דיוני סדרות #125

דיברגנט חדש

Well-known member
אוקי, בגלל שזה גם קצר מאוד אני אסמוך עליך ואנסה את זה בלי לראות את הטריילר.
חביב, לא יותר
לא שמעתי על זה.
אני רואה שיש סדרה צרפתית בנטפליקס בשם הזה. על זה אתה מדבר?
נראה מסקרן מהקצת שקראתי עליה עכשיו. ואכן מרגיש כמו משהו שלא הייתי יודע כיצד לאכול.
הולך ומשתבח ככל שהסדרה מתקדמת, אני כבר בפרק 5, הלפני אחרון.

keren or5

Well-known member
בין העולמות - In Limbo

טוב, מי שרוצה לראות את הטריילר או לקרוא תקציר כדי להחליט אם לראות יכול, מסתבר שזכרתי את הפרק הראשון לא נכון, זה לא באמת מספלייר כלום.

כן יש להם שיחה באוטו בדרך ללוויה ואז רואים שהלוויה שלו. זה ממש תחילת הפרק הראשון. אבל לאדעת אולי גם בטריילר חושפים שהוא התאבד והסתיר דברים אני כבר לא זוכרת אז אולי הוא יותר ספוילרי.
אחרי שראתי את ההודעה שלך ראיתי שוב את ארבעת הפרקים הראשונים. תקשיבי אני לא יודעת מה נסגר עם הריכוז שלי, זכרתי את הפרק הראשון לגמרי אחרת, שמגלים שהוא מת רק בסוף משום מה (וכלל לא זכרתי שמגלים שהוא התאבד בפרק הראשון). מיי באד!!
אני מתה לדעת למה הוא התאבד ועוד יותר מה הוא עשה עם הכסף, אבל אני גם מאד אוהבת את זה שהתעלומה הזאת היא לא המרכז אלא יחסית בשוליים. והעיקר הוא ההתמודדות של כולם ובעיקר צ'רלי.
כן, נכון!
כאילו יש קטעים ממש מצחיקים וקטעים שירדו לי דמעות ממש.
(בכיתי בנאום בלוויה ובסצנה עם הסבתא)
נכון. איזה קטעים מרגשים הא?! ;-(

[המאה]לא זכרת שכל העונה קשקשו על התעלות או על זה שבלאמי מת ולא זכה לזה?
זכרתי את זה, אבל לא זכרתי שהוא משתמש במילה "התעלות" בפרק הראשון של הסדרה הזאת
הולכת לראות את פרק 4 ואז זהו כי מאוחר. וכאילו אי אפשר לעצור פרק לפני אחרון. זה או עד 4 או עד 6:-D
ראית יותר מפרק אחד ביום? :-0:eek: חזון אחרית הימים. הלוואי שתסיימי את הסדרה היום!

didalf

Well-known member
טוב, מי שרוצה לראות את הטריילר או לקרוא תקציר כדי להחליט אם לראות יכול, מסתבר שזכרתי את הפרק הראשון לא נכון, זה לא באמת מספלייר כלום.
:-D:-D
זה כאילו כן קצת מספיילר אבל הטוויסט שהיא חשבה שמגיע בסוף הפרק הראשון מגיע אחרי 4 דקות לתוכו:-D

אחרי שראתי את ההודעה שלך ראיתי שוב את ארבעת הפרקים הראשונים. תקשיבי אני לא יודעת מה נסגר עם הריכוז שלי, זכרתי את הפרק הראשון לגמרי אחרת, שמגלים שהוא מת רק בסוף משום מה (וכלל לא זכרתי שמגלים שהוא התאבד בפרק הראשון). מיי באד!!
חחחח וראית את זה לפני יומיים אני מודאגת:-D

המאה
זכרתי את זה, אבל לא זכרתי שהוא משתמש במילה "התעלות" בפרק הראשון של הסדרה הזאת
אה חח.
טוב זה נאמר רק פעם אחת ולא 70 פעמים בפרק כמו במאה:-D.

ראית יותר מפרק אחד ביום? :-0:eek: חזון אחרית הימים. הלוואי שתסיימי את הסדרה היום!
חחח חצופה! אני הרבה פעמים רואה יותר מפרק ליום. במיוחד סדרות קצרות (גם בזמן הפרק וגם בכמות פרקים).
כי אין באמת משמעות לאם אני אראה את זה ביום או שישה ימים, בכל מקרה זאת תקופה קצרה מידי בשביל להיות משמעותית.
אלו הסדרות הארוכות כמו באפי שמגיע להן הצפיה של פרק ליום כדי להתמכר אליהן לאט ושיהפכו להיות חלק חשוב בחיים שלי לתקופה משמעותית.
פלוס זה שעשינו צפיה משותפת וצריך לתת לכל פרק את זמן הדיון שלו ולכולם זמן להגיע לשם ולהגיב.
ועוד לא המשכתי אבל אני גם מקווה לסיים היום.

didalf

Well-known member
בין העולמות - In Limbo

סיימתי עונה ראשונה. ואני ממליצה בהתלהבות על הסדרה הזאת. היא הרבה יותר טובה ממה שחשבתי שהיא תהיה. אני לא רוצה אפילו להגיד שום דבר העלילה כי אפילו לתאר את תחילת הסדרה ואפילו מה שמופיע בטריילר לדעתי מספלייר את הפרק הראשון ועדיף לראות בלי לדעת כלום (אבל אני גם מבינה שבימינו יש כ"כ הרבה סדרות שלפעמים צריך לראות את הטריילר, או לקרוא תקציר כדי להחליט אם לראות, אז אם אתם חייבים תראו את הטריילר, הוא רק מספלייר את הפרק הראשון).
אם בכל זאת יש סיכוי שתראו בלי לדעת כלום- אז כל מה שאני יכולה להגיד זה שזו (בנתיים) עונה 1 עם 6 פרקים (חצי שעה לפרק- ממש לא מחויבות גדולה אפשר לסיים ביום). משהו שבהחלט מתאים בול להגדרה של "דרמדי". יש המון רגעים מצחיקים וכייפים וקלילים בסדרה, אבל יש גם רגעים דרמטיים ורציניים. הפרק האחרון אפילו הביא אותי להיות על סף דמעות. אני רואה מחיפוש מהיר שבאמת אין איפה לראות את זה חוץ מהוט ונקסט TV ואני משערת שאין את זה להרבה אנשים את זה בפורום, אבל בשביל מה שזה שווה, אם הייתי צריכה להמליץ לעצמי מעכשיו שסיימתי את הסדרה לעצמי שעוד לא ראתה את הסדרה, אם היא שווה להתעסק אם דודים כדי לראות אותה, התשובה הייתה חד משמעית כן. אז גם תעשו עם המידע הזה מה שאתם רואים לנכון. התחלתי לראות בגלל בלאמי אבל היא לחלוטין מעולה גם בלי קשר אליו. כלומר, לא בדיוק כי הוא הדמות הראשית אז כן הוא חלק חשוב, יותר התכוונתי שהייתי ממש אוהבת את הסדרה גם אם לא הייתי מכירה את השחקן, שגם ככה הוא משחק דמות שונה לחלוטין מבלאמי אז אל תראו אם אתם מצפים לדמות של בלאמי, כי הוא דמות אחרת לגמרי (ועדיין דמות טובה מאוד!).
קיצר זה בעיקר בשביל עדי |חזיר| שביקשה ממני עדכון לגבי הסדרה הזאת, אבל ההמלצה תקפה לכולם.
סיימתי גם ואני גם מאד ממליצה!

ממ תאמת אין לי הרבה מה להגיד חח אלא אם את תגידי ואז אני אוכל להגיב, אני בטוחה שיש לך חפירה יפה בנושא.
הנחתי שהסיבה שהוא התאבד זה "סתם" דכאון. כלומר זה לא סתם אבל שלא היה איזה סוד מעבר. וזה כ"כ כ"כ עצוב כמה זה יכול לשבור בנאדם מבפנים ואיך אפשר לזייף כ"כ כלפי חוץ ואיך למרות שהכל בחיים שלו היה טוב על פני השטח (משפחה אוהבת באמת, חברים טובים, עבודה סבבה) זה עדיין אכל אותו עד כדי כך;-(

והנחתי שהוא לא ניהל רומן אלא בסוף יסתבר שמה שהוא הסתיר זה איזה משהו מקסים כזה שיהפוך את זה לעוד יותר עצוב. למרות שבהחלט היה לי רגע כזה של "אם הוא קנה להם קרקע לעתיד למה בכל זאת הוא התאבד מיד אח"כ?" אבל אז הייתה הסצנה שבה הוא סוףסוף מתוודה והבנתי.

יש גם משהו ממש מקסים בקשר של צ'רלי ופריה שחצי ממני רוצה שיהיו ביחד כי כאילו הם היחידים שמבינים אחד את השני והוא גם ככה ממש משפחה, וחלק לא כי כאילו אפשר להיות סופר קרובים ולא בקשר רומנטי. בכל מקרה אני שמחה שלא הלכו לשם עדיין כי בכל מקרה זה טו סון וזה קצת פתוח אבל כנראה שלא.

*בפינת עדי לא משחררת מהמאה: היה רגע אחד שהוא אמר שהוא ניצח בקרב אבל הפסיד במלחמה, והוא אמר את זה בטון רציני ושקט שפחות אופייני לדמות שלו פה ואני כזה: "הו הנה בלאמי":-D #סליחה.

דיברגנט חדש

Well-known member
מתלבט, אם לראות את התורה כולה: סיפורו של משה (Testament: The Story of Moses), זוהי הפקה טורקית (ואני לא רוצה לפרנס את הטורקים :)), שהיא דוקו-דרמה שמשלבת בין שחזורים דרמטיים לראיונות עם תיאולוגים והיסטוריונים - ומתמקדת, כפי שכבר הבנתם, במשה רבנו, שהוביל את יציאת בני ישראל ממצרים וקיבל לידיו את עשרת הדיברות. בסדרה ישנם גם כמה ליהוקים ישראליים, בדמות אבי אזולאי, ישי גולן וריימונד אמסלם.

keren or5

Well-known member
ממ תאמת אין לי הרבה מה להגיד חח אלא אם את תגידי ואז אני אוכל להגיב, אני בטוחה שיש לך חפירה יפה בנושא.
האמת שגם לי המון מה להגיד, אני חושבת שהסצנה בפרק האחרון כל הנאום שלו לצ'ארלי על למה הוא עשה את זה וההסבר שלו עם זה שהיה לו מנגנון התמודדות בזה שהוא היה לפעמים מתכנן לעצמו דברים רק כדי שיתנו לו סיבה להמשיך לחיות ברגעים של של שפל, היה בזה משהו מאוד חכם ונכון שאני מזהה גם מעצמי. זה גם ממחיש באמת עד כמה דיכאון זה דבר שצריך להתמודד איתו כל החיים, וכולל כל מה שהוא אמר שהוא כן אוהב את המשפחה שלו והכל, ולפעמים אין סיבה שאפשר להסביר למה מישהו בוחר לעשות משהו כזה, לפעמים אי אפשר להסביר דיכאון. בתור מישהי שסובלת מזה כמובן שהנאום הזה ריגש אותי מאוד והייתי על סף דמעות וזה really hit home בשבילי. אני אגיד את האמת אני גם לא חשבתי שהוא מנהל רומן, אבל דווקא הם כן הצליחו לעבוד עלי ולחשוב שיש סיבה יותר "קונקרטית". חשבתי שיהיה טוויסט ברגע שראו את הבת של האקסית שלו שזאת בעצם הבת שלו מפעם ובגלל זה הוא העביר לה כסף כי הוא לא סיפר לאישתו שיש לו עוד בת מהעבר (לא חשבתי שהוא מנהל רומן). אבל האמת שמה שגילו על מה ש"הייתה הסיבה באמת" הייתה אפילו הרבה יותר טובה בעיני וביטאה בצורה הרבה יותר טובה ונכונה איך דברים כאלה עובדים ואיך דיכאון עובד בצורה הרבה יותר מדויקת. והוא שיחק את זה ממש מעולה וממש טוב.
ובכלל כל הסדרה כולה ממש הפתיעה אותי בכמה שהיא הייתה טובה. אהבתי שהראו איך האמא שלו ואשתו מתמודדות עם המוות בצורה שונה. אהבתי שהסבירו שהאמא חייבת להאמין שהוא לא התאבד כי לפי האמונה שלה אם הוא לא התאבד זה אומר שהיא עוד תראה אותו בגן עדן.
אהבתי מאוד את כל המעברים בין הגישה הקלילה ושהיו קטעים ממש מצחיקים (כל הפרק שלהם בקניון הרג אותי), לבין הקטעים החזקים והעצובים. סדרות שעושות את זה בצורה טובה זה בי הז'אנרים האהובים עלי. אהבתי כ"כ את הכימיה בין שני השחקנים הראשיים, זה ממש הרגיש כאילו הם באמת היו חברים טובים כל החיים.
יש גם משהו ממש מקסים בקשר של צ'רלי ופריה שחצי ממני רוצה שיהיו ביחד כי כאילו הם היחידים שמבינים אחד את השני והוא גם ככה ממש משפחה, וחלק לא כי כאילו אפשר להיות סופר קרובים ולא בקשר רומנטי. בכל מקרה אני שמחה שלא הלכו לשם עדיין כי בכל מקרה זה טו סון וזה קצת פתוח אבל כנראה שלא.
כן אני מסכימה לגבי זה מאוד, זה היה כ"כ חמוד אי צ'ארלי כל הזמן דאג לפרייה ובמיוחד לילדה (נגיד כמו הקטע שהוא ניסה לקנות לה את כל המתנות שהיא ביקשה, זה ממש הרגיש כאילו הוא רואה בהם משפחה). אני גם תהיתי לאורך הסדרה אם מתכוונים לעשות שהם יהיו כאילו זוג זוג, וגם אני הבנתי מהסוף שזה לא ממש זה והאמת גם אני ממש אהבתי את זה. אני חושבת ששניהם מאוד שבורים מהאובדן הזה עכשיו ואין ספק שהם אוהבים אחד את השניה כמו משפחה, אבל אני מסכימה איתך שאם היו מראים משהו רומנטי קורה בניהם עכשיו זה באמת היה מרגיש טו סון. יותר אהבתי שהורגש שהם צריכים אחד את השניה כרגע לתמיכה ולא בקטע רומנטי (אם כי אני חושבת שאחרי שיעבור זמן זה יכול לעבור למשהו אחר, או שלא). בכל מקרה בראש שלי השאירו כאילו דלת פתוחה לזה.

אני באמת הרגשתי שהסדרה הייתה הרבה יותר טובה ממה שציפיתי, זה אפילו לא משהו שתכננתי לראות, זה היה כ"כ במקרה שזה ממש מוזר כמה הסתבר שהיא מתאימה לי.

אני חושבת שאני קצת יותר אוהבת את התפקיד של בוב כאן אפילו מאשר של בלאמי. (לא לרגום אותי). הרגשתי שהוא מראה מנעד יותר גדול וזה החזיר לי חזק את הקראש עליו. יוטיוב הציע לי סרטון ממש ארוך רק של קטעים של אלייזה ושלו מדברים אחד על השניה בראיונות ובסרטונים שהם העלו ודברים כאלה ואומג!!! הם כ"כ חמודים אני לא יכולה איתם. אני מתה. הם כאלה חמודים ביחד, והם גם סיפרו קצת איך הם התחילו לצאת, מסתבר שבמשך הרבה זמן הם היו חברים טובים לפני שהם נהיו בקטע רומנטי. אני קצת לא יודעת אף פעם אם זה נורמאלי בשביל לאהוב ולהתרגש מדברים כאלה כי זה האנשים האמתיים ולא הדמויות, אבל מצד שני זה הכל דברים שהם אמרו לפני מצלמות או העלו לפלטפורמות שונות, לא דברים כמו פאפרצי שצילמו אותם נגד רצונם. לא יודעת, אולי זה קצת דפוק.
אבל היה קטע אחד ממש יפה בכל הסרטון הזה שהם דיברו על מה השיר שלהם והשיר שלהם נקרא Bad Days (אני לא מכירה). אבל הם הסבירו שבוב סובל גם במציאות מדיכאון ואפילו היו לו כמה ניסיונות התאבדות, והשיר הזה מדבר על זה שיש בחיים ימים קשים פשוט ובגלל זה הם אוהבים את השיר, אבל שהם מקבלים את זה שיש ימים קשים, ואז הם עוברים ויש ימים יותר טובים. כל הקטע שהם דיברו על זה כ"כ ריגש אותי והפתיע אותי. אה, וגם הם דיברו לשניה על הסדרה אין לימבו והם אמרו שהם ראו אותה ביחד, ואני חושבת על בטח כמה זה היה תפקיד משמעותי לבוב לאור המידע הזה, וזה ממש ריגש אותי ועשה לי קצת עצוב, אבל זה גם קצת שמח שיש להם משפחה ביחד והם אוהבים אחד את השניה ושהיא מקבלת את זה אצלו והם מתמודדים עם זה יחד. זה היה ממש מרגש בשבילי לראות את הקטע הזה!!

*בפינת עדי לא משחררת מהמאה: היה רגע אחד שהוא אמר שהוא ניצח בקרב אבל הפסיד במלחמה, והוא אמר את זה בטון רציני ושקט שפחות אופייני לדמות שלו פה ואני כזה: "הו הנה בלאמי":-D #סליחה.
חחח כמובן :-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לצערי אני חייבת תיכף ללכת למיטה, אז פרק 4 רק מחר!
(אם הייתי צופה לבד אז כבר הייתי מסיימת את העונה כנראה, אבל אני שמחה שאת גורמת לי להאיט ולהגיב כי זה יותר כיף ככה וגם לא יגמר לי כל כך מהר.)
חחחחחחח
מצחיק שזה הקצב האיטי שלך

מתלבט, אם לראות את התורה כולה: סיפורו של משה (Testament: The Story of Moses), זוהי הפקה טורקית (ואני לא רוצה לפרנס את הטורקים :)), שהיא דוקו-דרמה שמשלבת בין שחזורים דרמטיים לראיונות עם תיאולוגים והיסטוריונים - ומתמקדת, כפי שכבר הבנתם, במשה רבנו, שהוביל את יציאת בני ישראל ממצרים וקיבל לידיו את עשרת הדיברות. בסדרה ישנם גם כמה ליהוקים ישראליים, בדמות אבי אזולאי, ישי גולן וריימונד אמסלם.
אני מתכנן לראות את זה. אבל יותר לקראת פסח (או בחול המועד)

didalf

Well-known member
האמת שגם לי המון מה להגיד, אני חושבת שהסצנה בפרק האחרון כל הנאום שלו לצ'ארלי על למה הוא עשה את זה וההסבר שלו עם זה שהיה לו מנגנון התמודדות בזה שהוא היה לפעמים מתכנן לעצמו דברים רק כדי שיתנו לו סיבה להמשיך לחיות ברגעים של של שפל, היה בזה משהו מאוד חכם ונכון שאני מזהה גם מעצמי. זה גם ממחיש באמת עד כמה דיכאון זה דבר שצריך להתמודד איתו כל החיים, וכולל כל מה שהוא אמר שהוא כן אוהב את המשפחה שלו והכל, ולפעמים אין סיבה שאפשר להסביר למה מישהו בוחר לעשות משהו כזה, לפעמים אי אפשר להסביר דיכאון. בתור מישהי שסובלת מזה כמובן שהנאום הזה ריגש אותי מאוד והייתי על סף דמעות וזה really hit home בשבילי.
כן אני מאד חשבתי עלייך כי אמרת פה מידי פעם שאת מתמודדת עם דכאון אז חשבתי שזה באמת הרגיש לך מאד קרוב. וממה שאני מבינה ממך בקטע טוב. כאילו הרגשת seen ושאהבת לראות את זה ושזה לא דיכא אותך יותר.
אבל במקרה כמו שלו תרופות עוזרות לא? ממש עצוב לי שהוא לא פנה לעזרה;-(

אני אגיד את האמת אני גם לא חשבתי שהוא מנהל רומן, אבל דווקא הם כן הצליחו לעבוד עלי ולחשוב שיש סיבה יותר "קונקרטית". חשבתי שיהיה טוויסט ברגע שראו את הבת של האקסית שלו שזאת בעצם הבת שלו מפעם ובגלל זה הוא העביר לה כסף כי הוא לא סיפר לאישתו שיש לו עוד בת מהעבר (לא חשבתי שהוא מנהל רומן).
אני הייתי די בטוחה שזה לא משהו רע בשום צורה אבל לא הצלחתי לחשוב מה זה כן.
אבל האמת שמה שגילו על מה ש"הייתה הסיבה באמת" הייתה אפילו הרבה יותר טובה בעיני וביטאה בצורה הרבה יותר טובה ונכונה איך דברים כאלה עובדים ואיך דיכאון עובד בצורה הרבה יותר מדויקת. והוא שיחק את זה ממש מעולה וממש טוב.
כן אוף זה היה ממש יפה.

ובכלל כל הסדרה כולה ממש הפתיעה אותי בכמה שהיא הייתה טובה. אהבתי שהראו איך האמא שלו ואשתו מתמודדות עם המוות בצורה שונה. אהבתי שהסבירו שהאמא חייבת להאמין שהוא לא התאבד כי לפי האמונה שלה אם הוא לא התאבד זה אומר שהיא עוד תראה אותו בגן עדן.
אהבתי מאוד את כל המעברים בין הגישה הקלילה ושהיו קטעים ממש מצחיקים (כל הפרק שלהם בקניון הרג אותי), לבין הקטעים החזקים והעצובים. סדרות שעושות את זה בצורה טובה זה בי הז'אנרים האהובים עלי. אהבתי כ"כ את הכימיה בין שני השחקנים הראשיים, זה ממש הרגיש כאילו הם באמת היו חברים טובים כל החיים.
ממש כל מילה!

כן אני מסכימה לגבי זה מאוד, זה היה כ"כ חמוד אי צ'ארלי כל הזמן דאג לפרייה ובמיוחד לילדה (נגיד כמו הקטע שהוא ניסה לקנות לה את כל המתנות שהיא ביקשה, זה ממש הרגיש כאילו הוא רואה בהם משפחה). אני גם תהיתי לאורך הסדרה אם מתכוונים לעשות שהם יהיו כאילו זוג זוג, וגם אני הבנתי מהסוף שזה לא ממש זה והאמת גם אני ממש אהבתי את זה. אני חושבת ששניהם מאוד שבורים מהאובדן הזה עכשיו ואין ספק שהם אוהבים אחד את השניה כמו משפחה, אבל אני מסכימה איתך שאם היו מראים משהו רומנטי קורה בניהם עכשיו זה באמת היה מרגיש טו סון. יותר אהבתי שהורגש שהם צריכים אחד את השניה כרגע לתמיכה ולא בקטע רומנטי (אם כי אני חושבת שאחרי שיעבור זמן זה יכול לעבור למשהו אחר, או שלא). בכל מקרה בראש שלי השאירו כאילו דלת פתוחה לזה.
|כן||לב|

אני באמת הרגשתי שהסדרה הייתה הרבה יותר טובה ממה שציפיתי, זה אפילו לא משהו שתכננתי לראות, זה היה כ"כ במקרה שזה ממש מוזר כמה הסתבר שהיא מתאימה לי.
וואי לגמרי. אני ראיתי את הטריילר לזה מזמן באינסטגרם שלו כשהוא העלה וחשבתי שזה נחמד ושכחתי מזה. לא ציפיתי שהיא תהיה ממש טובה.

אני חושבת שאני קצת יותר אוהבת את התפקיד של בוב כאן אפילו מאשר של בלאמי. (לא לרגום אותי)
:-D:-D
אובייסלי לא יכולה להסכים כי בלאמי הוא אהבת חיי|מאוהב| אבל אני לא ארגום אותך כי הוא אכן עשה תפקיד מאד טוב ואני יכולה לראות למה ורסטילי יותר.

יוטיוב הציע לי סרטון ממש ארוך רק של קטעים של אלייזה ושלו מדברים אחד על השניה בראיונות ובסרטונים שהם העלו ודברים כאלה ואומג!!! הם כ"כ חמודים אני לא יכולה איתם. אני מתה. הם כאלה חמודים ביחד, והם גם סיפרו קצת איך הם התחילו לצאת, מסתבר שבמשך הרבה זמן הם היו חברים טובים לפני שהם נהיו בקטע רומנטי. אני קצת לא יודעת אף פעם אם זה נורמאלי בשביל לאהוב ולהתרגש מדברים כאלה כי זה האנשים האמתיים ולא הדמויות, אבל מצד שני זה הכל דברים שהם אמרו לפני מצלמות או העלו לפלטפורמות שונות, לא דברים כמו פאפרצי שצילמו אותם נגד רצונם. לא יודעת, אולי זה קצת דפוק.
כן וואי הם כאלה חמודים ביחד|מאוהב|
וכן אני תמיד מרגישה שזה לא לעניין לשפפ זוגות אמיתיים ומשתדלת שלא אבל כאילו הם נשואים ומעלים בעצמם דברים חמודים אז מותר. זה לא כמו להתאבסס על זוג סלבס שאפילו לא בטוח ביחד ולהמציא הוכחות למה כן.
וכן הם היו חברים טובים המון זמן הם הכירו לפני המאה אפילו, ורק איפשהו בין עונה 5 לשש הפכו מחברים לזוג ודי מהר התחתנו.

אבל היה קטע אחד ממש יפה בכל הסרטון הזה שהם דיברו על מה השיר שלהם והשיר שלהם נקרא Bad Days (אני לא מכירה). אבל הם הסבירו שבוב סובל גם במציאות מדיכאון ואפילו היו לו כמה ניסיונות התאבדות, והשיר הזה מדבר על זה שיש בחיים ימים קשים פשוט ובגלל זה הם אוהבים את השיר, אבל שהם מקבלים את זה שיש ימים קשים, ואז הם עוברים ויש ימים יותר טובים. כל הקטע שהם דיברו על זה כ"כ ריגש אותי והפתיע אותי. אה, וגם הם דיברו לשניה על הסדרה אין לימבו והם אמרו שהם ראו אותה ביחד, ואני חושבת על בטח כמה זה היה תפקיד משמעותי לבוב לאור המידע הזה, וזה ממש ריגש אותי ועשה לי קצת עצוב, אבל זה גם קצת שמח שיש להם משפחה ביחד והם אוהבים אחד את השניה ושהיא מקבלת את זה אצלו והם מתמודדים עם זה יחד. זה היה ממש מרגש בשבילי לראות את הקטע הזה!!
וואי נכון ידעתי מזה ושכחתי. זה חלק מהסיבה שהוא נעלם ככה מעונה 7. וואי לא חשבתי על זה שזה בטח ממש היט הום גם בשבילו כשהוא עבד על הסדרה הזאת ואולי דווקא עזר.
איזה חמודים|מאוהב|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
למי שתוהה...
אני מחכה שלונה תסיים את תוכנית הבוקר ואז אני אפתח את שרשור הסדרות החדש.

(אומנם עברה רק דקה מאז שהיא כתבה שהיא עוד לא סיימה את פרק 3X07, אבל יש סיכוי שהיא כבר סיימה את שלושת הפרקים הנותרים בזמן הזה, אז אולי עדיף שאני אפתח עכשיו)

didalf

Well-known member
אחרי שראו את אמא שלה ובסצינה אחרת את אבא שלה ושני השחקנים היו לי מוכרים אבל לא זכרתי מאיפה אז עשיתי טעות וגיגלתי מי הם, ולא בכוונה קראתי ציטוט לגבי האפשרות שאבא שלה עוד יחזור מתישהו להופיע בסדרה, ואז אומר את הספוילר הזה לגבי אמא שלה.
וואי לונה יטירונה.
נכנסים לIMDB ישירות לעמוד של הפרק הספציפי ומשם לשחקנים.

למי שתוהה...
אני מחכה שלונה תסיים את תוכנית הבוקר ואז אני אפתח את שרשור הסדרות החדש.
בדיוק רציתי לשאול אם יש לך אפשרות להעביר הכל לשרשור מרוכז של תוכנית הבוקר או שזה בלגן מידי.
(או לפתוח חדש ולתת להן להמשיך כאן, לדעתי עשינו דברים כאלה בעבר).
כאילו אני ממש שמחה בשבילכן שאתן נהנות אבל נראה לי שגם לכן וגם לשאר יהיה יותר נוח שיהיה לזה שרשור מרוכז.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בדיוק רציתי לשאול אם יש לך אפשרות להעביר הכל לשרשור מרוכז של תוכנית הבוקר או שזה בלגן מידי.
כאילו אני ממש שמחה בשבילכן שאתן נהנות אבל נראה לי שגם לכן וגם לשאר יהיה יותר נוח שיהיה לזה שרשור מרוכז.
חשבתי לעשות משהו כזה.
אבל עד שהתחלתי לחשוב על זה הן כבר כמעט סיימו את הסדרה.

עדיין אולי שווה לעשות את זה בשביל שיהיה קל יותר בעתיד למי מאיתנו שירצה להשלים בעתיד את הסדרה ולקרוא את מה שהן כתבו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וואי לונה יטירונה.
נכנסים לIMDB ישירות לעמוד של הפרק הספציפי ומשם לשחקנים.

חשבתי לעשות משהו כזה.
אבל עד שהתחלתי לחשוב על זה הן כבר כמעט סיימו את הסדרה.

עדיין אולי שווה לעשות את זה בשביל שיהיה קל יותר בעתיד למי מאיתנו שירצה להשלים בעתיד את הסדרה ולקרוא את מה שהן כתבו.
אוקי, פשוט עשיתי את זה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בין העולמות - In Limbo

סיימתי עונה ראשונה. ואני ממליצה בהתלהבות על הסדרה הזאת. היא הרבה יותר טובה ממה שחשבתי שהיא תהיה. אני לא רוצה אפילו להגיד שום דבר העלילה כי אפילו לתאר את תחילת הסדרה ואפילו מה שמופיע בטריילר לדעתי מספלייר את הפרק הראשון ועדיף לראות בלי לדעת כלום (אבל אני גם מבינה שבימינו יש כ"כ הרבה סדרות שלפעמים צריך לראות את הטריילר, או לקרוא תקציר כדי להחליט אם לראות, אז אם אתם חייבים תראו את הטריילר, הוא רק מספלייר את הפרק הראשון).
אם בכל זאת יש סיכוי שתראו בלי לדעת כלום- אז כל מה שאני יכולה להגיד זה שזו (בנתיים) עונה 1 עם 6 פרקים (חצי שעה לפרק- ממש לא מחויבות גדולה אפשר לסיים ביום). משהו שבהחלט מתאים בול להגדרה של "דרמדי". יש המון רגעים מצחיקים וכייפים וקלילים בסדרה, אבל יש גם רגעים דרמטיים ורציניים. הפרק האחרון אפילו הביא אותי להיות על סף דמעות. אני רואה מחיפוש מהיר שבאמת אין איפה לראות את זה חוץ מהוט ונקסט TV ואני משערת שאין את זה להרבה אנשים את זה בפורום, אבל בשביל מה שזה שווה, אם הייתי צריכה להמליץ לעצמי מעכשיו שסיימתי את הסדרה לעצמי שעוד לא ראתה את הסדרה, אם היא שווה להתעסק אם דודים כדי לראות אותה, התשובה הייתה חד משמעית כן. אז גם תעשו עם המידע הזה מה שאתם רואים לנכון. התחלתי לראות בגלל בלאמי אבל היא לחלוטין מעולה גם בלי קשר אליו. כלומר, לא בדיוק כי הוא הדמות הראשית אז כן הוא חלק חשוב, יותר התכוונתי שהייתי ממש אוהבת את הסדרה גם אם לא הייתי מכירה את השחקן, שגם ככה הוא משחק דמות שונה לחלוטין מבלאמי אז אל תראו אם אתם מצפים לדמות של בלאמי, כי הוא דמות אחרת לגמרי (ועדיין דמות טובה מאוד!).
קיצר זה בעיקר בשביל עדי |חזיר| שביקשה ממני עדכון לגבי הסדרה הזאת, אבל ההמלצה תקפה לכולם.
ראיתי ואהבתי.
בעצם זה היה אתמול, שעשיתי בינג' וראיתי הכל ביום אחד, אבל סיימתי כבר ממש לפני שינה, והיום לא היה לי זמן לשניה.
ועכשיו מאוחר מידי בשביל לקרוא אז רק דברים בודדים
מעניין אם יש סיכוי לעונה שניה לזה.
אשמח לראות עוד מהדמויות, אבל מאוד מרגיש שסיימו את זה.

רגע, יכול להיות שאני טועה, אבל מגלים אחרי 4 דקות שבלאמי מת? כי בזיכרון שלי זה כאילו טוויסט שנחשף בסוף הפרק כשהחבר מגיע להלוויה ואז רואים את התמונה שלו ולפני זה זה סתם נראה כאילו הוא חבר רגיל שלו. אבל יכול להיות שלא הייתי מרוכזת. אם מגלים את זה אחרי 4 דקות אז באמת זה לא כזה נורא לראות את הטריילר. טעות שלי, סורי, חשבתי שמגלים בסוף הפרק. |מובך| טוב נו.
אוקי, אז ידעתי מהתגובות הלא מוסתרות שהולך להיות טוויסט שיחשף ב4 דקות הראשונות שחשבת שנחשף מאוחר יותר.
אבל גם ב4 דקות האלו היה לי ברור שהדמות של בלאמי הוא בעצם האדם שהוא הולך להלוויה שלו.
אבל אולי זה בגלל שידעתי שיהיה טוויסט. ואולי בגלל שם הסדרה גם.
למעשה אני קצת קיוויתי שיפתיעו אותי וזה לא הולך להיות מה שיהיה.
למשל היה מגניב אם בסוף צ'ארלי הוא זה שזאת הלוויה שלו.
אבל באמת זה רק בגלל שהכנסתן לי לראש את עניין הטוויסט.

היה ממש טוב שני דברים שאציין שאהבתי
1. שבסופו של דבר לא היה איזה סוד על חוב או רומן או הסתבכות אחרת שגרמה לו להתאבד. אפילו לא גילוי על מחלה שכוחת מרפא כמו שחשבתי חלק מהזמן. הוא פשוט נאבק בדיכאון במשך שנים והפסיד. זה נורא עצוב. אני לא יודע אם זה סביר באמת שהחבר הכי טוב שלו ואשתו לא ידעו שום דבר על זה. כלומר ברור לי שאנשים יכולים להיות בדיכאון ולהסתיר את זה. אבל לחלוטין, למשך כל כך הרבה שנים ומאנשים כל כך קרובים לו?
2. בעצם אין שום דבר שמבהיר שהיה כאן משהו על טבעי. כלומר לחלוטין הגיוני שצ'ארלי פשוט הוזה את החבר הכי טוב שלו. בשום שלב נייט לא מספר לו שום דבר שהוא לא יודע בעצמו או יכול להבין בעצמו או משפיע על משהו אחר. זה לחלוטין הגיוני שזה הכל תהליך התמודדות של צ'ארלי.

didalf

Well-known member
ראיתי ואהבתי.
יאיי
אשמח לראות עוד מהדמויות, אבל מאוד מרגיש שסיימו את זה.
מרגיש לי שזה הסתיים מאד שלם.
אבל באמת זה רק בגלל שהכנסתן לי לראש את עניין הטוויסט.
חחחחח אופס

1. שבסופו של דבר לא היה איזה סוד על חוב או רומן או הסתבכות אחרת שגרמה לו להתאבד. אפילו לא גילוי על מחלה שכוחת מרפא כמו שחשבתי חלק מהזמן. הוא פשוט נאבק בדיכאון במשך שנים והפסיד. זה נורא עצוב.
|כן|אני גם אהבתי את זה.
אני לא יודע אם זה סביר באמת שהחבר הכי טוב שלו ואשתו לא ידעו שום דבר על זה. כלומר ברור לי שאנשים יכולים להיות בדיכאון ולהסתיר את זה. אבל לחלוטין, למשך כל כך הרבה שנים ומאנשים כל כך קרובים לו?
אני לא יודעת גם לי זה נראה מוזר במיוחד כמה קיצוני זה היה וכמה מאושר הוא נראה כלפי חוץ? לא היו שום מקרים קודמים?
למרות שאני בעצם לא בטוחה עד כמה אשתו לא ידעה, ראינו הכל מהעיניים של צ'ארלי.
כאילו לא זכור לי שבאיזה שלב היא ממש מבולבלת לגבי למה הוא עשה לה את זה אבל אולי אני סתם לא זוכרת.

2. בעצם אין שום דבר שמבהיר שהיה כאן משהו על טבעי. כלומר לחלוטין הגיוני שצ'ארלי פשוט הוזה את החבר הכי טוב שלו. בשום שלב נייט לא מספר לו שום דבר שהוא לא יודע בעצמו או יכול להבין בעצמו או משפיע על משהו אחר. זה לחלוטין הגיוני שזה הכל תהליך התמודדות של צ'ארלי.
אני זוכרת דווקא שהיו רגעים שבעיני נעשו כדי להבהיר שזה אכן באמת נייט בלימבו ולא הזיה של צ'ארלי, אבל עכשיו אני לא זוכרת מה הם|פנים|.
אני חושבת שאם זה היה הזיה היו מבהירים בסוף.
חוצמזה אני אוהבת שזה עולם ריאליסטי לחלוטין עם אלמנט על טבעי אחד בלבד.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני לא יודעת גם לי זה נראה מוזר במיוחד כמה קיצוני זה היה וכמה מאושר הוא נראה כלפי חוץ? לא היו שום מקרים קודמים?
למרות שאני בעצם לא בטוחה עד כמה אשתו לא ידעה, ראינו הכל מהעיניים של צ'ארלי.
כאילו לא זכור לי שבאיזה שלב היא ממש מבולבלת לגבי למה הוא עשה לה את זה אבל אולי אני סתם לא זוכרת.
אולי באמת לא מובהר שהיא לא ידעה שהיו לו התמודדויות. אבל מרגיש לי שאם כן אז היא הייתה אומרת משהו לאחר מכן לצ'ארלי.
גם ציפיתי שצא'רלי יראה לה שהוא מצא את הספר ההוא על התמודדות עם דיכאון. מרגיש לי שזה היה מקל עליה לדעת את הסיבה. אם כי ייתכן גם שזה היה מקשה יותר.
אני זוכרת דווקא שהיו רגעים שבעיני נעשו כדי להבהיר שזה אכן באמת נייט בלימבו ולא הזיה של צ'ארלי, אבל עכשיו אני לא זוכרת מה הם|פנים|.
אני חושבת שאם זה היה הזיה היו מבהירים בסוף.
חוצמזה אני אוהבת שזה עולם ריאליסטי לחלוטין עם אלמנט על טבעי אחד בלבד.
אני לחלוטין ציפיתי שיהיה קטע שיבהיר שזה אמיתי ולא הרגשתי שהיה.
נכון שגם לא היה קטע שמבהיר שזה הזיה של צ'ארלי.
אבל זה דווקא נחמד שהשאירו את זה פתוח לאנשים לפרש איך שהם רוצים.
זה גם משאיר את זה פתוח לגישות השונות של האישה והאמא של נייט. אחת שמאמינה שיש משהו אחרי מוות והאחרת שלא מאמינה.

didalf

Well-known member
אני לחלוטין ציפיתי שיהיה קטע שיבהיר שזה אמיתי ולא הרגשתי שהיה.
אוף אני לא זוכרת עכשיו דוגמאות אבל בוודאות היו דברים שנייט אמר שהרגשתי שצ'ארלי לא יכול לדעת גם לא בתת מודע ולכן זה לא הזיה. אבל אני לא זוכרת משהו סצפיפי עכשיו:-(

keren or5

Well-known member
אני לא יודע אם זה סביר באמת שהחבר הכי טוב שלו ואשתו לא ידעו שום דבר על זה. כלומר ברור לי שאנשים יכולים להיות בדיכאון ולהסתיר את זה. אבל לחלוטין, למשך כל כך הרבה שנים ומאנשים כל כך קרובים לו?
אני חושבת שזה מאוד נפוץ וסביר שמצב כזה יכול להיות, יש הרבה אנשים שמתאבדים וקרובים אומרים עליהם שלא ידעו כלום.
חשבתי על הפרשנות הזאת, אבל נדמה לי לפחות שני מקרים שבהם נייט אומר לצ'ארלי משהו שהוא לא היה אמור לדעת. הראשון זה הציור שהוא צייר מאחורי התמונה בכנסייה. השני זה נדמה לי שהוא אומר לצ'ארלי את השם של סבא שלו כשצ'ארלי רוקד עם הסבתא, וזה מה שעולה לי כרגע אולי יש עוד.
גם אותי זה עניין ואני לא יודעת מה ההודעה הרשמית על זה. היה קטע שצ'ארלי יושב בבית עם פרייה ובהתחלה רואים את נייט מסתכל עליהם מהחלון, ואחרי שניה צ'ארלי מסתכל והוא לא שם. חשבתי שזה אומר שנייט נעלם. אבל ראו אותו אחר כך ממשיך לדבר עם צ'ארלי במכונית אז בגלל זה תהיתי אם עשו את זה כדי אולי להשאיר מקום לעונה שניה (אני לא יודעת אם אני רוצה המשך).

* אגב עוד משהו שחשבתי עליו ושכחתי לציין, אולי זה סתם צירוף מקרים, אבל היה מעניין בעיני שהספר של נייט על הדיכאון היה מכוסה בעטיפה של האודיסאה כי זה הזכיר לי שב-100 בלמאי הזכיר כמה פעמים שהוא טוב במיתולוגיה יוונית כי אמא שלו הייתה קוראת לו הרבה סיפורים על זה.

didalf

Well-known member
אוף אני לא זוכרת עכשיו דוגמאות אבל בוודאות היו דברים שנייט אמר שהרגשתי שצ'ארלי לא יכול לדעת גם לא בתת מודע ולכן זה לא הזיה. אבל אני לא זוכרת משהו סצפיפי עכשיו:-(
חשבתי על הפרשנות הזאת, אבל נדמה לי לפחות שני מקרים שבהם נייט אומר לצ'ארלי משהו שהוא לא היה אמור לדעת. הראשון זה הציור שהוא צייר מאחורי התמונה בכנסייה. השני זה נדמה לי שהוא אומר לצ'ארלי את השם של סבא שלו כשצ'ארלי רוקד עם הסבתא, וזה מה שעולה לי כרגע אולי יש עוד.
תודה!
גם נראה לי שהסבתא ראתה אותו גם לא?

* אגב עוד משהו שחשבתי עליו ושכחתי לציין, אולי זה סתם צירוף מקרים, אבל היה מעניין בעיני שהספר של נייט על הדיכאון היה מכוסה בעטיפה של האודיסאה כי זה הזכיר לי שב-100 בלמאי הזכיר כמה פעמים שהוא טוב במיתולוגיה יוונית כי אמא שלו הייתה קוראת לו הרבה סיפורים על זה.
אה חחח נכון יש מצב שגם זאת הייתה האודיסאה שהיא הקריאה להם?

keren or5

Well-known member
כן אני מאד חשבתי עלייך כי אמרת פה מידי פעם שאת מתמודדת עם דכאון אז חשבתי שזה באמת הרגיש לך מאד קרוב. וממה שאני מבינה ממך בקטע טוב. כאילו הרגשת seen ושאהבת לראות את זה ושזה לא דיכא אותך יותר.
אבל במקרה כמו שלו תרופות עוזרות לא? ממש עצוב לי שהוא לא פנה לעזרה;-(
|חיבוק| תודה, איזה חמודה שחשבת עלי. כן אהבתי את הקטע בדיוק כמו שתיארת, זה לא עשה לי רע או משהו.
תרופות וטיפול הם תמיד דברים שיכולים לעזור. כמו שנייט עצמו אמר לצארלי- זה לא יכול להזיק. אבל יש אנשים שמתביישים מדי לעשות את זה, פחות מפעם, אבל גם היום. :-(
וואי נכון ידעתי מזה ושכחתי. זה חלק מהסיבה שהוא נעלם ככה מעונה 7
:-( כל עונה 7 בהקשר שלו גורמת לי להרגיש עצובה.
תודה!
גם נראה לי שהסבתא ראתה אותו גם לא?
נדמה לי שכן. איזה קטע יפה |מאוהב|;-( מצד שני לא בטוח שאפשר לסמוך על שיקול הדעת של הסבתא
אה חחח נכון יש מצב שגם זאת הייתה האודיסאה שהיא הקריאה להם?
את זה אני לא זוכרת אם ספציפית את זה, אבל משום מה, למרות שזה קטע ממש קטן, אני זוכרת שהייתה לו איזה חברה לשניה (ג'ינה?) ונדמה לי שהיא גם נתנה לו את האודיסאה במתנה, וזה הרגיש לי חמוד.

למעלה