בעל חיים ערפדים

קרניjack

New member
../images/Emo54.gifבעל חיים ערפדים../images/Emo107.gif

האם ערפדים יכולים לערפד בעל חיים? או רק בני אדם? איך זה בעל חיים ערפדי? חיית מחמד של הערפד או חיה קטלנית ללא רסן? האם אתם מכירים תיאורים בספרים/סרטים של חיות כאלה? האם ייתכן שזוהי עוד תיאוריה להיווצרות אנשי הזאב- ערפד שנשך זאב וזה התגלגל למצב כזה? מה אתם חושבים? הכלבלב מבלייד>

NoAmItA ChAn

New member
איך קפצתי חלק הזה בסרט XD;

המממ.. אני לא מאמינה שבעלי חיים יכולים להיות ערפדים. ובקשר לשאלה על האנשי זאב - נופ. אני חושבת שאפשר לההפך לאדם זאב רק אם ננשכת ע"י אחד.

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif../images/Emo187.gif

התיאור לבעלהחיים הקרוב ביותר ללהיות בעל חיים ערפד הוא הקוף משודדי הקאריביים=] אבל ברצינות. לדעתי לערפדים יש אפשרות להפוך היות מחמד [או חיות בכלל] לערפדים, אבל הם פשוט מעדיפים שלא לעשות את זה. ובקשר לאישיות,אני מתארת לעצמי שהבעלים בוחר "לערפד" את החייה שלו עקב האישיות והחייה תישאר עם בערך אותן תכונות=] אם היה איש רצחני עם בולדוג עצבני, ככה הם יהיו גם כשיהיו ערפדים=] ואם זאת הייתה נערה יפה עם חתולה גרגרנית אז אני משערת שהתכונות האלה יוקצנו קצת אבל ישארו. הפיכה מערפדים לאנשים זאב לא נראית לי הגיונית מכיוון שטוב, זה שני גזעים שונים..=]

קרניjack

New member
אהבתי את הרעיון של העברת התכונות

של הsire לבעל החיים אחרי ההפיכה...

darthziv

New member
אין שום סיכוי שהם יהיו ערפדים

ערפד הוא משהו בין אנושי ללא אנושי חיה היא לא כזו

Super Alonit

New member
גאוני. איך את חושבת על כל הרעיונות האלו?

לא שמעתי כלום על מקרים כאלה אבל לדעתי החיה תהפוך ליצור רצחני ומטורף. אפילו רגשות שיגרמו לה לחוס על בעלי חיים אחרים לא יהיו לה והיא פשוט תרצח נונ-סטופ, אולי גם בני אדם, לו דווקא מרעב אלא פשוט מהנאה.

קרניjack

New member
../images/Emo3.gif

הפורום חדש, הוא חייב לנסוק בהתחלה לפחות, אחרת הוא יהיה עוד מאחד הפורומים המתים שאחרי חודש אין מה לכתוב בהם. בגלל זה אני גם דורשת יוזמות ורעיונות חדשים, ופינות וכו' .

למעלה