בוקר אור

נועם,

שלחתי אלייך מסר, ואני מעל דפי הפורום הזה מרשה ומבקשת - פרסמי אותו כאן, כי מי שלא ראה עיני נשים כבויות בשל כישלון טיפול, מי שלא ליווה זוגות חשוכי ילדים בשלבים הנוראים, הקשים, המתישים, המביכים - של הנסיון להרות לא יבין זאת.

night mistress

New member
נכנסתי בעיקבות קישור..

רציתי לחזק את ידיכם.. מקווה שהגזירות ישתנו, כפי שאמרתי בפורום סיעוד.. זה עונש לכל הנשים.. מכיוון שאף אחת מאיתנו לא תדע אם הא פורייה עד שהיא תנסה להרות.. בהצלחה.

נועם@בת

New member
המסר של ברובורה

יקירה, חבל, כל כך חבל כי מאבקים מסוג זה צריכים בכלל להתחיל... לא כך דימיינתי לי את "מגילת זכויות האזרח" שלי... חבל, כל כך חבל - (וכן, ללא כל בושה - הרבה כעס בליבי) שאותם שידם מחזקת בעט החותמת על "חוקי ג´ונגל כאלה" זוכים לחבוק את זרעם לדורות... חבל, ואני זועקת בקול... ואני רואה את הכאב, ואני חווה את העיניים הכבויות אחרי טיפול שלא צלח... ואני נוטעת את זרעי התקווה בליבותיהם של אלה שכל רצונם הוא בעצם - זכות קיומנו.. והאלוהים? האלוהים רואה ושותק? אמרי לי איך נועם - ואני אעלה בראש הבריקדות ואזעק בקול גדול.. ואחבוק איתכם את העוולה הזו - עד שתהפוך לב האבן שבה - ללב מדמם... ועד שלב העוולה הזו לא ידמם - לא אני אשתוק. לא אני. שלך באמת ברבורה לבנה (פורום אחים ואחיות בשירותי הבריאות 833)

למעלה