שרשור ספרי ילדים

מחוץ לנושא: אוהבים ספרי ילדים?

לא רק ילדים אוהבים ספרי ילדים, מבוגרים גם. הם שומרים חיבה עזה לספר שהקריאו להם כשהם היו קטנים או מתאהבים בעצמם בספר שהם קוראים לילד. איזה ספרי ילדים אתם הכי אוהבים? אני אוהב את "הלו הלו אבא" ואוהד בסתר את פינוקי ואיתמר.

אהרון והעיפרון הסגול

זה ספר התובנות הראשון שלי "ויהי ערב"- כי אני מזדהה עם הילדה שעושה בכוונה טובה אבל הכל מתפקשש לה קריקטור הנחש משפחת הפילים ועוד ועוד ועוד באופן עקרוני אני מעדיפה ספר ילדים טוב על פני הרבה דברים אחרים, לעיתים, אני מודה, כשאני קצת מדוכדכת או משועממת אני נכנסת לחנות ספרים לקרוא את ספרי-הילדים החדשים וצוחקת בקול רם ולפעמים גם בוכה קצת... אגב- איך קוראים לספר כשהוא טס לשארם-א-שייך ?

ofirshani

New member
המון המון ספרים ...........

אני אוהבת, מנסה לשכנע לקרוא לבנות כי הן אוהבות וגם כתרוץ כי אני מאוד אוהבת את השפה הפשוטה את האיורים היפים , מה שהכי הכי אוהבת ומתחברת הוא: "הדג שלא רצה להיות דג " של פאול קור (בכלל את הספרים המדהימים שלו ) ואת "הצבע הכי יפה בעולם " המוסר השכל המעניין והמאוד נוגע לנו כמבוגרים ולילדים בכלל.

chenchi

New member
יש המון

טרופותי וטרמפ על מטאטא של ג'וליה דונלדסון לגילאי 3 ומעעלה נוצה סגולה- תנוך פיבן לגילאי שנתיים ומעלה והקלאסיים- איה פלוטו של לאה גולדברג ויהי ערב, שמגיל שנה אני זוכרת בעל פה.

מ נ ו ר ה

New member
וספריה של דבורה עומר.

הישנים והטובים. ושל מרים רות. ובעצם, אני אוהבת לספר לילדים ספורים מתוך תמונות בירחוני ילדים. התמונות מדברות אל התינוק בן החדשים הספורים. ואני מתעכבת על פרטים , וקוראת להם בשמם. ומשמיעה קולות...

למעלה