לחובבי טראמפ.

evglev1

Well-known member
מנהל
רק דביל יכול לתמוך באידיוט הזה וכנראה באמריקה לא חסר
וגם פה לא
נמאס מנשיאים שרואים את הצד השני של המטבע, דרוש נשיא שעושה חלוקה דיכוטומית בין טובים לרעים, גם אם זה נראה ילדותי.

evglev1

Well-known member
מנהל
רק שהטובים בעיניו הם לא הטובים בעיני אנשים שפויים.
לדעתי דווקא מי שבעיניו ה"פלסטינים" הם הטובים הוא הלא שפוי. אין הבדל בין מי שרואה במרוואן ברגותי את נלסון מנדלה לבין שרואה ביגאל עמיר את אהוד בן גרא או בברוך גולדשטיין את שמשון הגיבור.

The Real Big Joe

Well-known member
לדעתי דווקא מי שבעיניו ה"פלסטינים" הם הטובים הוא הלא שפוי. אין הבדל בין מי שרואה במרוואן ברגותי את נלסון מנדלה לבין שרואה ביגאל עמיר את אהוד בן גרא או בברוך גולדשטיין את שמשון הגיבור.
מה הקשר לטראמפ?

חנן44

Well-known member
ברוררר
רק הסנילי שהרס את המלחמה בעזה הוא אלילכם
איך בדיוק הוא הרס את המלחמה בעזה? עם הסיוע העצום ומשלוחי הנשק ששלח לנו? עם נושאות המטוסים ששלח לים התיכון? מעולם לא היה לנו נשיא תומך כמו ביידן

Harrington

Well-known member
מנהל

לחובבי טראמפ.​

היכן הבעיה בדיוק לא הבנתי? למקרה שלא שמת לב אף פעם, האולטימטיביות (או קיצוניות אם תרצה) בעניינים האלה הם בעיקר נחלת המחנה שלך. לא אוהבים שלטון ימין ומתנגדים לנתניהו, אז הוא רע בכל דבר ועניין (לא תשכנע אותי שרבים מאמינים בזה באמת ואם כן הם פשוט בורים ו/או טיפשים בדרך כלל). אצלנו זה הרבה פחות קיים. אני יכול להיות "חובב טראמפ" ובכל זאת לא לחשוב שמדובר במשיח שכל כולו 100% מה שאני מאמין בו או תואם את השקפתי. כנ"ל לגבי ביידן בכיוון ההפוך. אני יכול להתנגד להתנהלות הממשל האמריקאי ביחס לישראל בתקופה הזאת ולא להגדיר אותו כנשיא הגרוע לישראל בכל הדורות.

אז טראמפ אמר ש"הם לא טועים"? שיבושם לו. ראשית אני לא באמת לא בטוח שאמירתו זו איננה נכונה ושנית גם אם השקפתו בעניין שונה משלי, זה לא משנה במאומה את היותו פרו-ישראלי ונשיא אמריקאי מהפעילים ביותר לטובת ישראל שהכרנו מאז קום המדינה.

הפרבולה1

Well-known member
לא ברור למה התכוון טראמפ שאמר "הם לא טועים" ,
אולי הוא התכוון לישראל שאנחנו אלו שלא טועים במה שאנו עושים בעזה.
אולי הוא התכוון שאכן יש גינוסייד בעזה , אבל טראמפ לא מאשים את ישראל ב"גינוסייד" אלה את החמאס שפתח במילחמה ועדין מסרב להניח את נישקו ולהחזיר את החטופים.

The Real Big Joe

Well-known member
מאחר והדיווח מגיע מליינט, ההצעה שפרבולה העלה לא פחות סבירה מההצעה שמועלית לכתחילה.
מדובר בוידאו שהגיע בהרבה רשתות ואי אפשר לטעות בדברי טראמפ. אז אתה מצורף לפרבולה לקבוצת החסידים השוטים.

סטילהוק1

Well-known member
לא ברור למה התכוון טראמפ שאמר "הם לא טועים" ,
אולי הוא התכוון לישראל שאנחנו אלו שלא טועים במה שאנו עושים בעזה.
אולי הוא התכוון שאכן יש גינוסייד בעזה , אבל טראמפ לא מאשים את ישראל ב"גינוסייד" אלה את החמאס שפתח במילחמה ועדין מסרב להניח את נישקו ולהחזיר את החטופים.
הוא התכוון שביידן הזקן הדמנטי הוא אסון מהלך וכל אלה שקוראים לו כך צודקים.

jackie111

Well-known member
אמריקה בבעית מנהיגות רצינית.
לכל אחד משני המועמדים יש בעיות אישיות.
אם היה אפשר לחבר אותם. וליצור בן אדם
שהוא תמצית הטוב של כל אחד מהם זה היה
אידאלי.

evglev1

Well-known member
מנהל
אמריקה בבעית מנהיגות רצינית.
לכל אחד משני המועמדים יש בעיות אישיות.
אם היה אפשר לחבר אותם. וליצור בן אדם
שהוא תמצית הטוב של כל אחד מהם זה היה
אידאלי.
יש אדם כזה שהיא ניקי היילי אבל כדי להיבחר צריך דווקא את התכונות השליליות של שניהם ולכן היא לא הגיעה רחוק.

dory30

Well-known member
המפגרים האלה יטענו שגם הוא נהיה שמאלן בוגד. הייתי סוגר אותם בבית המשוגעים החדש שייקרא ע"ש טלי גוטליב.

למעלה