בליץ' כקומדיית מצבים קלילה

גנברה

New member
../images/Emo58.gifבליץ' כקומדיית מצבים קלילה

אחד המפתחות של בליץ' זה ההומור, שמצליח לעבוד גם אצל קהל מערבי בוגר (יחסית). כתרופת נגד לעוד אחד מהסרטים המזעזעים של בליץ' (יוצא ב-13 בדצמבר), אני מציע כמה עלילות קומיות שאפשר למתוח איתן עונה ויותר, בזמן שקובו מצייר את המנגה: 1) סיפור הרקע של אונאהנה: לפני שנים רבות, כשהיא ושונסוי היו צעירים, הוא היה מושך לה בצמה כל הזמן. כדי למנוע את זה היא התחילה לקשור את הצמה מלפנים. אוקיטקה מושיב אותה לשיחה ומסביר לה ששונסוי יודע להביע את רגשותיו אליה רק על ידי הצקה. היא מנסה להחזיר את הצמה לאחור אבל השיער שלה כל כך עבה שהיא לא מצליחה לפרום אותה. 2) שונסוי מתייאש מחיזוריו אחר נאנאו ומתחיל עם נמו. נמו מתוכנתת לציית אבל כששונסוי מגיע איתה למיטה, הוא מגלה שקורוטסוצ'י לא התקין לה אברי רבייה. 3) יורואיצ'י סובלת מכאבי בטן חזקים, אורוהרה וטסאי מחפשים לשווא תשובה למחלה המסתורית שלה. לבסוף היא מקיאה כדור פרווה ומתנצלת שהיו לה פרעושים. 4) רומן לוהט בין יורואיצ'י וגרימג'ו בצורות החתוליות שלהם. יורואיצ'י מגלה שמתחת לחזות החיצונית הקשוחה של גרימג'ו, הוא בעצם חתלתול מתפנק. 5) טאטסוקי, סוי פונג וקירה מתלבטים לגבי המיניות שלהם. קירה כבר לא מתלבט, צובע לשחור ומצטרף ללהקת בנים. 6)אונאהנה מחטטת בתיק האישי של הסגן/ית שלה. היא שכחה אם הוא גבר או אישה ולפי המראה אי אפשר לדעת. 7) אוריו עושה ניתוח לייזר להסרת משקפיים. אחרי הניתוח הוא עדיין נראה חנון. ריוקן בוכה לאישין שהבן שלו חנון ומבייש את המסורת של הקווינשי. אישין אומר שאם איצ'יגו היה מתחיל להתעסק בתפירה, הוא היה זורק אותו מהבית. 8) חייה הקשים של המורה של איצ'יגו. חצי מהכיתה נעדרת באופן תמידי, בית הספר נהרס פעם בשבוע בגלל יצורים בלתי נראים, וכל הזמן מגיעים תלמידים חדשים שנעלמים אחרי שבוע. לפחות ביום הורים יוצא לה לפגוש את האבא החתיך של איצ'יגו, אם כי קשה לה להאמין שהליצן הזה רופא. 9) היטסוגאיה ויאצ'ירו מגיעים סוף סוף לגיל ההתבגרות. יאצי'רו מגלה שכאישה לא הכל ורוד - יש לה שורשים שחורים. Fan Service: 1) תחרות חולצה רטובה בין מטסמוטו ושיבה קוקאקו. קון שופט. 2) יום בחייה של ליסה יאדומארו: היא אישה בוגרת שלבושה כתלמידת בית ספר וקוראת מגזינים פורנוגרפיים: יש פה פוטנציאל אדיר. ופרקים ללא עלילה אבל קלים לאנימטורים: 1) יאצ'ירו קופצת באוויר וצועקת "קן-צ'אן!" במשך עשרים דקות. אותי זה היה מצחיק. 2) אינואה פורצת בבכי בגלל שטויות ומקבלת סטירה מדמות אקראית כדי שתצא מזה. היא מתאפקת שתי דקות ומקבלת עוד סטירה. כך פרק שלם.

yefetk

New member
../images/Emo45.gif עוד יעשו מזה באמת פילרים ../images/Emo6.gif

אני ממשיכה לטעון: רנג'י, אישידה, איצ'גו = The 3 stooges, שלושתם יחד חצי דקה על המסך ואני על הרצפה מרוב צחוק.

Jackie8

New member
../images/Emo210.gifחחחח אהבתי ../images/Emo45.gif

אני לא יכולה לחכות לסרט.... אוופפפ שיצא כמה שיותר מהר כדי שיהיה אפשר להוריד אותו T~T

למעלה