היום ב-
אנשים

../images/Emo54.gif היום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo95.gif

דורית קרייזר, מיילדת, בעלת תואר שני ועוסקת בהכנה ללידה תענה לשאלות הגולשים בפורום הריון ולידה- תמיכה היום בשעה 16:00. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=110&msgid=73635146
שירה רובינס שיריון תענה לאורך היום לשאלות הגולשים בפורום להיות הורים בנושא "האביב והמערכת החיסונית-איך לעבור את העונה בשלום". http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=149&msgid=73641246
השתתפו בחידון בפורום אשלי סימפסון ותוכלו לזכות בכובעים של תפוז! http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=43902

האבק

New member
../images/Emo32.gif למה התחפשתם?../images/Emo151.gif

אני התחפשתי לגיישה יפנית , ויצא ממש ממש טוב! מה איתכם?

האבק

New member
איזה? "זכרונותיה של גיישה" ?

לא קראתי את הספר, אבל ראיתי את הסרט ונהנתי. איך הספר? אגב תחפושת מקורית יש לך

Galadriel 3000

New member
התחפשתי למישהי שקראתי לה בתינה.

ואז לא הרגשתי מספיק מיוחדת אז שדרגתי אותה לרוסיה שיכורה שמעשנת והתחלתי לבקש מאנשים סיגריה. היה נחמד.

Fairywitch

New member
גדול../images/Emo70.gif../images/Emo6.gifאני דורשת תמונה../images/Emo9.gif

אני מתחפשת הערב- לנימפת יער. שזה חצאית עם פרחים, זר פרחים, חולצה חומה, והמון איפור ירוק (כולל אודם, צלליות, לאק, ועוד ירוק על הפנים, כמו מסיכה, אם ייצא לי טוב). יש לי גם שרשרת שנראית כמו מחרוזת עלים (ואלה צדפים, בעצם).

Sunflower Fairy

New member
רק רציתי להגיד../images/Emo204.gif

כמה נחמד שיש פורום חומריו האפלים!
הספרים האלה נמצאים אצלי בין ההכי אהובים, ומכל מיני סיבות. אגב, לאלו שמעניינים אותם דברים שכאילו קשורים לספר, אני תמיד אוהבת למצוא שירים שמזכירים לי ספרים שאני קוראית, ובספר הזה היו שני שירים שנורא התחברו לי עם סוף הספר השלישי. האחד הוא wherever you will go של the calling, ואם אתם מכירים שימו לב למילים בפעם הבאה שאתם שומעים אותו. השיר השני, שמעתי אותו פעם אחת בתקופה שבה קראתי את הטרילוגיה בפעם השניה, והפזמון כלכך התחבר לי לספר שזה פשוט צמרר אותי. תקראו את המילים ותגידו בעצמכם אם זה לא זה בצורה מדהימה: "בעולם מקביל, שם אנחנו אוהבים תמיד במרחק נגיעה מכאן, במרחק נגיעה בעולם מקביל, שם הלב אף פעם לא רגיל במרחק נגיעה מכאן, במרחק נגיעה מכאן."

האבק

New member
ברוכים הבאים ../images/Emo24.gif

גם לי יש שירים שמתחברים לי לספרים, אבל בדר"כ אלה שירים שאני שומע כשאני קורא את הספר. למשל כשקראתי לא מזמן את נרניה שמעתי הרבה את השיר "ועם הזמן" של אביב גפן ברדיו, ועכשיו כל פעם שאני שומע את השיר אני זכר בספר. בקשר לשירים שלך: את הראשון אני לא בטוח שאני מכיר. אני אחפש. בקשר לשני - העלו את הרעיון של השיר הזה גם בפורום הישן, אחד המשתתפים אפילו יצר קשר עם הזמן (משהו "אשדות" אאל"ט) אבל לא יצא מזה כלום. מבחינת המילים - הקטע שהבאת נורא נורא מתחבר, ויש עוד כמה קטעים מתאימים, אבל אחר כך יש קטע עם "סוסים רצים בדם" אבל זה בהחלט שיר שמתחבר יופי עם הטרילוגיה

Sunflower Fairy

New member
*יזהר אשדות../images/Emo204.gif

אני שמעתי את זה וזה עשה לי צמרמורות בכל הגוף. הקטע עם ה"הלב אף פעם לא רגיל" ו"במרחק נגיעה מכאן" עשו לי כלכך הרבה אסוציאציות שפשוט התחלתי לרעוד. והשיר השני, איכשהו אני תמיד ראיתי אותו כשיר כותרות הסיום של הסרט שייצא מהספרים האלו אי פעם.

Sunflower Fairy

New member
אני מצרפת פה את המילים של../images/Emo204.gif

השיר הראשון, אם זה מעניין אתכם. So lately, been wondering Who will be there to take my place When I'm gone you'll need love to light the shadows on your face If a greater wave shall fall and fall upon us all Then between the sand and stone could you make it on your own. CHORUS: If I could, then I would I'll go wherever you will go Way up high or down low, I'll go wherever you will go And maybe, I'll find out A way to make it back someday To watch you, to guide you, through the darkest of your days If a greater wave shall fall and fall upon us all Well then I hope there's someone out there who can bring me back to you CHORUS If I could, then I would I'll go wherever you will go Way up high or down low, I'll go wherever you will go Runaway with my heart Runaway with my hope Runaway with my love I know now, just quite how My life and love might still go on In your heart, in your mind I'll stay with you for all of time CHORUS If I could, then I would I'll go wherever you will go Way up high or down low, I'll go wherever you will go If I could turn back time I'll go wherever you will go If I could make you mine I'll go wherever you will go

Beetle Juice

New member
נוראל!../images/Emo24.gif../images/Emo15.gif

את חייבת להתחבר למסן! אני לא דיברתי איתך המון זמן

למעלה