להזכירכם...

בהביבו

New member
../images/Emo32.gifלהזכירכם...../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אתם תמיד מוזמנים לנעלות לפורום מאמארים שהייתם רוצים שיתפרסמו, כיתבו או כל דבר אחר.. בקרוב אני ייעלה לפורום את לוח הארועים ובו יופיעו ההופעו הקרובות של מוקי. אם יש לכם מיידע, שפכו אותו חופשי... סקר..הסקר יוחלף מידי שבוע...\אם יש לכם הצעות לסקרים, אני מוכן לשמוע ואף ליישם.. גלריה- אתם תמיד מוזמנים לעלות שוב תמונות לפורום, תזכרו, עוד תמונות לגלרייה והופורום ייעשה בולט וגדול יותר.. קישורים- אם בא לכם להוסיף, כתבה מסויימת או סתם אתר שיש לכם או שאתם מכירים, אתם מוזמנים להעלות את כתובתו לכאן, ואני כבר אדאג להעלותו לקטגוריית הקישורים... החל משבוע הבא, כל שבוע, ייערך עידכון שבועי כמו בפורומים רבים וטובים..העידכון נועד בישבלכם, ייבחר גולש השבוע, סקר יוחלף מיידתית ועוד'.. זיכרו, הפורום רק בתחילת דרכו, יש לחכות לגולשים נוספים שיבואו וייצטרפו אליינו. עוד דבר חשוב:עצם העובדה שתיהיו גולשים פעילילם בפורום, תביא לגדילתו, ולרצון של עוד אנשים להיצטרף אליו. בהחלט מקווה לראות את כולם משתתפים יותר בדיונים ואפילו סתם בשירשור מעצבן.. צרו איתי קשר איי.סי:168907151 מסנג'ר:[email protected]
מקווה שתיכחו את ההודעה הזו לתשומת ליבכם... ערב ........טוב...

בהביבו

New member
עוד משהו לא פחות חשוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אז ככה. מי שלא יודע, כל פורום חדש בתפוז מקבל תקופת ניסיון של חודש מפתיחותו ואחריי החודש הזה, בוחנים האם הפורום יימשיך או ייסגר... רק רציתי להעלות את זה לתשומת ליבכם, שאם הפורום באמת חשוב לכם, הוא צריך ליהיות פעיל , אני לא אומר 24 שע' נון-סטופ פעיל אבל בהחלט יותר פעיל ממה שהוא כיום... מבחינת גלריות וכו', המצב מעולה, יש המון תמנונת, בקרוב יוספו עוד לוחות ודברים נוספים... אני בהחלט מקווה, שיתווספו להם עוד גולשים, ושהם יבואו, נוכל להראות להם שהפורום לא מת ושיש למה להיכנס אליו
!
המשך יום נחמד לכולם.... מוקי די המלך...

למעלה