ליל לובשת מדים וקדימה לצבא!

../images/Emo41.gifליל לובשת מדים וקדימה לצבא!../images/Emo195.gif

כי את לא רואה אף אחד ממטר את מי שאת וזה בסדר!! לילוש
פיה קסומה שלי .. אז מה.. עוד כמה ימים.. איך שהזמן עבר מהר .. ואת אוטוטו חיילת.. אין יותר לילות לבנים במסנג'ר ושטויות עד אור הבוקר. טירונות!!! נובלס בשקם.
כולנו תמיד מחכים לך פה וכבר מתגעגעים...(את לא נוטשת וזה ברור) זה מדהים איך נכנסת לכולנו ל
בזמן כל כך קצר.. את אפילו לא באת מפורום עברי (נקטפת מפורום איגי ע"י) היית זרה לחלוטין.. והיום.. היום את הכוכבת שלנו.. מפזרת על כולנו אבק כוכבים.. את כ"כ מקסימה ואני אוהבת אותך
אני אפסיק כאן כדי להשאיר לכם איחולים וכאלה.. וגם כי הכל התבלבל לי בראש מההתרגשות... שפשוף קל ובהצלחה!! אוהבים אותך!!! פורום ג'נגו 1898!!!!!!! אתי!

O f r i s h

New member
הו, ליל!:]

המוןהמוןהמון בהצלחה
שיהיה לך רק טוב:] תשמרי על עצמך! ואל תשכחי אותנו!

האגוש

New member
לילצ' מהממת אחת...

שיהיה לך גיוס קל ונעים, ושתזכרי שצבא זה לא סוף העולם
ההפך, התחלה חדשה ותקופה מדהימה עומדות בפניך, אני יודעת שאת תנצלי את זה!! אז שיהיה לך המון בהצלחה, ואני בטוחה שגם אם לא תכתבי פה המון כמו קודם, עדיין תישארי בקשר ותשתדלי להיות כאן כמה שאת יכולה..אז בלי פרידות אנשים! היא כולה הולכת לצבא
.

ליל ../images/Emo9.gif

אני לא ממש מכירה אותך, אבל מהדיבורים של כולם את אדם מקסים ותיהי חסרה כאן.. שיהיה לך המון בהצלחה בצה"ל, גיוס קל :) והכי הכי חשוב- תשמרי על עצמך שם.. מכל ה-
מיטל.

g a l4

New member
../images/Emo50.gif../images/Emo9.gif

אני לא ממש מכירה אותך.....
אבל שיהיה לך המון בהצלחה!ותהני! בטח זה יעבור לך מהר
רק... אל תשכחי לבקר פה...
גל

מורביט

New member
ליל!../images/Emo24.gif

גיוס קל ומועיל, אני מקווה שתהני מכל רגע ותעברי את זה בהצלחה!
אל תעזבי אותנו פה!
בהצלחה בכל מה שתעשי ותדעי שאוהבים אותך פה, מור.

kurt2000

New member
איזה כיף זה להיות בצבא

טוב נו, אולי לא בטירונות.... ליל, בטח תראי את זה כשתחזרי לאיזה חופשה. אז אני מקווה שהולך בסדר, ותני להם בראש. ואם את ממש מיואשת, אני ממליץ על השיר "מוות לסמלת" של סדרני הדשא, הוא שיר שמעודד אותך כשאתה בצבא.

../images/Emo126.gif ליל אהובתי ../images/Emo99.gif

כפרעלייך! כמו שמזל אמרה, איך נכנסת לנו ללב בזמן כלכך קצר... מה אני אגיד? על השיחה הראשונה שלנו כבר ידעת עלי דברים שהרבה אנשים לא יודעים ואני באמת מאושרת על זה שהכרתי אותך. ואני כלכך מקווה לפגוש אותך בסוף החודש! יפה שלי, בהצלחה! גיוס נעים! שפשוף קל! ו.. אוהבתותך!

../images/Emo126.gif ../images/Emo12.gif אופסיייי נופסיייי ../images/Emo122.gif../images/Emo9.gif

כמו שאתי כפרעליה עיניים אמרה............... לא יודעת למה אבל מזל נתקעה לי בראש

ססילייה

New member
יווווואווו!!!!../images/Emo99.gif!!!

ריגשתם אותי כל כך!!!!! :) אני אוהבת את כולם פה אחת אחת (ואת עודד!
) אני לא אנטוש לעולם! אני מאוהבת בפורום הזה כל כך! נכנסתם לי ל
חזק חזק, ואתם קשורים שם! [נו מה, משחק מילים.
] תודה לכם על המילים.
ריגשתם
וכמו שאמרתי לאתי כבר לא פעם ולא פעמיים, אני כמו כתם דיו על חולצה לבנה.
לא נעלמת בקלות!!! א ו ה ב ת!
*
*

הווווו ../images/Emo99.gif ../images/Emo24.gif

את כל כך הולכת להיות החיילת הכי יפה בצה"ל
ועכשיו ברצינות- המון המון בהצלחה! אני בטוחה שזו תהיה תקופה מדהימה בשבילך, תקופה מלאה בחוויות.. תשתדלי לא להעלם יותר מדי, למרות שזה לא תלוי בך וכאלה.. ותמיד תזכרי שזה הבית השני שלך, וכמו שלא נוטשים בית במצבים כאלה- גם לא נוטשים פה!@

mazalika7

New member
אוף באיחור מטורף!!!

כבר הספקת לצאת שבת!
אני בכל אופן כבר דיברתי איתך בטלפון ואני כבר מעודכנת בהכל! איזה כיף לי!!!!! ואני אוהבת אותך, ואין לי אפילו צל של ספק שאת תסתדרי
אוהבת אותך כלכך הרבה!!!!

למעלה