השוטרים העבריינים מצאו להם עם מי להתעסק בהפגנה שנערכה אמש .....

Cranio

Active member
May 09th, 01AM May 09th, 01AM
עימותים פרצו אמש (רביעי) בין כוחות משטרה לבין בני משפחות חטופים בצומת עזריאלי שבתל אביב.
שתי מפגינות נעצרו בעימותים, וכמה מבני משפחות החטופים נפגעו, בהן
ג'ינה קריסטל, בת דודו של החטוף מתן צנגאוקר, ואחותו נטלי, שנהדפה באלימות על ידי שוטרים.
השתיים פנו לקבלת טיפול בבית חולים ושוחררו לאחר בדיקות
בנוסף,
ראומה קדם, שבתה, חתנה ושלושת נכדיה נרצחו ב-7 באוקטובר, נתפסה בכוח בידי השוטרים במקום.

ההפגנה התקיימה סמוך לשער בגין בקריה, וכאשר הסתיימה יצאו כמה עשרות מפגינים בהובלת קדם לצעדה לכיוון צומת עזריאלי.
השוטרים הדפו את קדם ולא אפשרו לה לעבור, ומשם החל עימות אלים בין הצדדים.
הצועדים פנו לאזור חניון עזריאלי, והמשטרה בלמה אותה בכוח רב.
קריסטל נהדפה והוטחה לרצפה בידי שוטר וכתוצאה מכך נפגעה בכתפה.
נטלי צנגאוקר התקדמה לעבר שוטר וקראה לעברו קריאו, ובתגובה נהדפה באלימות ולטענתה נחנקה.
השוטר טען לאחר מכן כי נטלי תקפה אותו.

עינב צנגאוקר אמרה כי "משטרת ישראל חצתה הלילה את כל הקווים האדומים שיש, איבדה את האנושיות שלה.
כל חטאנו היה שרצנו בכבישים שחסומים משני הכיוונים.

לפתע בלשים של מחוז תל אביב קפצו עלינו, בעיטות לצלעות, חנק, הקצין ליפף את הזרועות שלו וחנק את נטלי עם הידיים שלו, וכשאני באתי אליו הוא העיף אותי אחורה בברוטליות, הטיח אותי לרצפה והמשיך לחנוק אותה"
היא הוסיפה כי "אני סיימתי תיאומים עם משטרת ישראל.
על הזין שלי. אנחנו נשרוף את המדינה".
בשבוע שעבר המשטרה חקרה באזהרה את נטלי בחשד לשימוש פחזני באש ולתקיפת שוטר, בשל זריקת אבוקה לעבר כוחות המשטרה בהפגנה.

מוקדם יותר נאמה
נעמה קדם ופנתה לעינב צנגאוקר, אמו של החטוף מתן צנגאוקר, ואמרה לה:
"את לא לבד. דם ילדיי זועק מהאדמה. אני קוראת לכם — אנחנו נבעיר את המדינה.
לא יום זיכרון, לא יום עצמאות. זה יום חורבן, יום תשעה באב... איך אתם יושבים? הלב נשרף. איפה אתם? צאו".

קדם הצביעה על התמונה של בני משפחתה שנרצחו, ואמרה: "זאת המשפחה שלי.
כל יום תמרי צועקת: 'אמא, צאו ושרפו את המדינה'.
אנחנו שומרי חוק. לא נשרוף את הממ"ד של ביבי. לא נשרוף,
אבל נשרוף לו את הלב כמו שהוא שרף לנו את הלב".

צנגאוקר אמרה בהפגנה: "אתם מוזמנים לעצור אותי ולהאשים אותי בהסתה אבל אני מבטיחה לכם שאם לא תסיימו עם הסיפור הזה בקרוב, לא יהיו בישראל חגיגות יום עצמאות.
ל"ג בעומר אני אעשה שם. לשירי אין עצמאות, לכפיר, לאריאל, איך אפשר לחגוג עצמאות כשיש נשים שעוברות גיהינום בשבי?
איך אפשר לחגוג עצמאות? מדינת ישראל תתעוררי, אזרחים צאו לרחובות. תצעקו בקול גדול. את החטופים עכשיו הביתה".

יהודה כהן
, אביו של החטוף נמרוד כהן, אמר: "איך אפשר לחגוג עצמאות כשמאה אלף תושבי הדרום והצפון הוגלו מבתיהם? זו הממשלה שלנו וזה ההישג שלה.
די, תעצרו את זה. קבינט המלחמה — שבו שם עד שייצא עשן לבן ותביאו החלטה לסיים עם הסיוט הזה כבר.
די עם מלחמות, זה לא יעזור לכם. תקנו את מה שקלקלתם".

אילה מצגר, כלתו של החטוף יורם מצגר, הוסיפה: "בשנת מלחמת יום כיפור ביטלו את טקס המשאות.
השנה במקום להרכין ראש, מקליטים אותו.

אני טוענת שזו מדינה שבורחת מבשורה.
מדינה שלמה לא רוצה לדעת ולהסתכל והולכת לסייד מיגוניות ולצייר עליהן פרחים יפים שבועיים אחרי האסון.
מתעלמים מכל ההפקרות, מכל האנשים שסובלים, מכל האנשים שמחסירים נשימה.
מכל המשפחות, מכל החטופים, מכל המפונים, העקורים, הנרצחים. מתעלמים וחוגגים. כיף גדול. תענוג.

זאת לא המדינה שלי. אני רוצה בבקשה את המדינה שלי — שרואה את האזרחים לנגד עיניה ולא טקסים מצפון קוריאה".

עימותים פרצו בין המשטרה למשפחות חטופים בהפגנה בתל אביב (msn.com)

נערך לאחרונה ב:
May 09th, 01AM May 09th, 01AM
עימותים פרצו אמש (רביעי) בין כוחות משטרה לבין בני משפחות חטופים בצומת עזריאלי שבתל אביב.
שתי מפגינות נעצרו בעימותים, וכמה מבני משפחות החטופים נפגעו, בהן
ג'ינה קריסטל, בת דודו של החטוף מתן צנגאוקר, ואחותו נטלי, שנהדפה באלימות על ידי שוטרים.
השתיים פנו לקבלת טיפול בבית חולים ושוחררו לאחר בדיקות
בנוסף,
ראומה קדם, שבתה, חתנה ושלושת נכדיה נרצחו ב-7 באוקטובר, נתפסה בכוח בידי השוטרים במקום.

ההפגנה התקיימה סמוך לשער בגין בקריה, וכאשר הסתיימה יצאו כמה עשרות מפגינים בהובלת קדם לצעדה לכיוון צומת עזריאלי.
השוטרים הדפו את קדם ולא אפשרו לה לעבור, ומשם החל עימות אלים בין הצדדים.
הצועדים פנו לאזור חניון עזריאלי, והמשטרה בלמה אותה בכוח רב.
קריסטל נהדפה והוטחה לרצפה בידי שוטר וכתוצאה מכך נפגעה בכתפה.
נטלי צנגאוקר התקדמה לעבר שוטר וקראה לעברו קריאו, ובתגובה נהדפה באלימות ולטענתה נחנקה.
השוטר טען לאחר מכן כי נטלי תקפה אותו.

עינב צנגאוקר אמרה כי "משטרת ישראל חצתה הלילה את כל הקווים האדומים שיש, איבדה את האנושיות שלה.
כל חטאנו היה שרצנו בכבישים שחסומים משני הכיוונים.

לפתע בלשים של מחוז תל אביב קפצו עלינו, בעיטות לצלעות, חנק, הקצין ליפף את הזרועות שלו וחנק את נטלי עם הידיים שלו, וכשאני באתי אליו הוא העיף אותי אחורה בברוטליות, הטיח אותי לרצפה והמשיך לחנוק אותה"
היא הוסיפה כי "אני סיימתי תיאומים עם משטרת ישראל.
על הזין שלי. אנחנו נשרוף את המדינה".
בשבוע שעבר המשטרה חקרה באזהרה את נטלי בחשד לשימוש פחזני באש ולתקיפת שוטר, בשל זריקת אבוקה לעבר כוחות המשטרה בהפגנה.

מוקדם יותר נאמה
נעמה קדם ופנתה לעינב צנגאוקר, אמו של החטוף מתן צנגאוקר, ואמרה לה:
"את לא לבד. דם ילדיי זועק מהאדמה. אני קוראת לכם — אנחנו נבעיר את המדינה.
לא יום זיכרון, לא יום עצמאות. זה יום חורבן, יום תשעה באב... איך אתם יושבים? הלב נשרף. איפה אתם? צאו".

קדם הצביעה על התמונה של בני משפחתה שנרצחו, ואמרה: "זאת המשפחה שלי.
כל יום תמרי צועקת: 'אמא, צאו ושרפו את המדינה'.
אנחנו שומרי חוק. לא נשרוף את הממ"ד של ביבי. לא נשרוף,
אבל נשרוף לו את הלב כמו שהוא שרף לנו את הלב".

צנגאוקר אמרה בהפגנה: "אתם מוזמנים לעצור אותי ולהאשים אותי בהסתה אבל אני מבטיחה לכם שאם לא תסיימו עם הסיפור הזה בקרוב, לא יהיו בישראל חגיגות יום עצמאות.
ל"ג בעומר אני אעשה שם. לשירי אין עצמאות, לכפיר, לאריאל, איך אפשר לחגוג עצמאות כשיש נשים שעוברות גיהינום בשבי?
איך אפשר לחגוג עצמאות? מדינת ישראל תתעוררי, אזרחים צאו לרחובות. תצעקו בקול גדול. את החטופים עכשיו הביתה".

יהודה כהן
, אביו של החטוף נמרוד כהן, אמר: "איך אפשר לחגוג עצמאות כשמאה אלף תושבי הדרום והצפון הוגלו מבתיהם? זו הממשלה שלנו וזה ההישג שלה.
די, תעצרו את זה. קבינט המלחמה — שבו שם עד שייצא עשן לבן ותביאו החלטה לסיים עם הסיוט הזה כבר.
די עם מלחמות, זה לא יעזור לכם. תקנו את מה שקלקלתם".

אילה מצגר, כלתו של החטוף יורם מצגר, הוסיפה: "בשנת מלחמת יום כיפור ביטלו את טקס המשאות.
השנה במקום להרכין ראש, מקליטים אותו.

אני טוענת שזו מדינה שבורחת מבשורה.
מדינה שלמה לא רוצה לדעת ולהסתכל והולכת לסייד מיגוניות ולצייר עליהן פרחים יפים שבועיים אחרי האסון.
מתעלמים מכל ההפקרות, מכל האנשים שסובלים, מכל האנשים שמחסירים נשימה.
מכל המשפחות, מכל החטופים, מכל המפונים, העקורים, הנרצחים. מתעלמים וחוגגים. כיף גדול. תענוג.

זאת לא המדינה שלי. אני רוצה בבקשה את המדינה שלי — שרואה את האזרחים לנגד עיניה ולא טקסים מצפון קוריאה".

עימותים פרצו בין המשטרה למשפחות חטופים בהפגנה בתל אביב (msn.com)

קישקוש בלבוש.
העבריינים הם אלה שחוסמים כבישים.
המשטרה מתפקידה לשמור על הסדר הציבור ולפנות כביש חסום.
עבריין שמתנגד לפנות את הכביש החסום המשטרה תפנה אותו בכל מקרה גם אם צריך להפעיל כוח.
שוטר שמפעיל כוח בלתי חוקי ובלתי מידתי יחקר ויענש אבל הכביש חייב להיפתח אחרת זאת אנרכיה.
ראית איך הרגש שלך עובד במקום השכל? רק אנשים סתומים ומוסתים לא מסוגלים להפעיל את השכל. רק את הרגש.
זאת מוגבלות וסתימות על רקע נפשי.
כשאני חוזר הבייתה מיום עבודה ובמקום להגיע ב19.00 אני תקוע בכביש עד 22.00 אותי לא מעניין מי חוסם לי את הדרך הבייתה ולמה.
ראית איך הרגש שלך הפך את האמת והאשים את החוק בעבריינות ואת אלה שעוברים על החוק כמלאכים?
אלה מלאכי הרוע, מלאכי השחור, מלאכי הכאוס, הריב, ומדון.

Cranio

Active member
אם מישהו יכול להחזיר את החטופים הביתה זו תהיה רק עינב צאנגאוקר שלא תשקוט עד שיחזרו.
תסמכו על הביביסטית לשעבר .

למעלה