כמה דם, יזע ודמעות

avibug3

New member
../images/Emo53.gifכמה דם, יזע ודמעות

אני עוד אשפוך לפני שעטרת תלמד לתפוס כמו שצריך?
כל הנקה אני מחכה לשיפור ומרגישה אובדת עצות, כי איך אני יכולה ללמד אותה? היא לא פותחת את הפה מספיק וסוגרת אותו מהר מדי, הלשון שלה נדחפת באמצע ובסוף היא תופסת רק את הפטמה. השפה העליונה שלה בד"כ מקופלת פנימה ולא מופשלת החוצה. האם זה חשוב או שרק חשוב שהשפה התחתונה תהיה מופשלת? יש לי סדקים בפטמות כבר מאז ההתחלה והם לא מצליחים להסגר בגלל התפיסה הגרועה.
אני מתכוונת להזמין אלי יועצת הנקה הביתה, אבל עד אז, יש למישהי עצה איך אפשר לעזור לה ללמוד? או שזה רק ענין של זמן ומה שנשאר לי לעשות עד אז זה לדבר איתה ולנתק אותה כל פעם שהיא לא תופסת נכון? כי נגמרת לי הסבלנות מכל המלחמות, בעיקר בלילה, ובסוף היום אחרי שבלילה ישנתי רק 3.5 שעות. והכי אני מרחמת עליה, שאני מרגישה שאני מענה אותה עם ההתעקשות שלי, ולוקח לה נצח לקבל את החלב שהיא מחכה לו.

luna10

New member
כמה מוכר. כאילו אני כתבתי

את השורות האלו. גם אני נאבקת בכל הנקה עם הבת שלי. אני כבר על סף יאוש מההנקה. זה כבר לילה שני ברציפות שאני לא ישנה , הילדה עצבנית אחרי ההנקה ולא רגועה. התפיסה שלה גרועה. בני כמה הילדים שלך?

avibug3

New member
בנות ששה שבועות וחצי

עכשיו סיימתי הנקה שהיתה דוקא די מוצלחת מבחינת התפיסה, אבל שתיהן מסרבות לחזור לישון. אני יודעת שהן שבעות כי הן כבר לא אכלו יותר אבל הן מתקשות להרדם. אז שמעתי שהגיע לי מייל ובאתי לראות. אני מתה לחזור לישון. ננסה להרדים אותן שוב... בהצלחה...

ממה מיה

New member
מה אתן עושות מול המחשב בשעות כאלה ?

אני בלילה לא מצליחה לצאת מהמטה, אני ממוטטת מעייפות ולא פעם הבעל מביא לי את הילדים להנקה. אני מניקה אותם במטה ומייד לאחר מכן מחזירה לעריסות, או מניחה אחד מהם לידי נותת לו לינוק בשכיבה וחוזרת לישון. איך אתן מצליחות לקום ועוד לשבת מול המחשב ?

גם אני לא מסוגלת לקום מהמיטה

התינוקות לידי, במיטה שליאור בנה, כך שאני לא צריכה לקום בכלל. לפעמים קשה לי להתיישב ואני מניקה בשכיבה. רק אם שניהם בוכים ביחד אני צריכה לשבת ולסדר עמדת הנקה לשניים. יותר מזה אין לי כח לעשות.

avibug3

New member
הלילה היה לי לילה כזה

בסופו כבר לא יכולתי לזוז ואת ההחלפות בין הבנות נתתי לבעלי לעשות. אבל בלילה של ההודעה שמעתי את הצפצוף של ה-outlook שקבלתי הודעה ועניין אותי לראות מה מגיע בשעה כזו.

luna10

New member
מעדיפה לצאת מחדר השינה

כי אחרת הן מעירות אחת את השניה ואז יש לנו חגיגה של כמה שעות. ככה ברגע שאחת מצייצת אני מזנקת, שולפת אותה מהמיטה (לאחר וידוא שזה ציוץ של רעב) והופ אנחנו בממ"ד מול המחשב. יש לי שם בקבוק מים, עוגיות, פירות יבשים וגיליתי גם ששם ההנקה מהירה יותר. ילדות הי-טק... לפנות בוקר לפעמים אני לוקחת את המצייצת התורנית למיטה , שולפת ציץ ואומרת לה שתסתדר לבד כי לאמא אין כבר כוח..

מתי מגיעה יועצת הנקה?

נשמע שמאד מאד קשה לך ואין ספק שתפסה לא טובה כמו שאת מתארת, במשולב עם סדקים בפטמות שהיא גורמת, יכולים לעשות את החיים מאד קשים לשתיכן. אני יכולה רק לספר לך שהתפיסה של מאיה היתה מ-ז-ע-ז-ע-ת אבל אני התעקשתי. בסופו של דבר, היא ינקה עד גיל שנתיים ללא הוספת תמ"ל בכלל. אכלה מוצקים מגיל שבעה חודשים. חבל לעבור את הגיהנום לבד. אין יועצת שיכולה להגיע היום? שולחה המון חיבוקים. מקווה שאחרי תיקון התפיסה, המצב ישתפר מאד.

avibug3

New member
קבעתי איתה בע"ה למחר בבוקר

אני מקוה מאד שזה יעזור, כי אחרת אני לא יודעת מה כן יעזור. אבל אני לא מתיאשת. תודה על החיבוקים

מזמינה אותך לקבוצת התמיכה שלנו

היא תתכנס שוב באחד מימי השישי של חודש מרץ. מקווה שיועצת ההנקה תצליח לעזור לך. זה גם תלוי בך - את תצטרכי לתרגל את מה שהיא תלמד אותך ואותם. אנחנו מתחייבות לתמוך בך מפה בכל מה שנוכל לעזור.

avibug3

New member
יועצת ההנקה בקרה הבוקר

היא למדה אותי תנוחות שאני יכולה לנסות ואיך להצמיד אותן יותר טוב. ההנקות שהיו לי במשך היום היו מתישות, תוך כדי שאני מנסה ליישם את מה שלמדתי. (חוץ מזה שנורא סבלתי מהחום) אני מצטערת שלא צלמתי בוידאו כי אני לא מצליחה לזכור את כל מה שהיא הראתה לי. הערב כבר הרגשתי שיפור אצל אחת. אני מקוה שנמשיך ככה... ושמשך כל הנקה כבר יתקצר.

hugs

New member
אל ייאוש

אני עברתי דבר דומה עם נטע עד שעברתי איתה להנקה מלאה בגיל כ-3 ח' היום בגיל שנה ו-10 חודשים היא עדיין מבקשת ציצי לפני השינה מאד ממליצה על ייעוץ הנקה ורצוי בסביבתך הטבעית - בבית בינתיים לשאוב עם משאבה טובה כדי לשמר את כמות החלב!

rsharon

New member
אז מה היה עד גיל 3 חודשים??

השלמת לה רק עם חלב שאוב או גם עם תמ"ל? הסיבה שאני שואלת היא כדי שאדע אם אני יכולה לטפח תקווה שיום יבוא ומאזן ההנקות (+שאוב)/תמ"ל ייטה באופןמשמעותי לכיוון ההנקה. אני לא בטוחה שאי פעם אגיע להנקה מלאה אבל בהחלט רוצה לתגבר. בינתיים גיא מתחיל להתחבר הרבה יותר טוב בפעמים שאני מנסה, ודווקא רועי שהיה מקצוען מתעקש לגלוש לכיוון יניקה רק מהפיטמה ואני צריכה לתקן אותו מליון פעמים.

hugs

New member
חלב שאוב

קודם כל ציצי אחר כך "אימון הנקה" עם אצבע וטפטוף של מזרק מהצד - לפחות חצי מכמות ההשלמה ואחר כך מה שנשאר עם בקבוק תואם הנקה (AVENT עם הפטמה הכי איטית)

לא באחריותי-

אני מניחה שרק יועצת הנקה יכולה לאשר לך להוסיף פטמת סיליקון, אבל לשחר זה עזר פלאים- לא רק שהוא לא ידע לתפוס כמו שצריך, הוא לא ידע לתפוס בכלל! לא ידע לפתוח את הפה, ואם פתח- מקסימום הדביק לי נשיקה. הייתי מאד נגד הפטמה כי נכנס לי לראש שהיא יכולה להרוס הנקה, אבל היא הצילה- שחר למד לינוק, על הפטמה הוא שיפר ושיפר את התפיסה, ממש אפשר לראות איך השפתיים לאט לאט מופשלות, ואחרי שבועיים שלשה- זהו. לא צריך יותר.

אכן - בפיקוח יועצת הנקה

פטמת סיליקון לתקופה מוגבלת יכולה מאד לעזור. חשוב להגביל את השימוש בה.

למעלה