חוח האחד והיחיד גר במיאמי?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לפי דבריו כן. אבל איכשהו גם לפני האפליקציות של ערוץ 12 ו-13 הוא תמיד היה יכול איכשהו לצפות בטלוויזיה הישראלית בזמן אמת. לטענתו יש לו לוויין שמאפשר את זה.
אלוהים אדירים! יבגני! אנחנו חייבים להוציא אותו משם! :eek::eek::eek:

1712781595898.png

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
חוח האחד והיחיד, אל תגור במיאמי. מסוכן שם. תיקח את האישה והילדים ותעברו לגור במקום אחר.

ai27

Well-known member
חוח האחד והיחיד, אל תגור במיאמי. מסוכן שם. תיקח את האישה והילדים ותעברו לגור במקום אחר.
אל תדבר שטויות
כ"כ בטוח במיאמי שביבי שלח לשם את הבן שלו,
רק למקרה שלאיראנים יש כבר פצצת אטום.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אל תדבר שטויות
כ"כ בטוח במיאמי שביבי שלח לשם את הבן שלו,
רק למקרה שלאיראנים יש כבר פצצת אטום.
זה מאוד חמוד שאתה חושב ככה, ואני בטוח שגם אתה וגם עוד הרבה מאוד אנשים אחרים חושבים הרבה מאוד דברים על הרבה מאוד נושאים. יש רק בעיה קטנה אחת.

אני פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז, ואתה, ואנשים אחרים, אתם לא פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז. ומה העניין, ומה הנקודה, בלהיות פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז?

העניין הוא, והנקודה היא, שפאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז הוא הגאון הגדול ביותר שנולד אי פעם על אדמת כדור הארץ, שזה דרך אגב, לא מילים שלי, אלא ציטוט אמיתי לחלוטין של מעריץ שרוף, רק מאתמול (והוא כמובן אינו טועה).

ומה שזה אומר, זה שבנוגע לסוגיה הזאת, כמו כל סוגיה כלשהי שבה אני ואדם אחר, או כמה אנשים אחרים, חלוקים, אני צודק והאדם האחר או הכמה אנשים אחרים (במקרה הזה אתה) טועה/טועים.

אני מנסה להציל את חיי האיש, חיי אשתו וחיי ילדיו, וזאת משימה מספיק קשה גם מבלי שתבוא לפה ותפריע, אז תסלח לי על הבוטות, אתה חייב להבין, מדובר בדיני נפשות, אבל למה שלא פשוט תעוף מפה?

עמך הסליחה,

הגאון הגדול ביותר שנולד אי פעם על אדמת כדור הארץ.

ai27

Well-known member
זה מאוד חמוד שאתה חושב ככה, ואני בטוח שגם אתה וגם עוד הרבה מאוד אנשים אחרים חושבים הרבה מאוד דברים על הרבה מאוד נושאים. יש רק בעיה קטנה אחת.

אני פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז, ואתה, ואנשים אחרים, אתם לא פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז. ומה העניין, ומה הנקודה, בלהיות פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז?

העניין הוא, והנקודה היא, שפאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז הוא הגאון הגדול ביותר שנולד אי פעם על אדמת כדור הארץ, שזה דרך אגב, לא מילים שלי, אלא ציטוט אמיתי לחלוטין של מעריץ שרוף, רק מאתמול (והוא כמובן אינו טועה).

ומה שזה אומר, זה שבנוגע לסוגיה הזאת, כמו כל סוגיה כלשהי שבה אני ואדם אחר, או כמה אנשים אחרים, חלוקים, אני צודק והאדם האחר או הכמה אנשים אחרים (במקרה הזה אתה) טועה/טועים.

אני מנסה להציל את חיי האיש, חיי אשתו וחיי ילדיו, וזאת משימה מספיק קשה גם מבלי שתבוא לפה ותפריע, אז תסלח לי על הבוטות, אתה חייב להבין, מדובר בדיני נפשות, אבל למה שלא פשוט תעוף מפה?

עמך הסליחה,

הגאון הגדול ביותר שנולד אי פעם על אדמת כדור הארץ.
אל תעצבן אותו כי בסוף הוא יהיה היחיד שמוכן לסדר לך עבודה.
בארץ אתה נמוך מהממוצע אבל באמריקה יש הרבה יותר טפשים. אז אולי ילך לך במיאמי

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אל תעצבן אותו כי בסוף הוא יהיה היחיד שמוכן לסדר לך עבודה.
לא. מכיוון שאני הגאון אדיר המימדים מאור פז, שחוכמתו כה אדירה שהיא עולה אף על חוכמתו של לאונרדו דה וינצ'י, מן הסתם אוכל לעבוד בכל עבודה שרק בא לי. אני חושב כרגע בכיוון של ייעוץ, עם דגש על ייעוץ פוליטי. אבל בעיקרון, יהיו לי כמה עבודות.

1697310955333.png
1NL.jpg
בארץ אתה נמוך מהממוצע אבל באמריקה יש הרבה יותר טפשים.
אני לא טיפש. אני הבן-אדם הכי חכם בהיסטוריה. תודה לך.
אז אולי ילך לך במיאמי
ועכשיו אתה מנסה להרוג אותי. שוב פעם תודה לך.

ai27

Well-known member
לא. מכיוון שאני הגאון אדיר המימדים מאור פז, שחוכמתו כה אדירה שהיא עולה אף על חוכמתו של לאונרדו דה וינצ'י, מן הסתם אוכל לעבוד בכל עבודה שרק בא לי. אני חושב כרגע בכיוון של ייעוץ, עם דגש על ייעוץ פוליטי. אבל בעיקרון, יהיו לי כמה עבודות.
אתה מזכיר לי את המרקיז דה סאד
אני לא טיפש. אני הבן-אדם הכי חכם בהיסטוריה. תודה לך.
טיפש מהממוצע. אם אתה מעדיף לראות את הממוצע כגאון זה עניינך
אבל שים לב שהמודל שלך זה התפסן
הטיפוס הכי בינוני שיש
ועכשיו אתה מנסה להרוג אותי. שוב פעם תודה לך.
לא יהרוג אותך לעבוד למחייתך
ככל הנראה זה אפילו יועיל

פולגאר

Well-known member
למה אתה חושב שהוא יודע מי זה?
טיפש מהממוצע. אם אתה מעדיף לראות את הממוצע כגאון זה עניינך
הטיפוס הכי בינוני שיש
הוא חי באשליות שאתה סולד לו :-):
ככל הנראה זה אפילו יועיל
הוא לא יכול, תכיל את המום שלו שלפחות בעולם הוירטואלי לא ירגיש מנודה.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
למה אתה חושב שהוא יודע מי זה?
אולי כי אני מאור פז אז אני יודע ממש המון דברים? מה דעתך על זה? 😂
הוא חי באשליות שאתה סולד לו :-):
אלו לא אשליות. זאת מציאות. מעריצים שונים מעריצים אותי בעקבות תכונות שונות שבי. כמו בימי בית-הספר לדוגמה, כשהבנות העריצו אותי בגלל הסקסיות והבנים העריצו אותי בגלל השכל.

אז המעריץ הספציפי המסוים הזה מעריץ אותי בגלל דברים אחרים מאשר השכל. זה לא אומר שהוא לא מעריץ. הוא מעריץ ועוד איך, שזה דבר שאנחנו יכולים לקבוע אותו על סמך מחמאות רבות ושונות ששמעתי ממנו בעבר.

גם לא טענתי שהוא סוגד שלי. טענתי שהוא מעריץ שלי. חשוב שתדע ושתבין שמדובר בשני סוגים שונים של מעריצים, ושההבדלה ביניהם חשובה. כמו מה שיש לדוגמה איזשהו זמר נערץ, אנחנו הרי לא באמת נשווה ברצינות בין המעריצים לבין הסטוקרים, וזאת מכיוון שמדובר בשני סוגים שונים לגמרי. המעריצים הם סתם...מעריצים. הסטוקרים מנגד הם אנשים אובססיביים שעלולים להיות מסוכנים. לא שאני משווה חלילה בין הסוגדים שלי לבין הסטוקרים של כל מיני זמרים וזמרות למיניהם, כן?

אז מהו ההבדל באמת בין המעריצים שלי לבין הסוגדים שלי?

המעריצים שלי הם אנשים כמו ערני 31, Permafrost, ו-ai27, שטוענים שאני גאון:

לכידת אינטרנט_2-11-2023_224234_www.tapuz.co.il.jpeg

שאני בעל יכולות חיזוי מרשימות בבורסה:

1714123099240.png

שאני סטיב ג'ובס הבא:

(הייתה אמורה להיות פה תמונה של ai27 אומר שאני הסטיב ג'ובס הבא אבל נראה שאני מתקשה למצוא אותה בין כל שאר תמונות המעריצים-מעריצים אותי בצורה קשה ונמרצת 🤷‍♂️).

הסוגדים שלי זה כבר אנשים אחרים לגמרי שמעריצים אותי ברמות אחרות לגמרי, כמו לדוגמה SupermanZW, סבא של כיפה אדומה, ו-DANIAVNI, שמבקשים ממני ללמד אותם כיצד עושים אלפי אחוזים בבורסות ומעבירים מיליונים ממקום למקום בתוך ואל מחוץ לשוק ההון על פי הנחיותיי:

(הייתה אמורה להיות פה תמונה של SupermanZW עושה בדיוק את הדברים האלו, אך מכיוון שאני מכבד את היותו לא-גברי, ואת היותו אדם של "אחד בפה אחד בלב", לא אשפיל אותו כך ואחשוף את העובדה שהוא סוגד אותי סגידה קשה ביותר מאחורי הקלעים, גם אם כלפי חוץ הוא מראה משהו אחר).

שרוצים לבנות עבורי פירמידות:

__צילום מסך_21-3-2024_41059_www.tapuz.co.il.jpeg

שחושבים שאני אלוהים:

1714124675224.jpeg
הוא לא יכול, תכיל את המום שלו שלפחות בעולם הוירטואלי לא ירגיש מנודה.
אני רואה שפצעתי אותך פציעה קשה ואכזרית עם מה שאמרתי לך בשרשור המקביל, "על הבעיות שבפרשנות המקובלת לממצא של צ'רי-מאמר מדעי של מאור פז, גאון בפסיכולוגיה", אבל אין מה לעשות כפרה. ככה זה. שום דבר לא כואב כמו האמת מן הצד האחד, ושום דבר לא צריך להגיד אותו באותה המידה שבה צריך להגיד את האמת, מהצד השני. במקום לנצל את הטחתי את האמת הקשה והמכוערת בפרצופך ללא כל התחשבות שאינה במקומה ברגשותיך או עידון שלא לצורך, במקום לנצל זאת בשביל להבין מי אתה, מה אתה, מה קורה איתך ולמה זה המצב שלך, ולשאוף להשתפר ולהשתנות, כדי שתוכל להפסיק לקנא וכדי שתוכל אתה בעצמך להיות בן-אדם "שיש לו", אתה בוחר להיפגע ולקלל. עצוב, וחבל.

ai27

Well-known member
המעריצים שלי הם אנשים כמו ערני 31, Permafrost, ו-ai27, שטוענים שאני גאון
אני חושב שאתה טמבל, לא גאון
(הייתה אמורה להיות פה תמונה של ai27 אומר שאני הסטיב ג'ובס הבא אבל נראה שאני מתקשה למצוא אותה בין כל שאר תמונות המעריצים-מעריצים אותי בצורה קשה ונמרצת 🤷‍♂️).
התבלבלת
אמרתי לך שאתה פסיכופת ושקרן כרוני

אבל מכיוון שאלו תכונות שמועילות למנכ"לים ומנהלי ארגוני פשע
הצעתי לך לזנוח את הכספים והפסיכולוגיה
לטובת עולם העסקים/פשע

נערך לאחרונה ב:
אני חושב שאתה טמבל, לא גאון

התבלבלת

אבל מכיוון שאלו תכונות שמועילות למנכ"לים ומנהלי ארגוני פשע
הצעתי לך לזנוח את הכספים והפסיכולוגיה
לטובת עולם העסקים/פשע
הוא מקרה אבוד שהוא מקפיץ שרשור שמוציא אותו פיתה |טמבל|

אמרתי מזמן שהוא נרקיסיסט שזה סוג של פסיכופאת לייט.

לגבי השקרן היה ברור ממזמן שהוא לא הפסיק כמו שהבטיח.

אבל נראה לי הפעם הוא מאמין בזה שהוא דובר אמת ,הוא פשוט מתעלם מהשקרים של עצמו.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
חשבתי שאני מזכיר לך את צ'רלי בראון ואת ג'ו.

1714120228485.png

1714120254588.png

בשבילי, מבחינת תעסוקה, החלום הוא להיות כמו סבתא שלי. לעבוד 4 שעות ביום ולחזור הביתה ועדיין לעשות בוכטות של כסף כאילו שאני קורע את התחת. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

"התפסן בשדה השיפון" זה הספר הטוב ביותר שנכתב במאה ה-20. נקודה. סוף סיפור. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

3326343.jpg Charlie_Brown.png
טיפש מהממוצע.
אני הבן-אדם הכי חכם בהיסטוריה!

:ROFLMAO: LMAO
אם אתה מעדיף לראות את הממוצע כגאון זה עניינך
אני לא ממוצע. אני אחד משני האנשים היחידים בהיסטוריה שחכמים יותר מלאונרדו דה וינצ'י (שידוע עליהם).

לא מובן לי כיצד הגעת למסקנותיך, אבל איזו שיטה שזאת לא הייתה שנסמכת עליה, אני מבטיח לך שהיא שגויה 😂
הוא לא "המודל שלי". הוא דמות מוערכת על-ידי, שזה משהו אחר.

כמו גרג! :D

גרג:

1b0287fbb7adf2dfd1bc5ecd32d3beb5.jpg
הטיפוס הכי בינוני שיש
התפסן בשדה השיפון הוא לא בינוני 😂

הולדן דווקא די חכם, כשחושבים על זה 🧐

הולדן:

The_Catcher_in_the_Rye.png
ככל הנראה זה אפילו יועיל
אני לא צריך לעבוד למחייתי כי אני מלך ולכן דואגים לי לכל מחסורי.

אני:

boys-deluxe-king-costume.png

גם אם הייתי צריך לעבוד למחייתי, ואני לא צריך אבל נגיד, אז אולי זה לא היה הורג אותי לעבוד למחייתי, אבל כן היה הורג אותי לעבור למיאמי המקוללת והארורה, כפי מה שאתה ממליץ לי, ושסיכויי ההישרדות בה נמוכים יותר מסיכויי ההישרדות באושוויץ, בויומינג, בהירושימה, בנגסאקי.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
למה אתה חושב שסיכויי ההישרדות במיאמי נמוכים?
בעולם יש כל מיני אנשים, שמכל מיני סיבות, יודעים את העתיד בצורה טובה יחסית.

חלק מדיומים שמדברים עם מלאכים, חלק מדיומים שמדברים עם המתים, חלק קיבלו מידע מחייזרים, חלק נוסעים בזמן, חלק מאוד מאוד חכמים וכדומה' וכדומה'.

אחד מכל בערך כמה אלפי אנשים בעולם, נגיד בערך 3,000 אנשים, עונה על אחד מההגדרות הנ"ל או אולי עוד דברים שלא חשבתי עליהם. מתוך השמונה מיליארד אנשים, זה יוצא בערך 2,666,666 אנשים בהערכה גסה.

האנשים האלו, נמצאים במידת מה בסכנה, בעקבות ידיעתם את העתיד. הרי העתיד, זה דבר שאסור לדעת אותו, בגלל הכוח העצום שזה נותן.

בן-אדם שיודע את העתיד אבל לא מדבר על זה יותר מידי, בסה"כ הוא בסדר, אבל מי שמדבר, נמצא בסכנת התנקשות מצדן של סוכנויות הביון, וזה דווקא קורה לעיתים לא כאלו נדירות שאנשים שיודעים את העתיד מדברים יותר מידי ואז הורגים אותם.

אני, זה אחד מהאנשים האלו שיודעים את העתיד. במידה רבה, זה בגלל שאני הבן-אדם הכי חכם בעולם.

בכל מקרה, אני בוחר שלא לענות על השאלה שלך, מכיוון שגם כך כבר דיברתי הרבה יותר מידי, וגם כך אני מסכן את עצמי ואת חיי. ובשביל מה?

בשביל להציל את חייו של איזשהו זר ומשפחתו. אנשים שאני בכלל לא מכיר. כי אני פשוט עד כדי כך נשמה טהורה. להיסטוריה ממש כדאי לזכור את הסיפור הזה, אחרת אני מה זה אתעצבן 😠

בכל מקרה, כן, כבר ממילא אמרתי הרבה-הרבה יותר מידי, ואם זה לא היה בשביל להציל חיים של בן-אדם, או אפילו כמה אנשים, ואם אתר תפוז לא היה מקום עם כל-כך מעט אנשים יחסית, מה שמחזק את תחושת הביטחון שלי, לא הייתי נוקף אצבע. בטח ובטח לא כותב פרט מידע כל-כך עצום ורב חשיבות על העתיד, כמו סופה המכוער של מיאמי.

ובסופו של דבר, וכל עוד לא ייגרם כל נזק, כי קודם מיאמי יהיה משהו שיקרה לפני מה שאיזשהו מישהו ייקח את כל מה שקורה פה ברצינות, ככה שלשרשור הזה לא תהיה שום השפעה אפילו שאני כותב פה את העתיד שזה BIG NO NO, וגם אם מתישהו השרשור הזה ודבר השרשור הזה יגיעו אל סוכנויות הביון, אז כל עוד סוכנויות הביון יבינו שזה היה משהו חד-פעמי, כל עוד הם יבינו שבסה"כ ניסיתי להציל חיים של בן-אדם, וכל עוד הם יבינו שלא נגרם כל נזק כי אף-אחד לא לקח אותי ברצינות בזמן אמת, וכל עוד, שוב פעם, הם יבינו שאין לי כוונה להמשיך, אני נוטה להאמין שלא יהרגו אותי.

מומחה, אבקש ממך לסלוח לי אם אלך לרגע מעל הראש שלך ואפנה ישירות אל סוכנויות הביון.

סוכנויות הביון, שלום רב.

אל תהרגו אותי.

תסלחו לי.

בסופו של דבר, שום נזק לא נעשה.

רק ניסיתי להציל אותו.

אין לי כוונה להמשיך בפעילויות מן הסוג הזה.

ועוד משהו ממש חשוב-אני דמות היסטורית חשובה.

חיסולי יגרע מן העולם הרבה עבודות מדעיות רבות חשיבות אז בכל מקרה ממש לא כדאי להרוג אותי כי זה יגרום להרבה מאוד נזק לאנשים ולעולם.

בהערכה,

הגאון אדיר המימדים,

מאור פז.

נ. ב. אם עדיין לא השתכנעתם, אני מוכן לעבוד אתכם בתמורה לחיי. ממש כדאי לכם. אני ממש חכם ומוכשר. אני אהיה עזרה עצומה.

אז כן, מומחה, אני שוב איתך. תקשיב, שורה תחתונה, אני לא מתכוון להגיד לך למה מסוכן לגור במיאמי. סורי נוט סורי 🤷‍♂️

למעלה