הוביטון עודכן

Elenwe

New member
../images/Emo47.gif הוביטון עודכן ../images/Emo47.gif

והפעם בעדכון הפרק העשירי של "שלהבת הגבירה" מאת גדעון אורבך. ועוד... תגובות בבקשה...

Elenwe

New member
ת´אמת, לא! אני רוצה עוד...

"אוהב יחס - לא ישבע יחס".

Envinyatar

New member
האתר מתפתח להפליא.../images/Emo48.gif

האתר מתפתח להפליא, בלא ספק, והוא מעוצב יפה מאד. מאד אהבתי את דרך העיצוב הגרפי של עמוד התפריט - תמונת הרקע שלא זזה, בעוד סרגל הגלילה מזיז רק את הכיתובים. אני משער שזה java או משהו אחר שנמצא מעבר להבנת התכנות המוגבלת מאד שלי. עם זאת: 1. לי אישית יש בעיה, כאשר אני פותח את עמוד ה-Menu: הרובריקה של סיפור, שיר הוביטים etc היא חסרת סרגל גלילה. מאחר ובעמוד שנפתח רואים רק את פארודיה וסיפור (ואפשר להגיע, עם מאמץ, גם לשירי הוביטים, למרות שלא רואים את השלט שלהם בעמוד), אני לא יכול להגיע אל "שירים". 2. חלק מהיצירות (כולל שלי), כאשר הן נפתחות כמסמך וורד, המחשב מסמן באדום את מה שהוא מזהה כ"שגיאות כתיב", כולל כל השמות הטולקינאים. זה מאד מפריע להנאה. 3. לדעתי האישית, היה מקום לשים Guestbook באתר, בכדי שהגולשים יוכלו להעיר את הערותיהם. כמובן שגם Counter לא היה מזיק. לסיכום: בסך הכל, אתר מצויין, עשוי היטב ומומלץ.

פרמיר

New member
ועוד בעיה...

האתר אצלי במועדפים, וכשאני נכנס דרך מועדפים אין את הקישורים ליצירות...

Elenwe

New member
לא הבנתי מה הבעיה...

ניסת לעדכן את העמוד? (F5 או ריפרש)

Elenwe

New member
הבעיה בלינקים הצדיים נובע מרזולוציה

הרזולוציה הטובה ביותר לשימוש באתר הזה היא: 1024X768, לכן אתה לא רואה כפתורים צדיים. היה קאונטר, אבל הקוד מאחוריו נדפק לי אז העפתי אותו, אני אחזיר אותו לפעילות בקרוב. את מסמכי הוורד אני אחליף בקרוב למסמכי HTML. "ספר אורחים" אני לא יודע אם כדאי לי או לא, אבל אני אגש לעבוד על זה. תודה על ההערות וההארות. אילן.

למעלה