superman #3

הייזל

New member
superman #3

הגרפיקה הרבה יותר טובה מAC אבל זאת לא חוכמה גדולה. קלארק כנראה עשה טיפול עשרת אלפים בחמש השנים שעברו מאז. מהחוברת משתמש שקלארק מעולם לא עשה את הראיון המפורסם עם סופרמן. אף אחד לא עשה אותו. אחרי חמש שנים השאלה האם סופרמן הוא סכנה למטרופוליס עדיין לגיטימית. כנראה גם שהחיים ב"גלקסי תקשורת" אינם כל כך הרמונים כפי שנראה. יש אנשים שחושבים שהצוות מהדיילי פלאנט [שכולם דרך אגב בתפקידים בכירים] די כופה את הדיעות הפרו-סופרמן שלו על העובדים בגלקסי תקשורת. הקנטים מתו וקלארק כל כך שקעו בקבר שלהם שהוא שוכח הכל. כל כך לא סופרמני מצידו, ממש מזכיר את ברוס. לא יודעת, זה נראה לי יותר באטמני לשבת ולבכות על הקבר של ההורים. אפילו בגירסאות בהן הקנטים מתו קלארק לא כזה יבבני [all star superman כדוגמא].

byron

New member
משתפר

אבל בקושי. בבאטגירל שהיא חוברת יחסית שהושמצה בתחילת ההרצה הרגשתי שהסיפור מתגבש יותר מהר ממה שהולך כאן. נראה לי שהם בונים אותו אחרת, הוא עיתונאי חוקר שמגיע מלמטה, שמתעניין בחלכאים והנזקקים, וזו הנישה שלו כקלארק והוא מעולה בה, ולכן הראיון עם סופרמן לא אמור היה לקרות. לגבי היותו יבבן כאן... דבר ראשון הם בהחלט מנסים להפוך אותו יותר לברוס/באטמן. והם מנסים בהחלט ליצור לו תדמית בודדת, וברור שיתגעגע למי שהיו הקשר שלו לאנושות.... והסיפור.... הרעים מתאספים והקרבות די מרשימים, אבל אין ממש איזו עלילה שאפשר לקרוא ולהנות ממנה. לעומתו אצל הפלאש העלילה כן מתחברת, למרות שלדעתי גליון 2 היה קצת תלוש מהסיום של גליון 1 בגליון 3 הם חזרו לנושא....

byron

New member
פתרת את זה בפרק החדש בבלוג שלך....

מזכיר במעט את הראיון בסרט, אבל הרבה יותר הגיוני מבחינת התנהגות/מחשבות של לויס... אלרוי.....
הוא נהדר בתור מקדם עלילה, בתור בעלים של חתול או שלושה בעבר בהחלט מוכרת לי הסיטואציה שנתקעים במקום במהלך ניסיון לחלץ חתול שתקע את עצמו....

הייזל

New member
תודה

תודה על כל התגובות שלך [למרות שהייתי מעדיפה אותן בבלוג אבל לא משנה, מה שנוח לך]. כשהגעתי לכתוב את הראיון הייתי בבעיה. בשלב הזה של הכתיבה כבר סיימתי את "לעוף בלי חוטים" וקלטתי פתאום [כי אני כל הזמן קוראת ומתקנת דברים שכבר כתבתי] קלטתי שסופרמן שיקר ללויס בראיון. היא שאלה אותו אם יש לו חברה והוא ענה שלא. הערת שוליים: כתבתי עוד גירסה של הראיון לסיפור נוסף אבל שם הדינמיקה מאוד שונה. ב"לעוף בלי חוטים" השתמשתי בראיון של הסרט ובמה שלויס עשתה כדי למשוך את תשומת ליבו בקומיקס [נכנסה עם המכונית שלה לנהר] וגם קצת מאחד הפאנפיקים המושקעים והאהובים עליי. אז כשקראתי את הראיון שוב וקלטתי שסופרמן שיקר ללויס החלטתי לזרוק את כל הגירסאות הקודמות לפח ולנסות מחדש, גירסה חדשה לראיון. לויס לא מסכנת את עצמה כדי למשוך את תשומת ליבו של סופרמן, הוא גם לא מציל אותה ממסוק נופל [מופיע במיליון גירסאות שונות בקומיקס, בסרטים, בסמולוויל] למעשה מה שקורהה דומה הרבה יותר לראיון בסדרה המצוירת. אלרוי נכנס לסיפור כי נורא רציתי שללויס יהיה חתול. היה לה אחד בקומיקס ואני לא חושבת שהשתמשו בו בחוכמה וכאן אלרוי הפך למקדם עלילה נהדר. הרעיון של לויס מנסה להציל את החתול מאדן החלון הוא בהשראת סיפור קצר של היינליין מתוך האסופה "הגבעות הירוקות של הארץ". אני שמחה שאתה נהנה מהסיפור שלי וממשיך לעקוב אחריו. תודה.

למעלה