תיק 4000 עוד מעט יקבר קבורת חמור
תיק 2000 לא שווה את הנייר עליו הוא כתוב. ממש פארסה.
תיק 1000 הוא הסיכוי האחרון של כנופיית שלטון החוק והשיג הרשעה מינורית אולם הולך ומתברר כי התיק הזה עומד על כרעי תרנגולת כל כך קטנים וכל יום של חקירה נגדית מספקת מבוכה עצומה לפרקליטות. חבר השופטים מתקשה להאמין למה שהוא שומע.

הפרקליטות לא האמינה שנתניהו ילך על משפט שיעלה לו מיליונים - הם האמינו שהוא יחתום על הסכם טיעון ויפרוש מפוליטיקה אולם להפתעתם נתניהו "הקמצן" הלך על כל הקופה ולכן כל המחדלים שלהם נחשפים.
אתמול יצא לי לראות את תכניתו של ריקלין, סופסוף נאמרו דברים אמיתיים.
אני לא רוצה לחשוב, מה היה אפשר לעשות עם כל הכסף שנזרק ל-|פח| על המשפט המיותר הזה? מה שבטוח לא היה צריך לקצץ את תקציב הבריאות ועוד תקציבים שקוצצו בשביל לממן את תפירת התיקים ומעשיהם הפליליים של התופרים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אתמול יצא לי לראות את תכניתו של ריקלין, סופסוף נאמרו דברים אמיתיים.
אני לא רוצה לחשוב, מה היה אפשר לעשות עם כל הכסף שנזרק ל-|פח| על המשפט המיותר הזה? מה שבטוח לא היה צריך לקצץ את תקציב הבריאות ועוד תקציבים שקוצצו בשביל לממן את תפירת התיקים ומעשיהם הפליליים של התופרים.
חצי מיליארד שקל מקופת המדינה הוצאו על ניסיון הפיכה. נורא , פשוט נורא. האנשים הללו עושים כל מה שהם רוצים.

למעלה