הציתו את הרשת

רותי 11

New member
../images/Emo42.gifהציתו את הרשת../images/Emo42.gif

אני מביאה כאן קטעים מסיפור יוצא דופן ומדהים עם בקשה להצית את הרשת הגלובבלית. שווה קריאה והתייחסות ובטח ובטח אם אנחנו רוצים לשפר את חיינו ואת חיי הפלנטה שלנו. אנו נמצאים עתה בזמנים של אסונות טבע כמו הוריקנים, רעידות אדמה וגלים של גאות המשפיעים באופן דרמטי על הפלנטה שלנו ועל חיינו. יש לנו עתה הכוח להרוס במהירות את הפלנטה היפה הזו על ידי פצצות אטום, או ביתר איטיות עם זיהום אויר, הרס המקורות ופיצוץ אוכלוסין. הודרכתי לספר לכם שיש לנו כוחות מאוד אמיתיים להפוך אותה למקום בריא ואוהב עבורנו ועבור הדורות הבאים. הקדישו כמה דקות בבקשה כדי לקרוא את הסיפור שלי. אני מקווה שהוא יציל את הפלנטה שלנו. יש לי סיפור לספר לכם שאני יודעת שיהיה קשה להאמין לפרטים שבו, אך הוא אכן קרה לי, ואינני יכולה למחוק או להתעלם מאף אחד מפרטיו (למרות שלפעמים אני מתפללת שיכולתי). אני אשה "נורמאלית" שגדלה בזמנים פשוטים אך גם כאוטים. אני דומה לכם מאוד בדרכים רבות. תמיד חשבתי שאהיה האחרונה שנס יתרחש בחייה, שלא לדבר על שני נסים ועל כל מה שהתרחש מאז. לכן הסיפור אותו אני מספרת יכול היה להיות על חייכם, ולא על חיי. אולם מאחר ואלה הם חיי, אני מניחה שהכוונה היתה שאספר את סיפור הנסים הללו. שני נסים התרחשו בהליפקס, נובה סקוטיה שבקנדה. בני ואנכי טבענו בביצה מוצפת, ולא רק שנשארנו בחיים כדי לספר על כך, אלא שאנו במצב הרבה יותר טוב מאשר היינו אי פעם בעבר. אני הייתי "מתה" במשך חמש עשרה דקות. נאמר לי על ידי ישויות אור איך להציל את עצמי ואת ילדי הקטן, וניתן לי מסר איך לרפא את כדור הארץ. הם מאוד רוצים שאמסור לבני האדם מסר מה"מֶעבר" – שיש לנו בתוכנו את העוצמה והכוח לאחד את הפלנטה לגזע אחד תוך שלום ושפע לכולם. הכוח הזה קיים בתוך כולנו, וכאשר הוא משתלב עם האנרגיה האוהבת של בני אנוש אחרים, אנו יכולים לעשות לפלנטה הזו את מה שעשינו לבני. אנו יכולים להחיות את כדור הארץ ולהזניק אותו להחלמה. עם הריפוי הזה יגיע היבט חדש של האנושות. יהיה לנו זמן לשלום ולהרמוניה. כל שזה מצריך היא הכוונה שלנו כקבוצה מאוחדת - ושעה אחת מהזמן שלנו. לכתבה במלואה

מסכימה בהחלט..

אבל דברים כאלה מחלחלים לתודעת בני האדם באיטיות. אם בנאדם שלא בשל נפשית ורוחנית לקבל ידע כזה יקרא את הסיפור, הוא ידלג עליו כלא היה בכלל. הידע לתיקון העולם מגיע לאט לאט ואנשים רבים יותר מתחברים אליו וממשים אותו. השאלה היא האם באמת נצליח לממש אותו לפני שיהיה מאוחר מידי. אני יצור מאוד אופטימי, אז אני מאמינה שכן. למרות שיש לי הרגשה מאוד חזקה שמשהו רע יקרה לפני זה.

"יש לי הרגשה ש....".בלי "למרות" ובלי אבל..כי

" כאשר יגורתי בא לי." ולכן ,לעשות ולקוות לטוב ולהזמין טוב .שוב עיניין של ליצור את המציאות הרצויה בהזמנתה . ר י ב ק ה

למעלה