True Blood Season 5 Episode 1

G r o k e

New member
True Blood Season 5 Episode 1

נונונו, יש פה עוד מישהו שראה חוץ ממני?
אני מתרגשת מדיי. אני חייבת לשתף.
מישהו?!

Maverick Spirit

New member
ראיתי קצת,

אני לא מאמינה שהדמות של טארה הפכה לערפד, ופאם הסכימה בקלות (יחסית)
להפוך אותה לערפד
פויה פאם!

אני לא חושבת שאמשיך לראות, הסדרה הזו הרסה את הספרים לחלוטין

G r o k e

New member
זהו? זה מה שהפריע לך? |ספויילר|

ומי זאת הנורה הזאת לעזאזל ?! כאילו כן, אני יודעת מי היא. פשוט לא אהבתי אותה בכלל בכלל.
ואלסיד... גררר... אני כל כך רוצה לראות עוד ממנו בעונה הזאת.
והמלך.. אני מאוד מצפה כבר לראות את ה MADNESS שלו מיד בפרק הבא!

Boojie

New member
לגבי פאם,

אני ממש מקווה שהעזרה הזאת שהיא הושיטה לסוקי ולפאייט (אפילו שזה בתמורה לטובה עתידית) תעבוד לכיוון לחמם את מערכת היחסים שלה עם סוקי למשהו שיותר דומה למערכת היחסים שלהן בספרים. אני ממש אוהבת את החברות הזאת שלהן, וגם בסדרה אפשר לראות משהו מההומור של פאם ("אני לובשת בשבילכם טרנינג של וולמארט!"
), אז אני ממש מקווה שזה יתחיל ללכת לכיוון הזה.

קרניjack

New member
חיחי קראתי ספוילר

גל, את רואה התקדמתי!!!
בכל מקרה באמת באמת הזוי לאיפה הסידרה לוקחת את זה.......

כאילו מה הקשר טארה ערפד? נו באמת!

Jerald_Admonds

New member
אמנם קראתי רק ספר אחד

אבל אני הרבה יותר מעדיף את הסדרה על פני מה שקראתי.

הסופרת יודעת לכתוב ולספר סיפור טוב, אבל זה כתוב כמו רומן זול לנשים.

ואם זה לא מספיק אז בספר מטרידים את סוקי מינית על ימין ועל שמאל, והסופרת הדרום אמריקאית הזאת מתארת את זה לא רק כדבר לגיטימי אלא אפילו כמשהו אטרקטיבי!

אני הרבה יותר מעדיף את סוקי שעל המסך. חוצמזה כתיבה לטלוויזיה וכתיבה לספר זה שני דברים שונים, לכן הסדרה לעולם לא תוכל להיות כמו הספרים. ולפי דעתי טוב שכך

Maverick Spirit

New member

איך הגעת למסקנה, מתוך קריאת ספר אחד שמדובר ברומן זול לנשים?
האם קראת את הספר בתרגום לעברית או באנגלית? כי יש הבדלים עצומים בין השניים.

סוקי שעל המסך לא יכולה לשתף במסקנותיה ומחשבותיה-בספרים היא מתוארת
כבחורה מאוד חכמה ופקחית. משהו שהסדרה לא בדיוק מראה.

מהפרקים שראיתי, סוקי נתפסת כעוד מלצרית בלונדינית ולא חכמה במיוחד, בעיירה קטנה בדרום ארצות הברית.

בסופו של דבר, זה עניין של טעם וריח

Jerald_Admonds

New member
מצטער אם עלבתי בספר שאת אוהבת.

אני פשוט מאוד מעורה בכתיבה ואני יודע לזהות ז'אנרים שונים.

כשבספר אחד יש לך גיבורה שבאה באינטרקציה יותר מידידותית לא רק עם גבר אחד, או אפילו עם שלושה אלא עם חמישה גברים שונים (!) - אז זה כבר רומן.

הספר שקראתי הוא "Dead as a doornail".

סוקי בספרים אכן מציירת כפרוטגוניסטית אינטלגנטית, חזקה ונחושה.

הבעיה שלי היא עם מערכת הערכים המוצגת כלגיטימית בספר. גבר אחר גבר חודר למרחב האישי שלה, לרוב בניגוד לרצונה ולעיתים אף באלימות - והיא מגיבה לכך לא רק בנייטרליות אלא לעיתים אף בגירוי.

אין לי שום סימפתיה לסופרת שמנסה למכור מיני-פנטזיות אונס בספרים שלה, ובמיוחד כשהיא מקריבה אמינות עבור זה.

בטלוויזיה זה לא קורה. שם סוקי היא גם מאוד חכמה, מאוד עצמאית ורואים את זה לפי איך שהיא מגיבה בסיטואציות מאוד קשות ומלחיצות.

ההבדל הניכר מבחינתי הוא שסוקי שבטלוויזיה לא הייתה נותנת לשום גבר לגעת בה ללא רשות. ואם מישהו כן היה נוגע בו, היא לא הייתה מבליגה על זה ובהחלט לא הייתה נדלקת מזה.

זה האישיו המרכזי שלי עם הספר. אבל זה רק נגזרת לכך שהספר בברור נכתב כרומן ועבור קהל נשי. אני יותר אוהב את הסדרה בגלל שהעלילה בה יותר עגולה, אמינה ומעניינת על מנת לפנות לקהל רחב יותר.

מצטער על החפירה, אבל ניסיתי לענות על השאלות שלך.

וקראתי את הספר באנגלית...

MoonFairy

New member
חוסר חיים מאלץ אותי לחכות עם זה

העיקר כתבתי בפייסבוק "היום זה קורה! טרו בלאד עונה 5! יססססס"
...
ואפילו לא הורדתי את זה! הו, הבושה.....

טוב, יש לי תירוץ מצויין. עבודה חדשה ומתישה מ6 בבוקר עד 5 בערב. לימודים אינטנסיביים. ארגון חתונה. מעבר דירה. והכי הכי - ניקיונות קדחתניים ואובססיבים ("אתה לא מנקה טוב! תן לי") אחרי הדייר הרווק וחסר חוש אסטטיקה וניקיון שגר שם לפנינו....
אבל היייייי לפחות זה עזר לי לגלות אחרי 24 שנות חיי שבכול צחוק יש אמת, ובאמת באמת יש לי הפרעת OCD קשה ביותר......

קרניjack

New member
אחריי ה24 לחודש, בתקופת המבחנים אני אמצא לי

חיים ואראה. עד אז- פרויקט מטורף

למעלה