אז זהו, אני חוזרת לעבודה עוד

lulli28

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifאז זהו, אני חוזרת לעבודה עוד

שבוע והמטפלת דפקה לי ברז( מצטערת על הביטוי)
לקחתי אותה למשך שבועיים כל יום כמה שעות שהילדה תתרגל אליה וההפך כל עוד אני בבית... ועכשיו...אני אובדת עצות! מה לעשות בזמן קצר כל כך???? איך אפשר להכיר מישהי וללמוד פחות או יותר לסמוך עליה???
( אני לא יודעת מה לעשות! מחפשת אישה חמה וטובה שתדע לטפל להתנהג ולתת יחס הולם לנסיכה בת ה- 7 חודשים שלי. אני גרה בנוה סביון שבאור יהודה. אשמח לכל תגובה! אה - ומזל טוב ובהצלחה על הפורום החדש!!!!!!!!!!

שלום למוברזת

במקרה הצורך גם שבוע יכול להיות טוב- אולי אפילו פעמיים ביום. כלומר- פגישה של הבוקר כשעתיים שלוש וגדל בהדרגה כהתלמדות רגילה ואחר הצהריים לעוד שעה שמוקדשת רק למשחק והנאה בין המטפלת לילדה. את כל מה שקשור לבית אפשר לעשות כשהילדה ישנה. אגב- האם יש מישהו שיכול לעזור לכמה ימים? דודה,סבתא,שכנה? ואז את יכולה שבוע אחד להיות בחפיפה עם המטפלת ובשבוע השני היא למעשה תעבוד רק כמה שעות. אל תדאגי- זה ממש לא בלתי אפשרי מהבחינה הטכנית. מה שבאמת הכי הכי חשוב זה הראיונות המהירים שאת חייבת לעשות עכשיו- בשלב הזה אסור לך להתפשר, אל תקחי מישהי שיש לך הרגשה לא נוחה לגביה בכל מקרה. אני מציעה לך להסתכל בקישורי הפורום על חברות ההשמה ולהתחיל לעבוד על זה כמה שיותר מהר. מאוד מקווה שיסתדר לך- ספרי לנו איך היה!

נעמי6

New member
לולי, אני חושבת שיש לי מישהי בשבילך

נפלאה מכל הבחינות, ותוכלי להרגיש שאפשר לסמוך עליה. היא צריכה לחזור אלי בטלפון, ולומר לי אם היא עדיין פנויה.

lulli28

New member
בוקר טוב ../images/Emo13.gif

קודם כל תודה על הרצון לעזור! לפני רגע ניסיתי להתקשר למס' שנתת לי נעמי אבל היא בממתינה, אני אנסה כמובן שוב יותר מאוחר... מעבר לזה אני מאוד מאוד מקווה שהסבתא(חמותי) תעזור לי לשבוע שבועיים עד שאני אמצא משהי בלי הצורך להתפשר ולא להיות רגועה בעבודה. אמא שלי לצערי בחו"ל....הזמן אוזל...אני מקווה שזה ייסתדר לי אני יעדכן כמובן! תודה ויום נפלא לכולן!

sualit

New member
מנצל"ש - אנחנו עומדים לעבור

לקיריית הסביונים שזה ממש קרוב אליכם. כרגע אני בחודש שמיני ומאחר ונושא העלויות קריטי לנו, רציתי לשאול סדרי גודל של מחירים למטפלות (משמונה עד ארבע - כאלה שבאות אליך או שאת מביאה את הילדה אליהן). אין לי מושג אפילו מה סדר הגודל (ברמ"א, בה אני גרה כעת זה יכול להגיע ל-5000 ש"ח כמו כלום). תודה רבה וכמובן בהצלחה במציאת מישהי חלופית...

lulli28

New member
כמה שידוע לי זה נע בין

3000-4000 תלוי כמובן במטפלת בשעות במה היא צריכה לעשות וכדומה....

lulli28

New member
אה ודרך אגב שתהיה לך לידה קלה

וזריזה ובהצלחה עם המעבר דירה!

למעלה