אתר נומנור עודכן

barzik

New member
../images/Emo41.gif אתר נומנור עודכן ../images/Emo41.gif

אתר נומנור הוא האתר הישראלי הגדול והוותיק ביותר על טולקין ויצירותיו. האתר, הפעיל משנת 96, מכיל מאמרים, תרגומים, חידוני טריוויה (בג´אווה סקריפט), מפות אינטראקטיביות, עצי משפחה אינטראקטיביים וחומר רב נוסף. כמו כן מתפרסמים בו באופן קבוע כמעט כל התמונות והסיפורים ממפגשי קהילת טולקין. נומנור מתעדכן מדי שבוע ביום שישי כבר כמה שנים רצופות. העדכון הנוכחי הוא חידון טריוויה מעניין במיוחד על הסינדאר שחיבר טל (לגולס מפורום טולקין באורט). כדאי מאד לנסות אותו ולבחון את ידיעותיכם. למרות שרוב זמן הרשת שלי מוקדש לנומנור, לאנציקלופדיה, לפרוייקטים של קהילת טולקין ולפעילות מחקרית בפורום טולקין באורט, אני (או אחד מצוות נומנור) אשתדל לבקר פה באופן תכוף כדי לענות על שאלות. כתובת הדואל שלי ומספר האיציק זמינים בדף המידע שלי. אני מקווה שבעדכון הבא יהיו התמונות מקומזיץ טולקין שנערך ב 21.03.02 (אני צריך לקחת אותן מפיתוח) וכן התמונות מהטיול הטולקינאי שמתחיל מחר ומסתיים ביום שבת בערב. אני מאחל למנהל הפורום ולפורום כולו בהצלחה רבה מאד.

Elenwe

New member
אני תוהה אם לפרסם פה גם את הוביטון

או שכן או שלא... מה שבטוח זה: אולי! ובאמת מה קורה עם התמונות? כבר חודש עבר מאז! טוב נו שיהיה: הוביטון

למעלה