יום הולדת שמח לאור!!

נטעש

New member
../images/Emo77.gif ../images/Emo65.gif יום הולדת שמח לאור!!

אור (בראנדון סטארק), אחד ממנהלי הפורום חוגג היום 21! לאור- שתמשיך להיות תסריטאי מוצלח, במאי מדהים, לורד עזריאל ישראלי מוצלח שהעולם ראה עד כה ובכללי- ידיד נהדר. הנה כמה מהדברים שאור עושה/עשה למען קהילתנו הקטנה; היה התסריטאי של הסרט "חומריו הבהירים" וגרם לכולנו לצחוק והתסריטאי של "מחסום כתיבה" שהדהים אותי ביצירתיות שלו, במאי של "מחסום כתיבה" שכיף לעבוד איתו ממש, העביר מספר הרצאות על חומריו האפלים והולך להעביר הרצאה על 'חומריו' גם במיתופיה הקרוב, תרם רבות להקמת ותחזוק האתר, היה חבר בפורום הישן של הפורום, כתב וערך ערכים רבים באנציקלופדיה, עזר בתרגום הסרט "מצפן הזהב" לעברית וכמובן- מנהל את הפורום הזה! שיהיה מזל טוב אור והמון המון הצלחה בהמשך החיים!! נטע

האבק

New member
המון המון מזל טוב ../images/Emo65.gif

אור אכן היה שותף לכל הפרוייקטים שנטע ציינה, וממשיך להיות שותף בעוד פרוייקטים חדשים ואני מאמין שימשיך להיות שותף בפרוייקטים בעתיד. הוא חבר מאד טוב שלי ואני מאד שמח על זה
שיהיה לך הרבה מזל טוב, עד מאה כ-20 ובהצלחה בהכל!

תודה רבה ../images/Emo9.gif

וואוו, נראה שבאמת עשיתי הרבה דברים... ועוד היד נטויה
תודה על הברכות והמחמאות.

dahoe

New member
יופי טופי ומזל טוב! ../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif

עד 121 ושגם אני אזכה להיות כשרוני פעיל ונערץ כמוך!

SNTD

New member
מזל טוב אור!!

שיהיה עד מאה כמו עשרים! הרבה עושר אושר בריאות וכושר, (וכמה שפחות דראפטים P-:) למרות שהיומולדת הייתה, את המתנה כבר קיבלת, ואתה מכיר אותי והודעות בפורום... אז פשוט שיהיה המון מזל טוב! גיל שחרור!

Moiraine

New member
מזל טוב!../images/Emo65.gif

עד מאה ועשרים כעשרים, בהצלחה בהכל, והרבה בריאות ואושר. סליחה על האיחור.

למעלה