הסנונית הראשונה של תום שלטונו של יאיר לפיד

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל

איציק5111

Well-known member
לפיד אמנם ניצח הפעם, אבל זה היה ברוב דחוק.
עופר שלח בטח מבסוט עכשיו עד הגג.
עופר הוא זה אשר שתל את ניצני יציאתו החוצה של לפיד
ניצנים שמתחילים עכשיו להנביט, אני מאמין שסופו הפוליטי של לפיד הולך ומתקרב.

מבוכה ללפיד: ניצח בפריימריז ביש עתיד ברוב דחוק בלבד (msn.com)
ממש בדיחה נראה הצגה,תראה כמה הצביעו וכמה חברים יש במפלגה הזאת,מעבר לזה נראה מבויים ולא אמיתי.

זה כמו שהיו מספרים אסד ניצח ברוב זעום והיית רואה מערכת בחירות ידידותית כזאת ונחמדה

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
ממש בדיחה נראה הצגה,תראה כמה הצביעו וכמה חברים יש במפלגה הזאת,מעבר לזה נראה מבויים ולא אמיתי.

זה כמו שהיו מספרים אסד ניצח ברוב זעום והיית רואה מערכת בחירות ידידותית כזאת ונחמדה
צחוק צחוק, אבל בפריימריז הבאים ייתכן שהחברים שלו יעיפו אותו לכל הרוחות, אלא שהפעם זה יהיה על באמת.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אז גם אסד לא דיקטטור,הוא גם עושה הצגות של דמוקרטיה ובחירות
אני מבין שאתה סקפטי לגביהם ואתה לא מאמין להם.
תראה, עם כל הכבוד לאסאד
אבל הפעם אני מאמין שהם באמת ערכו פריימריז
אם לא נאמין לזה או לההוא, אז למי נאמין?

evglev1

Well-known member
מנהל
אז גם אסד לא דיקטטור,הוא גם עושה הצגות של דמוקרטיה ובחירות
אצל אסאד הוא מקבל 98% והיריב שלו הוא אלמוני שאף אחד לא שמע עליו אם זה בכלל בחירות ולא משאל עם על הישארותו בתפקידו.

דיברגנט חדש

Well-known member

לא סתם הוא פחד מעופר שלח בפעם הקודמת ולא הסכים לפריימריז :)

evglev1

Well-known member
מנהל
כנראה עם שלח זה היה אמיתי.

הפעם זה היה נראה ידידותי ולא אמיתי
גם בעבודה למירב מיכאלי היה יריב ידידותי וגם במר"צ בין זהבה גאלון ליאיר גולן זה היה ידידותי ואפילו בין ביבי לגדעון סער זה היה ידידותי כי סער לא טען שביבי מנהל מדיניות לא נכונה אלא שלביבי אין קואליציה ולסער יש ובין ביבי למשה ארנס ז"ל ב-1999 היה כל כך ידידותי שבקושי שמעו על זה. לא תמיד חייבים להיות כאלה שמתעבים זה את זה כמו שרון ז"ל וביבי או כמו מופז וציפי לבני. אה בעצם אני נזכר שגם בין פרץ לאבי גבאי זה היה ידידותי. לא תמיד יש נרקסיסטים שמאוהבים בעצמם כמו אריק שרון ז"ל, ביבי וציפי לבני.

איציק5111

Well-known member
גם בעבודה למירב מיכאלי היה יריב ידידותי וגם במר"צ בין זהבה גאלון ליאיר גולן זה היה ידידותי ואפילו בין ביבי לגדעון סער זה היה ידידותי כי סער לא טען שביבי מנהל מדיניות לא נכונה אלא שלביבי אין קואליציה ולסער יש ובין ביבי למשה ארנס ז"ל ב-1999 היה כל כך ידידותי שבקושי שמעו על זה. לא תמיד חייבים להיות כאלה שמתעבים זה את זה כמו שרון ז"ל וביבי או כמו מופז וציפי לבני. אה בעצם אני נזכר שגם בין פרץ לאבי גבאי זה היה ידידותי. לא תמיד יש נרקסיסטים שמאוהבים בעצמם כמו אריק שרון ז"ל, ביבי וציפי לבני.
בליכוד זה ממש לא היה ידידותי , היתה מלחמה בין ביבי לסער. איפה שזה אמיתי זה אף פעם לא ידידותי. לארנס לא היה סיכוי אבל ניסה.

evglev1

Well-known member
מנהל
בליכוד זה ממש לא היה ידידותי , היתה מלחמה בין ביבי לסער. איפה שזה אמיתי זה אף פעם לא ידידותי. לארנס לא היה סיכוי אבל ניסה.
צודק, זה היה ידידותי מצד סער, מצד ביבי זה ממש לא היה ידידותי. ביבי ניהל קמפיין ידידותי רק מול ארנס ז"ל ודני דנון שלא היה להם סיכוי. מול סער מכונת הרעל התחילה לעבוד מהיום שסער חזר לפוליטיקה והיה ברור שיתחרה בפרימריז על תפקיד ח"כ מהליכוד לאחר פסק הזמן ובפרימריז הגיע לשיאה.

איציק5111

Well-known member
צודק, זה היה ידידותי מצד סער, מצד ביבי זה ממש לא היה ידידותי. ביבי ניהל קמפיין ידידותי רק מול ארנס ז"ל ודני דנון שלא היה להם סיכוי. מול סער מכונת הרעל התחילה לעבוד מהיום שסער חזר לפוליטיקה והיה ברור שיתחרה בפרימריז על תפקיד ח"כ מהליכוד לאחר פסק הזמן ובפרימריז הגיע לשיאה.
זה לא היה ידידותי מאף כיוון,אני חבר ליכוד,אני זוכר את תומכי סער

זה לא באמת פרימריז
אילו בחירות בועידה של כמה מאות אנשים

למעלה