לרובי- נשמתי

../images/Emo49.gifלרובי- נשמתי../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif

לבחור הכי חתיך, הכי מקסים, הכי מדהים, הכי מצחיק, הכי אהוב ,הכי אוהב, הכי חבר, הכי מפרגן, והכי דיסלקטי בעולם... מזל טוב ענק ממני ומכל חברי פורום "אוכל קל , מהיר וחסכוני". אוהבת אותך יא גבר, תודה על עצם העובדה שאתה... כל כך אתה. דיר באלאק להישתנות, אה?! הישאר עמנו אהובי , רק אל תעלה את המתכונים שלך... אני אעשה זאת בשיפצורים כבדים, כן? ואל תשכח מי אוהב אותך הכי בעולם ! מליוני חיבוקים ונשיקות ממני ... ארי.

רובי א26

New member
../images/Emo24.gifומי האישה הכי מקסימה בעולם.......

טוב נתחיל בזה לומר לך תודה:) את יודעת כמה אני אוהב אותך , אני חושב שכמה שאני ירשום ,לא יספיק אז תודה , תודה, תודה,. בקשר למתכונים אל תיהיי כול כך בטוחה לעשות להם שיפצורים ..... ימים יגידו !!!!
. נראה ונחייה!!!! . נשמה שלי שיהיה לך בהצלחה בפורום החדש קולולושששששש. תודה שלא שככת את הימולדת שלי:).לחברי הפורום המכובדים יש להם זכות שיש להם אותך , אני לא יכנס לזה איך הכרתי אותך אבל את היית המפתח שלי להצלחה ,כול מיני דברים ,את זה את יודעת, ועל זה אישה יקרה אני מוריד את הכובע לפנייך. תודה לך שאת קיימת !!!! טוב אני מפסיק עכשיו כי אין סוף לאהבה אלייך!!!!! ביי נציקות בהצלחה !!!!!

smo

New member
רובי ../images/Emo65.gifמזל"ט../images/Emo65.gif../images/Emo70.gif

malka3

New member
../images/Emo65.gifרובי יום הולדת שמח ../images/Emo65.gif

כל שתבקש לו יהי והרבה הרבה יותר

רובי,שים לב :

דיברתי עם מימי, היא התקשרה במיוחד כדי לומר לי שיש לה בעייה במקלדת של המחשב, והיא מאחלת לך מזל טוב ענק, ואיך שזה יסודר, היא נכנסת לכאן. תראה כמה אוהבים אותך כאן , כפרה... ומימי במיוחד.

למעלה