איזה כייףף- הגיעו הבדים!

sunshein

New member
איזה כייףף- הגיעו הבדים!

קודם כל תודה תודה תודה לכן על העזרה ועל ההשראה...בזכותן הזמנתי בדים מאטסי רק לפני שבוע וחצי ואתמול שליח חביב הגיע עד הבית עם החבילה =] לא תיארתי לעצמי שזה יעבור כל כך בקלות וזה רק מגביר את החשק שלי להכין מלא דברים ולקנות עוד בדים כמובן
אז הנה כמה תמונות ובקרוב גם עבודות...

sunshein

New member
קולאז של הבדים

התאהבתי בבד עם הינשופים בתמונה האמצעית בשורה העליונה

68yafa

New member
תתחדשי.....איזו קולקציה משגעת.............

יאלה......כעת לעבודה........רוצים לראות תוצרים

sue444

New member
מנצלשת גם החבילה שלי הגיעה

הגיעה החבילה מאמריקה... ספרים בדים ומה לא הנה תמונה אחת השאר בבלוג

Iris Ma

New member
איזה בדים מקסימים!! שמחים וקייציים!

בטוחה שתהני ליצור מהם

68yafa

New member
תתחדשי הם מתוקים כל כך........

לאן נעלמת לנו?...........נו טוב כנראה המלאי נגמר..........עכשיו אין תירוצים..........מכון?

sue444

New member
טוב לא נעלמתי הפכתי להיות אימא ואבא באחד

זה היה 19 וחצי ימים (ועוד עיכוב בטיסה חזרה) ונגמר תודה לאל!!!!!!!! עכשיו יש עוד מישהו להתחלק איתו בלילות (הגור מתעוררת עכשיו בשעה 12, 1, 2, ו-3 בלילה, לא ברור למה...), להתחלק בשטיפת הבקבוק, ובנסיון להאכיל אוכל רגיל ובכלל להתחלק זה מה זה כייףףףף אז זהו חזרתי באופן רשמי... תודה על הדאגה..

68yafa

New member
19 יום זה באמת ימבה זמן ובאמת קשה............

כמעט שלושה שבועות לבד.............מצדיעה לך..........מתי היא ישנה?........אז זה ממש סיוט....סליחה שלא מעודדת
.....אבל זה נשמע כאילו הפכה לילה ויום או שסתם התקפת געגועים לאיש.........את יודעת הם בני-אדם בדיוק כמונו.........רק קטניםבמקצת וזהו.
...........תנסי להשלים קצת מנוחה ויאלה לעבודה במרץ......עם שלל כזה.....לא הייתי עומדת בפיתוי

אילרי

New member
בדים מקסימים../images/Emo140.gif

ספרי קצת על חווית הרכישה...
זה מסובך? יקר? שילמת מכס? תתחדשי

sunshein

New member
האמת שממש לא מסובך...

פתחתי חשבון בפייפל, וחיפשתי לפי ההדרכה של פרפרים במיקסים, בחיפוש באטסי, מצאתי, נדלקתי
, והזמנתי... שבוע וחצי אח"כ הגיע שליח עד הבית ולא שילמתי מכס וכלום... האמת שלפי דעתי המשלוח היה קצת יקר ופעם הבאה אני יבדוק את העניין יותר לעומק, אבל בשביל פעם ראשונה זה הלך ממש חלק... אחרי החישוב שכלל את התשלום על המשלוח יצא שכל f.q עלה בערך 15 שקל...

למעלה