בוקר טוב, לא יכולנו לנסוע להפגנה

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב, לא יכולנו לנסוע להפגנה

בגלל המרחק שבעלי היה נאלץ ללכת... צפיתי בהפגנה בשידר ישיר
ב-YNET.
אבל היו לי נציגים... הנכד הכין שלט...

נימה3

New member
לצערי גם אני לא השתתפתי בגופי אבל בתי השתתפה

ועוד חברים מהקיבוץ. יצא אוטווס שלם. חשוב להפגין ולההביע את הדעה שלא ניתן לנתניהו לשעבד עם שלם לצרכים שלו ולהגנה על הפשעים שלו
אמרו שמחפשים חמישה צדיקים מהליכוד שיאמרו שהם לא משחקים משחק של נתניהו אני מאד בספק אם ימצאו כאלה. יותר מדי דברים יש להם להפסיד בעיקר כאשר מספר השרים בלתי מוגבל תתארו לכם איזו חגיגה תהיה בהרכבת הממשלה וחלוקת התיקים.

מינהר

New member
נכון, נימה. כמעט רומא בהסתאבותה.

אוי ואבוי. ושם לא היו רבה מגור ודומיו.
יוליקה, הנכד מתוק. מה הוא כותב?

יוליקה

Member
מנהל
תוקפים את השתתפות אולמרט בהפגנה

כמה מהר שוכחים...
א. אולמרט התפטר מתפקידו
ב. עמד למשפט
ג. ישב בכלא
ד. שילם את חובו לחברה....

דרעי,
ישב בכלא יותר מאולמרט - ומשמש כשר בממשלת ישראל!!!

judithedna

New member
הלוואי שימשיכו עם הפגנות כאלה

ויפריעו לראש ההזוי שלנו להשתלט על המדינה.

מינהר

New member
צודקת, יוליקה.

השיטה היא --מה שמותר לך, אסור ליריבך.
אני מתגעגעת לחיים רמון ההגון. הוא היה בהפגנה? מה עשו לו בשביל נשיקה עלובה. והוא רץ והתפטר...

נימה3

New member
זו השיטה. במקום להתיחס לדברים שעולים

מדברי הנואמים ומהמסר של המונים נטפלים לזוטות ממש לא חשובות, כמו אולמרט או איימן עודה.

tamarsharoni

New member
גם לדרעי, כמו לנתניהו , יש מושב כבוד ב433 .

אמנם עדין , [והדגש על עדין], יש לו את חזקת החפות , אבל נחקר במשטרה כ 10 פעמים , בשנה האחרונה , אשתו נחקרה 5 פעמים . "עסק משפחתי צנוע" .
האם מי מיכם נחקר ולו פעם אחת ב433 ? אין צורך לענות , זו שאלה רטורית .

tamarsharoni

New member
כולם שווים בפני החוק .

בוקר אחד , לא מזמן , כשפתחנו t.v. ספרו לנו ששרי אריסון עזבה בפתאומיות את הארץ , וירדה לפלורידה . היום , יצא המרצע מן השק , המשטרה מנהלת חקירה נגדה , בחשד לשוחד .

מינהר

New member
יש פה צביעות. באפריקה כנראה כלום לא הולך

בלי שוחד. אז החברה שלה כנראה נהגה כמו כולם. בארצות ערב ספרו לי, שבכל מקום צריך שוחד, גם בהודו, קראתי.

נימה3

New member
מינהר גם אני נוכחתי בכך אמנם זה היה לפני שנים רבות

אבל במו עיני ראיתי ושמעתי שבלי שוחד אי אפשר להשיג שום עבודה בארצות האלה. אבל ממה ששמעתי היום על אריסון יש שם דברים נוספים. שגם אנשים משלה משתתפים בחגיגה. זה כבר דבר אחר לגמרי.

tamarsharoni

New member
אני הבנתי שיש הרבה מדינות עולם שלישי ,

ששם השוחד הוא דרך חיים . אבל בישראלאסור לקבל ואסור לתת שוחד . נדמה לי שאחד מתיקי 1000 , 2000 , 3000 , 4000 , דן בבעיה זו . או בעברית ימינית : לא כל מה שמותר למוילך , מותר גם לנתינים .
&nbsp

"שילם את חובו לחברה"- זו מנטרה, הוא לא שילם שום דבר

אולמרט-
א. הוא ביזה את תפקיד ראש הממשלה, ולזה אין כפרה
ב. ביצע עבירות פליליות ולא החזיר את מה שגנב
ג. שיקר במצח נחושה לאורך לרוחב ובאלכסון
ד. הורשע בפלילים, וישב בבית סוהר, עבריין
ה. הישיבה בכלא לא החזירה שום דבר ממעשיו ושום חוב , הוא בסך הכל ביצע את העונש שהוטל עליו ע"י בית המשפט.

דרעי עבריין מורשע הוא שר בממשלה, מי שנדחה מלהיות רמט"כל שר בממשלה, גנב הרב הראשי, אנס נשיא המדינה, נירוןתניהו וחבר מרעיו שהוכנו נגדם כתבי אישום - משרתים כראש ממשלה ובתפקידים בכירים ועושים הכל להרוס את מוסדות המדינה כדי להיחלץ מלתת את הדין.
הוא קורא לעצמו "מר בטחון" אבל הבטחון ממש לא מענין אותו, וכדי שהחמאס לא יקלקל לו את הבחירות, העביר להם מליוני דולרים תוך שהם תוקפים אותנו ללא הרף ברקטות,טילים, ופצ"מרים, מידי פעם יורים על החיילים שולחים מאות בלוני תבערה ונפץ ושורפים את השדות - ומר בטחון אלק, יושב ושותק, הוא צריך שקט תעשייתי כדי לתפוס מחדש את מקום רו"המ ומשם להמשיך להרוס את המדינה......

החרדים שונאים את המדינה ורוצים בכל הכח להפוך למדינת הלכה ועל כך הם עם הפרזטים שלהם מקבלים מיליארדים בלי לעבוד ובלי לשלם מיסים ובלי לשרת את המדינה, וקובעים לנו את החיים עם עבדות לחבר הדמיוני - עלוקות.

המתנחלים מקבלים מיליארדים כדי לאכלס שטח שאיננו שייך למדינה, מקבלים הגנה מצהל, ומידי פעם כשמתחשק להם, הם תוקפים חיילים ושוטרים - ולא עושים להם שום דבר.....

ואת כל הפשע המטורף הזה - משלמי המיסים משלמים ונאנקים תחת עול המיסים.

הדסהש1

New member
ב וקר אור אני לא מתערבת בענייני אולמרט וביבי

זה ממש עובר את הטעם הטוב..היום נכדיי בתאומים דקל ושקד בני 19..
לא להאמין איך הזמן רץ...זוכרת את הרגע המופלא...הם נולדו פגים והיום הם גברברים דקל גבוה ורזה 1.85 בערך ושקד נמוך יותר ושמנמן..תאומים לא זהים...הם שונים מכל הבחינות..דקל כבר בצבא שקד מתגייס באוקטובר כי יש גיוס מיוחד לנערים עם בעיות הסתגלות...מקווה שהוא ימצא את עצמו בצבא..הוא ילד מיוחד שיודע את מקומו.אוהב להיות צודק ובצבא זה לא קל...בכל מקום היו לו בעיות הסתגלות..הכל הולך לו קשה.לכן אני מקווה שידעו איך לקבע אותו...הוא עבר את הבחינות של הצבא בסדר גמור...וןהיום דקל עובר ניתוח בקרסול שנדחה כבר שנה
ורמי עם רצון ברזל לא ויתר והשיג לדקל תור מוקדם יותר מינואר 20 להיום...צריך לדעת איך להגיע לאנשים בזמן הנכון..דיבר עם הרופא שניתח אותי 3 פעמים והוא עם הרצון הטוב הצליח להקדים לו את התור...בלי לשלם לו כסף מתחת לשולחן...כל אטחד שאל ?כמה נתתם לרופא? הרופא ידע שלנו אין כסף מיותר לכן בא לקראתינו..וממש עזר לדקל..יש רופאים עם לב זהב עדיין ויש כאלה שלא כדאי להתקל בהם...

נוגהה1

New member
גם אני נגד המילה או האמונה שילם את חובו למדינה

יש דברים שאי אפשר לשלם עליהם ,אלו שסרחו וישבו בכלא
שישבו עכשיו בבית, אין להם מקום לשרת את העם

יוליקה

Member
מנהל
היום שוחרר מהכלא בסאל ראטס

שהבריח טלפונים ניידים לכלא...
הוא נשפט וקיבל שנתיים מאסר, שוחרר חודשיים לפני תום הזמן.
אתם יכולים לקבל או לא לקבל את המונח "שילם את חובו לחברה"
מי שקובע זאת זה בית המשפט ולא אתם.

יוליקה

Member
מנהל
מאיר, אתה לא קובע!!

גם אם היית שוטר בעברך. היום אתה אזרח ככל אחד.
ואם בית המשפט ורשות בתי הסוהר קבעו שאסיר משוחרר
לאחר תום עונשו... אז הוא מבחינת רשויות החוק במדינה
שילם את חובו לחברה.
אם זה מוסרי או לא זה כבר ענין אחר - אבל זה חוקי וכל מי ששוחרר
וחלפו 7 שנים אם גם קיבל קלון - כדוגמת דרעי, אז עובדה שהוא
יכול היה להיבחר שוב לכנסת.
לכן אולמרט משוחרר והוא איש חופשי היום, בינתיים הוא לא מתמודד שוב לכנסת.

מה הקשר למשטרה ? ומה אני לא קובע ?<

אם תראי לי סעיף אחד בחוק שאומר שמי שביצע את העונש שהטיל עליו בית המשפט בגין עבירות פליליות ונדון למאסר בקלון , תראי לי סעיף אחד, שאומר שבזאת הוא שילם את חובו לחברה. סעי, אחד מכל ספר החוקים, אחד !!!

אין.
כי זו סתם קלישאה. עובד ציבורי שמעל בתפקידו, חייב לחברה כל חייו.
כל עבריין שמורשע, איננו נחשב אזרח רגיל אלא תלויה מעל ראשו כל חייו העננה הזו.
והפוליטיקה המסואבת איננה דוגמא לשום דבר.
עובדה היא שכל מי שהורשע בפלילים, יש לו רישום פלילי.
עבריינים רבים שמשתחחרים לפני זמנם, חייבים להתייצב כל שבוע בתחנת המשטרה ולחתום , ויש עליהם עוד הגבלות.

האם דרעי יכול היה להתמנות
לשופט ?
לרמט"כל ?
למפ"כל ?
למנהל בנק ?
לחבר בדירקטוריון ?
לשומר בשער בית ספר ?
לעובד מדינה ?
לשוטר ?
וכו וכו. -
בשום אופן לא.

הנה דוגמא הפוכה מיני רבות -
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000105090

אז מספיק עם המנטרה הזו.
הוא שילם את חובו למערכת המשפט, לא לחברה בשום אופן.

למעלה