איש השמאל הקיצוני גנץ מדגים לנו את ערכיו

marabo

Well-known member
ביום השואה

קבצים מצורפים

• 20240506_114553.jpg
    20240506_114553.jpg
    KB 91.8 · צפיות: 2

marabo

Well-known member
קשקוש מטורלל.
1. מה בעיוות המוחי שלך הופך את גנץ ל"שמאל קיצוני"
2. מה הבעיה הערכית שלך שלא מקבלת שיחרור חטופים למרות שהאלוהים שלך רואה בזה צעד נכון
גנץ הוא שמאל קיצוני מהסיבות הבאות
1. הוא תומך במסירת אדמות ארץ ישראל לגויים
2. הוא תומך במדינת כל אזרחיה.

לגבי החטופים
הערכים שלי הם ערכי היהדות
ולפי היהדות:
קבע הרמב"ם: אין פודין את השבויים ביתר על דמיהן, מפני תיקון העולם – שלא יהיו האויבים רודפין אחריהם לשבותם

evglev1

Well-known member
מנהל

לגבי החטופים
ולפי היהדות:
קבע הרמב"ם: אין פודין את השבויים ביתר על דמיהן, מפני תיקון העולם – שלא יהיו האויבים רודפין אחריהם לשבותם
מתי גנץ הביע תמיכה במדינת כל אזרחיה?

The Real Big Joe

Well-known member
מתי גנץ הביע תמיכה במדינת כל אזרחיה?
ישראל היא בהחלט מדינת כל אזרחיה. והיא גם מדינת העם היהודי ואין סתירה בין השניים.
מדינה בה כל האזרחים, בלי הבדל מין גזע ודת, הם שווי זכויות, כמו בישראל, היא מדינת כל אזרחיה.
מדינה בה השפה המדוברת היא עברית, החגים שחוגגים הם הם החגים היהודים, יום המנוחה השדבועי הוא השבת, וכל יהודי יכול להתאזרח בה מיד - היא מדינת העם היהודי.

marabo

Well-known member
ישראל היא בהחלט מדינת כל אזרחיה. והיא גם מדינת העם היהודי ואין סתירה בין השניים.
מדינה בה כל האזרחים, בלי הבדל מין גזע ודת, הם שווי זכויות, כמו בישראל, היא מדינת כל אזרחיה.
מדינה בה השפה המדוברת היא עברית, החגים שחוגגים הם הם החגים היהודים, יום המנוחה השדבועי הוא השבת, וכל יהודי יכול להתאזרח בה מיד - היא מדינת העם היהודי.
המדינה היחידה בה יהודים לא יכולים להתפלל ברחוב ועוד ביום כיפור היא מדינת השמאלנים

evglev1

Well-known member
מנהל
המדינה היחידה בה יהודים לא יכולים להתפלל ברחוב ועוד ביום כיפור היא מדינת השמאלנים
ממשלת לפיד-בנט לא מנעה זאת מהם, זה רק האופוזיציה לביבי וגם עיריית תל אביב. ממשלת בנט-לפיד מעולם לא פגעה בזכויות התפילה של יהודים כך שהיא ממש לא שמאל קיצוני ולמעשה היא נפלה בפסח השני, זאת אומרת שבפסח הראשון של הממשלה גם לא הכניסו חמץ לבתי חולים.

marabo

Well-known member
ממשלת לפיד-בנט לא מנעה זאת מהם, זה רק האופוזיציה לביבי וגם עיריית תל אביב. ממשלת בנט-לפיד מעולם לא פגעה בזכויות התפילה של יהודים כך שהיא ממש לא שמאל קיצוני ולמעשה היא נפלה בפסח השני, זאת אומרת שבפסח הראשון של הממשלה גם לא הכניסו חמץ לבתי חולים.
היא נפלה בעקבות זה שלשר הבריאות הורביץ ממרץ היה מאוד חשוב לתזכר את מנהלי בית החולים להכניס חמץ בפסח ולדחוף לדתיים אצבע בעיין

1ספי11

Well-known member

לגבי החטופים
ולפי היהדות:
אתה שקרן קיצוני.
1. מעולם הוא לא אמר משהו על מסירת שטחים לגויים.
2. אשמח אם תביא ציטטה שלו על תמיכה במדינת כל אזרחיה. (אגב, מה זה אומר?)

מצחיק שאתה מצטט את הרמב"ם שמעט מאוד דברים ממשנתו אתה מקבל.

1ספי11

Well-known member

לגבי החטופים
ולפי היהדות:
כל רגע שמאחר לפדות השבויים היכא דאפשר להקדים, הוי כאילו שופך דמים.

evglev1

Well-known member
מנהל
קשקוש מטורלל.
2. מה הבעיה הערכית שלך שלא מקבלת שיחרור חטופים למרות שהאלוהים שלך רואה בזה צעד נכון.
יש וויכוח מה אלוהים רואה נכון. יש פרשנויות לכאן ולכאן.

איציק5111

Well-known member
קשקוש מטורלל.
2. מה הבעיה הערכית שלך שלא מקבלת שיחרור חטופים למרות שהאלוהים שלך רואה בזה צעד נכון.
אתה מפתיע לטובה שאתה מגן על גנץ, הייתי בטוח שאתה שמאל קיצוני

פולגאר

Well-known member
וואלה, איפה ראית שאני מגן על גנץ ומאיפה אתה מצליח להמציא "שמאל קיצוני"?
הוא רל"ב, כל מי שייצא נגד BB, הוא יגן עליו.
הדוגמה הכי טובה הייתה בנט שרחוק מדעותיו האידיאולוגיות ב-180 מעלות ובכל זאת הגנו עליו על כל צעד שעשה מאז שהראה נכונות להפיל את BB.

1ספי11

Well-known member
הוא רל"ב, כל מי שייצא נגד BB, הוא יגן עליו.
הדוגמה הכי טובה הייתה בנט שרחוק מדעותיו האידיאולוגיות ב-180 מעלות ובכל זאת הגנו עליו על כל צעד שעשה מאז שהראה נכונות להפיל את BB.
ביביסט רואה כל מי שהמדינה חשובה לו כרל"ב.

1ספי11

Well-known member
מה שתגיד, רק שבחיים לא הצבעתי ל-BB.
זה בסדר, אתה יכול להמשיך בזה כי באל שלך אתה לא מאמין, לפחות שיהיה לך במה להאמין.
הצבעת למפלגה שהמליצה על נתניהו ויושבת בממשלתו.
על איזו אמנונה אתה מדבר?

למעלה