הדרדסים

בדף זה אני אכתוב לכם על הדרדסים ועל תכנית הטלוויזיה הדרדסים וכל מיני דברים אחרים ודומים שקשורים ל הדרדסים .

הדרדסים היא סידרת טלוויזיה שהועלתה לשידור כבר במילניום [מילניום זה כל 1000 שנים שעוברות מתחילת הספירה], הקודם, בסוף המילניום הקודם, במאה ה20 הסדרה הדרדסים הועלתה לשידור בטלוויזיה. בישראל הועלת בשנות השמונים לטלוויזיה לערוץ אחד, ואחר כך גם לערוץ הילדים ופוקס קידס (או ג'טיקס מה שזה היה). אני אישית זוכר שאני אהבתי מאוד את הדרדסים , באופן כללי וגם במיוחד את התוכנית עצמה, תמיד רציתי שיקנו לי בובות של הדרדסים , שיהיו לי מדבקות של הדרדסים , שתהיה לי כרית של הדרדסים , ומגבת ושמיכה של הדרדסים , ופשוט ממש הייתי מכור לסדרת הטלוויזיה הזאת שנקראת הדרדסים .

אני מעריך שאני לא הייתי הילד היחיד שאהב מאוד את הדרדסים מכיוון שלפי זכרוני [אם הוא אינו מטעה אותי] אז כל החברה בזמנו תמיד חיכתה שהפרק החדש של הדרדסים יעלה לשידור, תמיד חיכינו לשעה בה שידרו את התכנית, וזאת פשוט סדרת ילדים בשנות השמונים לדעתי האישית הכי פופולארית בארץ.

מי הם בכלל הדרדסים ? הדרדסים הם יצורים כחולים וקטנים אשר לכל אחד מ הדרדסים יש כובע לבן שאיתו הוא הולך (למעט דרדס- אבא שהוא הולך עם כובע אדום) תמיד, הדרדסים גרים בבתים שדומים לפטריה או משהו דומה כזה, ישנם גם דרדסים שיש להם שמות מיוחדים וזאת משום ה"אופי" ששמו להם כותבי הסדרה, לדוגמא יש את ישנוני שהוא כמובן, כמו שנשמע מהשם, דרדס שתמיד עייף ורוצה לישון. דוגמא נוספת לכך שיש ל הדרדסים דרדסים מיוחד זה שיש את בר כוח, שהוא בעצם הדרדס החזק ביותר בשבט הדרדסים וכל פעם שצריכים עזרה בלהרים או לסחוב משהו כבד קוראים לו.  ישנם עוד ועוד דרדסים עם אופי מיוחד שעל שמו הם נקראים.

בסדרה הדרדסים , דרדסית היא הדרדס היחיד מהמין הנשי, כל שאר הדרדסים הם ממין זכר. דרדס אבא – הוא האבא של הדרדסים ובעצם ברגע שמתעוררת בעיה או ויכוח בין מספר דרדסים [אפילו רק בין שני דרדסים] אז הולכים לדרדס אבא שיפתור את הבעיה בצורה הטובה והיעילה ביותר.

האיום של הדרדסים הוו בעצם בני באדם עצמם, בני האדם יכולים לדרוך ולמחוץ את הדרדסים בקלות רבה מבלי לשים לב וכך הדרדסים יושמדו, מה שהם כמובן לא רוצים שיקרה. הבן אדם הכי מאיים על הדרדסים הוא גרגמל הרשע עם החתול המפחיד שלו שתמיד מחפש דרכים להשמיד את הדרדסים.

 

תוכלו לקרוא עוד על הדרדסים במקורות אחרים כמו בספריה או בחיפושים באינטרנט.

תודה שקראתם על הדרדסים מקווה שנהניתם (:

תוכן פוגע