אם כבר אז כבר - עיצוב חדש

../images/Emo41.gif אם כבר אז כבר - עיצוב חדש

אתם היחידים שאני סומך עליהם לקבל ביקורת אמינה כגולשים, כמתכנתים וחלקכם כמעצבים. בכל מקרה היום שקדתי על עיצוב חדש לקומנט סנטר, כידוע לכם - אם אין לי עיצוב אני לא מתכנת (אני רוצה להעלות גירסא משופרת כי הכישורים שלי בתיכנות השתפרו מאז).. בכל מקרה, הנה העיצוב, אשמח לשמוע תגובות ביקורתיות וגם טובות :) ד"א - מישהו יודע לאן נעלם רועי (Roee)

צעיר, רענן, קייצי... שתי הערות:

הראשונה: את כל הלוגו העליון תהפוך. תדאג שהלוגו יהיה מצד ימין ושהכל האלמנטים הגרפיים יהיו מצד שמאל. זה בכל זאת אתר ישראלי, בעברית - תדאג שהזרימה שלו תהיה ככה. לא יודע מה זה הרווח הזה שמתחת לטקסט shkooznetwork, אבל אם הוא אמור להשאר ריק - זה ריק מדי. כלומר, יש שם רווח גדול מדי בין השורות שבמבנה - כאילו שניסית לגרום לעמוד להיות ארוך יותר. אז או שתמלא, או שתצמצם את הרווח הזה, אבל תעשה איתו משהו
חוץ מזה - שילוב הצבעים מאוד קייצי ונחמד. גם החלוקה נראית מצויינת. תבלה לך

xyxyxy

New member
כל הצבעים האלא..

אני מרגיש שאני באתר הרשמי של מצעד הגאווה תוריד קצת למשהו יותר אחיד

ת'אמת שזה מאוד נכון... גם אני חשבתי

על קונוטציות כאלה - אבל זה שילוב הצבעים המועדף עליי ואני לא רואה טעם לשנות משהו מלבד הבאר העליון שבו נמצא הלוגו.. ואת צבע הרקע של הפרסומת)

עוד גירסא - הייתי רוצה שתגיבו על

שניהם גם אם אהבתם את אחת מהם יותר. תעשו מין השוואה אם תרצו.

הסידור למעלה נראה טוב יותר...

רק ממליץ להעיף משם את החץ הלבן, הוא די לא מתחבר לבועות שצצות שם. גם העיגול שנמצא בתוך עיגול אחר לא ממש מתחברים לאיזור. אם כבר, לך על הרעיון של הבועות נטו. ודווקא מבחינת הצבעים אהבתי יותר את הגרסה הקודמת שהראית, היא היתה יותר צבעונית ומעניינת. זו משעממת מבחינת צבעים, מכיוון שהכחול הזה שולט יותר מדי ומת בצורה כלשהי.

../images/Emo45.gif הרבה יותר טוב ../images/Emo13.gif

פחות ורוד צועק בעיניים (אני שונאת ורוד
) אבל משהו מפריע לי בעיניים... יש שני פסים למעלה - אחד של באנר, והשני של הכותרת של האתר. זה אומר בעצם שמי שעובד ברזולוציה נמוכה, יישאר לו מעט מאוד שטח תוכן. צריך לשלב אותם ביחד.

ChasingAmy

New member
אהבתי את השני יותר...

במיוחד את הקטע עם הבועות למעלה, ובכלל, המראה שלו צעיר ומרענן...ממש שידורי המהפכה;)

למעלה