פינות

אני מקווה שלא פיספסתי ומישהו כבר רוצה לפתוח.

שם: ברי/רונע. כינוי: BeautifulGarbage איזה פינה רוצים לנהל: תפקוד חודשי. מתי אתם מתכוונים לפתוח: כל סוף חודש.

Sacred Lie

New member
מה זה תפקוד חודשי?

התפקדות חודשית? כי כתבתי שאני אפתח את זה
וואי היום הסילבסטר גם.XD

Fake Reflection

New member
../images/Emo79.gif תנסו שלכל אחד תהייה פינה אחת,

ולא 2, שלכל אחד תהייה הזדמנות לפינה.

Sacred Lie

New member
אפשר להביא רעיונות חדשים/

לפינות ולא להסתמך על כל הפינות הידועות כמו סיכום שבועי והתפקדות חודשית, וכל מני כאלה. אפשר לפתוח שאלון שבועי ותמונה שבועית או משחק שבועי.

ומכאן לשאלה שלי...

אם מסומן ספויילר בכותרת, פינה שקשורה לספרים כולם או חלקם (כמו הרעיון שהצעתי למעלה) יכולה להתאים?

Emergency Exit

New member
אם,../images/Emo41.gif

מישהו המציא (כמוני למשל, כולן גמרו את כל הפינות כאן כי יש פה המון בנות.. אז המצאתי שירשור שאלות וראש בראש של דמויות.. אז זכותי לקחת עליהן את הניהול
) פינה או שתיים משלו, שיהיה לו בכיף.. כל אחד שרוצה הזדמנות לפינה, שיחשוב על פינה חדשה לא חייב ללכת לפי השיגרה. אבל אנלא באה לריב עם אפחד או משו, זה יפה שאת מתחשבת.

Fake Reflection

New member
../images/Emo79.gif ../images/Emo41.gif טוב אז סידרתי את זה פחות או יותר ../images/Emo41.gif

אם למישהו יש הצעות שיכתוב :)
יום שני
שם הפינה: ראש בראש (דמויות, וכ'ו.. מהסיפור ) אחראית הפינה: ליאור, Emergency exit
יום שלישי
שם: ההמלצה השבועית (ספרים, סרטים, תוכניות וכו') אחראית הפינה: קארין, Fake Refelction
יום רביעי
שם הפינה: הקורבן השבועי אחראית הפינה: פז, paz love gal (צריך לשלוח לך מסר עם בקשה להשתתפות נכון?
) שם הפינה: דבר טוב/דבר רע
אחראית הפינה: שיר, Endless Sacrifice
יום חמישי
שם הפינה: שרשור שאלות אחראית הפינה, ליאור, Emergency exit (החלפתי לך ליום חמישי, בסדר?
)
יום שבת
שם הפינה: סיכום שבועי אחראית הפינה: ירדן, Sacred lie שם הפינה: שרשור חיובי אחראי הפינה: תומר, new born1
התפקדות חודשית - ירדן, Sacred lie
נועה לגבי הפינה שלך, לא כתבתי כי אני לא יודעת אם תפתחי. נראלי שכדאי לפתוח את הפינה עוד איזה חודש-חודשיים שחברי הפורום יהיו פה בקריאה יותר מתקדמת.
ירדן גם הציעה עוד פינות - שאלון שבועי ותמונה שבועית או משחק שבועי. מי מתנדב?

xXx Lilo xXx

New member
משמם מה הצעתי שרשור...../images/Emo29.gif

ולא התייחסת אליו... אבל שיהיה. ואני אפתח את המשחק השבועי

Fake Reflection

New member
../images/Emo79.gif אופס? ../images/Emo9.gif

את יכולה לפתוח את מה שהצעת מקודם.. רק תסבירי לי למה הכוונה

xXx Lilo xXx

New member
הכוונה היא...../images/Emo29.gif

שאני אשים כל שבוע ציטוט מהסרט או מהספרים (כמובן אם זה יהיה מהספרים זה הגיוני שזה יהיה ספוילר
) ואפשר לעשות על זה "שאלון קצר" ואנשים יענו. אבל לא משנה. נעשה את המשחק השבועי. מתי לפתוח?

Johnni456

New member
../images/Emo79.gif

שם: סתיו כינוי: Johnni456 איזה פינה רוצים לנהל: דיבוב תמונות מתי אתם מתכוונים לפתוח: שני (גם ככה אני פותחת את זה ביום שני בפראמור אז יהיה יותר קל לזכור. ויצא לי חרוז
)

למעלה