שלום, יש לי שאלה

harar8

New member
../images/Emo58.gifשלום, יש לי שאלה

כי לא הבנתי.
בפרקים האחרונים של המנגה, הבנתי שסול סוסייטי הקימו ארבעה עמודים כדי להפוך את עיר קאראקורה למשהו אחר, אבל האם הם הפכו אותה לחלק נטוש מרוקונגאי או לקאראקורה מזוייפת(שהיא העתק מדויק של קאראקורה האמיתית) ? ולפי מה שהבנתי הם העבירו את כל העיר קאראקורה לסול סוסייטי כשהתושבים ישנים? ויש פרק במנגה שנקרא "five tower four pillar" את הארבעה עמודים הבנתי אבל מה הכוונה בחמישה עמודים, השם הזה מבלבל, זה ארבעה עמודים או חמישה עמודים???? אם מישהו יודע בבקשה שיענה כי אני מבולבלת.

harar8

New member
../images/Emo58.gifאוקיי....

אבל עדיין מה הכוונה בחמישה מגדלים?

ANGELUSPIKE

New member
אני לא קורא את המנגה

ככה שנאי לא יכול לדעת על מה מדובר, אבל אני יכול לנחש שחמשת המגדלים יוצרים איזשהו מחסום.

harar8

New member
../images/Emo7.gifבבקשה

אפילו אם יש תשובה על חלק מהשאלה, אני יודעת שהשאלה קצת מסובכת אבל אני ממש רוצה להבין טוב יותר.

yefetk

New member
לפי מיטב הבנתי, ואשמח לדעתך...

five tower / four pillar - tower כמו שכתבו זה מגדל, והכוונה לדעתי היא למגדלים ב"עיר" לאס נוצ'אס שבהואקו מונדו (לדעתי), אלה המגדלים שישמשו "תפאורה" לקרב של איצ'י ואולקיורה המתקרב (למשל) ולפני זה שימשו למשל כתפאורה בקרב נגד גרימי. 4 העמודים אלה העמודים שבעולם הממשי שבנו סביב העיר קאראקורה והם שמשמשים כעין סמנים (טלפורטים?!) המקיפים את העיר האמיתית ומשמשים להחלפתה עם העיר המזוייפת. מקווה שזה לא נשמע מופרך מדי, מה דעתך?

harar8

New member
האמת שזה נשמע די הגיוני ../images/Emo58.gif

לגבי הארבעה עמודים גם אני חשבתי ככה. לגבי חמשת המגדלים אף פעם לא חשבתי על זה ועכשיו שהזכרת את זה אני חושבת שרוב הסיכויים שזה נכון. תודה אתב העלית פה כמה נקודות חשובות ועזרת לי מאוד

JeeChan

New member
מסכים הגיוני לגמרי ^^

האמת שגם אני לא ממש הבנתי את החלק הזה. כך שההסבר עזר ^_^ תודה

למעלה