הבהירו לקרן פלס החמודה

מקסים 45

Well-known member

אפרת10512

Well-known member

קרן פלס: 'הבהירו לי שלא אשיר בטקסים ממלכתיים כל עוד הממשלה הזו מכהנת'​

מפחיד אותי מה שקורה במדינה שלי, שאם אדם לא יכול לומר את דעותיו אנחנו בעצם הופכים לאיראן .
קרן זמרת מהממת מוכשרת וסופר רגישה .

מקסים 45

Well-known member
מפחיד אותי מה שקורה במדינה שלי, שאם אדם לא יכול לומר את דעותיו אנחנו בעצם הופכים לאיראן .
אכן מפחיד. חזרנו לתקופת פנקסים האדומים,
ולימים שהסתרנו מה שמנו במעטפה, מחל, אמת.

Harrington

Well-known member
מנהל
כלומר לדעתך צריך לבטל את העתירה לבג"צ ולתת לראשון לציון, הרב הראשי לישראל הרב יוסף לקבל את פרס ישראל ללא ויכוחים או טענות? יפה, אשרייך. אהבתי לשמוע את דעתך זו.

נסיך.333

Well-known member
בואי וניזכר בכמה שאמרו את דעם הימנית מה עשו להם
כמה מהם כבר אמרו שפרנסתם ניפגעה, מעניין למה..
אז נא להפסיק עם הצביעות..

אבי בן 1231

Well-known member
מפחיד אותי הרבה יותר שכל אחד יכול להביע את דעתו באופן חופשי" מה דעתך???
האם יהיה מקובל עלייך שאביע את דעתי באופן חופשי בצורות הבאות, סתם לדוגמה:
1. שרה נתניהו היא זונה!
2. אני דורש מוות בתליה לראש הממשלה בכיכר דיזנגוף בת"א.
ועוד דעות מהסוג הזה!!!
הרי את בעד הבעת דעות באופן חופשי, לא??!!

משתפרת1

Well-known member

קרן פלס: 'הבהירו לי שלא אשיר בטקסים ממלכתיים כל עוד הממשלה הזו מכהנת'​

כמה שזה לא נחמד, זה לא ממש מפחיד אותי. מדובר בפגיעה בפרנסה ובפגיעה ביוקרה, לא נחמד אך לא נורא.
מה שמקומם אותי זה שמשפחות חטופים קיבלו מסר שככל שישתתפו בפעולות מחאה- שם יקירם ירד למקום נמוך יותר ברשימות שמוגשות לחמאס.

מקסים 45

Well-known member
כמה שזה לא נחמד, זה לא ממש מפחיד אותי. מדובר בפגיעה בפרנסה ובפגיעה ביוקרה, לא נחמד אך לא נורא.
מה שמקומם אותי זה שמשפחות חטופים קיבלו מסר שככל שישתתפו בפעולות מחאה- שם יקירם ירד למקום נמוך יותר ברשימות שמוגשות לחמאס.
אותי מקומם ניצול המשפחות ע"י המפגינים.

raya

Well-known member
אותי מעצבן המצב בו שיקולים פוליטיים ולא עניניים מכתיבים את ההתנהלות.

Harrington

Well-known member
מנהל
אותי מעצבן המצב בו שיקולים פוליטיים ולא עניניים מכתיבים את ההתנהלות.
אין פוליטיקאי שלא מערב שיקולים פוליטיים בהחלטותיו. למעשה, אין גורם, בעל תפקיד כלשהו, שלא עושה זאת. גם אין בזה פסול מיוחד. זה חלק מהחיים. כלומר אפשר להתבטא נגד זה כמובן ורוב הנשאלים יעשו זאת. אבל הלכה למעשה כאמור, אין אחד שלא עושה זאת לרבות חלק ניכר מאותם נשאלים בעצמם :).

אפילו את, בעמדה שאת מביעה, מן הסתם מערבת שיקולים פוליטיים. הרי את בעצם אומרת שגנץ ואיזנקוט טהורים וזכים שלעולם לא מערבים שיקולים פוליטיים אלא ענייניים בלבד, אבל לעומתם 64 חברי הקואליציה המקוריים, הם רק בקטע של שיקולים פוליטיים ושום דבר לא ענייני אצלם. זו דעה לגיטימית לחלוטין, אבל מהי אם לא אמירה שמגיעה מהשקפתך הפוליטית?

raya

Well-known member
אין פוליטיקאי שלא מערב שיקולים פוליטיים בהחלטותיו. למעשה, אין גורם, בעל תפקיד כלשהו, שלא עושה זאת. גם אין בזה פסול מיוחד. זה חלק מהחיים. כלומר אפשר להתבטא נגד זה כמובן ורוב הנשאלים יעשו זאת. אבל הלכה למעשה כאמור, אין אחד שלא עושה זאת לרבות חלק ניכר מאותם נשאלים בעצמם :).

אפילו את, בעמדה שאת מביעה, מן הסתם מערבת שיקולים פוליטיים. הרי את בעצם אומרת שגנץ ואיזנקוט טהורים וזכים שלעולם לא מערבים שיקולים פוליטיים אלא ענייניים בלבד, אבל לעומתם 64 חברי הקואליציה המקוריים, הם רק בקטע של שיקולים פוליטיים ושום דבר לא ענייני אצלם. זו דעה לגיטימית לחלוטין, אבל מהי אם לא אמירה שמגיעה מהשקפתך הפוליטית?
אני לא מסכימה עם כל המהלכים של גנץ, אבל נושא השרשור הזה לא קשור בכלל אליו.

למעלה