אני לא מבינה מה הולך פה

oritgz

New member
../images/Emo46.gif אני לא מבינה מה הולך פה

הכל פה כל כך מבולגן וחבל דווקא אהבתי את הצבעים ואת הפונטים

מרב.

New member
השארתי הודעה גם בפורום הישן (יואל)

על המעבר, במקרהשמישהו עוד מסתכל שם

../images/Emo32.gif מרבי, התגעגעתי

לא חזרת אלי במייל, ומאחר שלא רק הפורום עבר דירה אלא גם המשרד שלי, ואני על ארגזים (וגם על הרבה עצבים
), לא הייתי כאן כל היום ורק עכשיו סידרו כאן את הטלפונים. מקווה שהכל בסדר.
ונדבר בערב, מרב

מרב.

New member
עיניים, עניתי גם עניתי

ואפילו נדמה לי שענית לי בחזרה. אבל יש לנו בעיה עם אימיילים בעבודה- אין יוצא ואין בא. אמרו לנו ממחלקת המחשב שיש 12,000 אימיילים (!!!) שמחכים למילת הקוד "סזאם היפתח" בשביל להיכנס.. (עכשיו אל תעיזי לרמוז איפה אני עובדת, מהפאדיחות!)

הבנתי שבקרוב תהיה אופציה לראות

את הדף בלי הודעות קופצות (כלומר באופן כרונולוגי). אני מקווה שהחבר´ה של תפוז יממשו את האופציה מהר וכל אחד יוכל לראות את הפורום בצורה שנוחה לו. בינתיים - אני מעדיפה את הפורמט הנוכחי, אבל על טעם ועל ריח אין מה להתווכח... חנה

דל

New member
חנה הי

בתור מומחית, האם הכוכבית הכתומה שנמצאת בצד שמאל של הנושא אמורה להפןך ל v ז"א שקראתי את ההודעה? נדמה לי שכן, אבל בכל פעם שאני נכנסת מחדש הסימן שאומר שכבר קראתי את ההודעה נעלם ואני לא יודעת מה קראתי ומה לא האם זאת תקלה אצלי או שככה זה והאם אפשר לסדר את זה?

אני ממש לא מומחית

גם לי זה קורה לפעמים, אבל בד"כ ה V נשאר גם בכניסה הבאה. אולי נועם תוכל לענות יותר טוב על השאלה. גם עם ה V קצת קשה לראות פה איזה הודעה קראנו ואיזה לא, אבל אלו (לדעתי) ממש צרות קטנות. חנה

שחר חדש

New member
כן, הודעה חדשה בכוכבית כתומה

ואחרי שאת קוראת אותה הכוכבית הופכת לוי.

נועם@בת

New member
אולי משהו שונה בהגדרות אצלך

תסתכלי למעלה בסרגל האפור. האפשרות הראשונה היא יציאה מהמערכת השניה צריכה להיות ביטול הודעות שניצפו . האם זה כך אצלך? אם האפשרות השניה אינה ביטול הודעות שניצפו סימן שאצלך יש ביטול, תחלצי על זה כדי שישתנה. נועם

למעלה