כמה זה עולה לנו עכשיו?

kasa

New member
כן. אלוהמחירים שאת משלמת לאחר

השתתפות הקופה.

kasa

New member
ההבדלים בין הקופות בעלות התרופות

הם ממש מינוריים. בכללית גונל עולה כ-20 ש"ח, ובמאוחדת כ-25 ש"ח בערך. אלו סדרי הגודל. העלות תלויה גם בכמות האמפולות שתצטרכי. בגידול - התרופות עולות כאמור כ-1000-2000 ש"ח בממוצע.

אפילו יותר

כי גם בטח לא יהיה סבסוד לתרופות כמו היום שאנחנו משלמים רק 10 אחוז מעלותם האמיתית . אז אם נגיד הוצאנו עד היום 1000 ש"ח על הזריקות , נוציא ללא מימון 10,000 ש"ח + 16,000 לטיפול עצמו , נגיע ל-26,000 ש"ח.

דנדוש איזה פחד אני רוצה להגיד לך ..

שאני ממש לא מתפקדת מאז ששמעתי על הגזרות אמן ונצליח במהלך שלנו נגד ביבי כי לנוכל הזה אין לו מושג מה אנחנו עוברות איך נממן את זה ריבונו של עולם !

בדיוק , זה פחד לחשוב

מה יהיה אם ... זה יעבור ויהפך למציאות . צריך לעשות הכל כדי לעצור את זה .

קלקסנית

New member
התרופות לא יצומצמו רק הטיפולים!

זה מה שהבנתי. כי ניתן להמשיל בטיפולי פיריון רגילים ללא הגבלה תקציבית. אני בכל זאת לא מבינה איך הגיעו ל 16,000 ש"ח. זה מחיר גבוה לעומת כמה ארצות אחרות באירופה. יש כאן אשפוז יום ושאיבה ואוקיי רופא ומעבדה. החזרה היא כמו הזרעה. אז מאיפוא המספרים האלה? זה לא מה שהקופות שלמו עד היום. רבע מזה במקרה הטוב.

לא ידוע מה יהיה עם טיפולי פיריון

רגילים.בנוגע להפריות מבחנה - גם היום, מי שאינה זכאית למימון ההפריות משלמת את העלות המלאה של הזריקות (אלא אם כן קופ"ח מספיק נדיבה כדי להשתתף במימון. בהפריית מבחנה יש יותר מיום אישפוז - יש חדר ניתוח, רופא מרדים, מעבדה. גם ההחזרה היא לא לחלוטין כמו הזרעה, היא קצת יותר מורכבת (שוב - חדר ניתוח וכו').

עלות טיפול פרטי

כמטופלת בקופ"ח כללית נפגשתי לפני מס' חודשים עם פרופ' משיח באסותא וביקשתי לעשות טיפול פרטי-פרטי. תגובתו של פרופ' משיח היתה שהעלות כ"כ גבוהה שהוא לא מוכן שאני אשקול את זה בכלל והוא אינו מוכן שאני אכנס לכזה בור עמוק ! נראה לי שהוא התכוון להרבה יותר מ- 16,000 ש"ח (שגם זה סכום גבוה לכשעצמו).

EFRAT NIR

New member
כמה זה עלה לי ?

תלוי, יש תרופות יקרות יותר המפותחות בהנדסה גנטית כמו גונל אף - 24 ש"ח לאמפולה , לעומתו המנוגון עולה בערך 12 ש"ח לאמפולה , בגדול מחזור טיפול במינון ממוצע עולה בין 650-900 ש"ח . דוגמא נוספת - סינרל עולה 150 ש"ח ואילו תחליף זול עולה 50 ש"ח . שיהיה רק טוב, אפרת

נועם@בת

New member
כיום בסביבות 1500 שקל לטיפול

בעבר זה הגיע להרבה יותר. היה לי טיפול של 100 זריקות גונלF, שזה 2500 שקל, 1450 שקל השתתפות עצמית במדיקל, ובסביבות 500 שקל השגחה של מכון פועה. היום קיצצתי במותרות ושנארתי עם פרוטוקול של 3 גונל ו2 מנוגון. תמיכת האנדומטרין גם היא מייקרת- 130 שקל לקופסא (עם הנחה של לאומית). נועם

למעלה