אנשים, מה זה הפורום מת

בהביבו

New member
../images/Emo32.gifאנשים, מה זה הפורום מת../images/Emo35.gif

מהה קורה כאן
מהצהריים הפורום יישןןן.. WWAAKKEE UUPPPPP'.. אתם מוזמנים לכתוב מה שבא לכם בשירשור הזה.... דברו חופשי..

בהביבו

New member
רואה../images/Emo35.gifיש לך היזדמנויות...

חד-פעמיות לכתוב כאן דברים שאתה שומר בבטן מלפניי שנים..

TeeAnTee

New member
כתבה על מוקי במגזין טיים אווט

"אני לא טקסט פוליטי"

בהביבו

New member
../images/Emo46.gifאנשים תראו מה זה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

שמו לנו את הפירסומת של סלקום בפורום!!!

שיר שאני וחברה שלי כתבונו...../images/Emo168.gif

על הכבשה שלנו רפי... רפי: יש לי כבשה שאוהבת אותי,היא רק שלי. היא מכירה אותי מהתחלה,שלי,שלה. היא מוכרחה להיות חמימה,רפי שלי. ואת השיר אני שר בשבילה לה לה לה לה.... רפי,רפי,את שמיכה חמה את הכי נוחה... ואנחנו צריכות לעבוד על המשך...

בהביבו

New member
פשששששששש...

שתיהיו לי בריאים.. ה-פ-ו-ר-ו-ם מ-ת
אנשים מה קורה לכם????????????? אתם רוצים שגם הפורום הזה לא מי שייכנס בו ייראה הודעה בדף הראשון מלפניי 10 ימים????? אנשים דברו קצת, תעשו משהו.. אתם לא חיבים רק לדבר על מוקי, שגם זה לא קורה,.... פשוטט..דברו..

הפורום לא קיים מספיק זמן

כדי למות זה שלא מדברים בו 3 שעות לא אומר שהוא מת בן.. קצת פרופורציות.. זה פורום חדש!

choul

New member
בהביבו

אל תשתגע ככה זה בהתחלה חכה עוד נגדל שעוד אנשים יגלו על הפורום הזה

choul

New member
תרשום א&#

אני לא אזכור
ד"א מה לעזאז עושים התפוז האלה עכשיו לפורומים

Pisi a

New member
שאלה דחופה!

מתי מוקי מוציא דיסק חדש??? ולמה מוקי לא מוציא לפחות שיר חדש אחד לרדיו?

לבנתיים...

מוקי עובד על דיסק חדש ולא יודעים מתי הוא הולך לצאת... ומין הסתם הוא לא יוציא שיר מדיסק שלא מוכן... יום כתום , סבלני וסובלני !!

שקר החן

New member
פורום "הרכבים מוזיקליים"

כמה שאלות ותשובות לגבי הפורום... (מומלץ לקרוא!) מהו פורום הרכבים מוזיקליים? הרעיון הכללי שעומד מאחורי הפורום הוא, לתת במה אחת גדולה להרכבים מוזיקליים רבים הפועלים כיום ולהביא לידי הגולשים בפורום את מירב הנתונים והמידע שניתן. אם אני גולש בפורום מוזיקה אחר, למה שאכתוב גם בפורום הזה? אחד היתרונות של פורום זה הוא שיש בידי הגולשים את הכלי לפתח שיחה, לשאול שאלות ולקבל סיוע בדבר הקמת הרכב או כללי התנהגות בהרכב או המלצות שונות ובכלל הרבה דברים שכדאי להביא בחשבון כשרוצים להרכיב להקה. את התשובות אתם תקבלו ממוסיקאים הכותבים בפורום ובעלי הרכבים שמן הסתם הם בעלי נסיון ויוכלו להדריך אתכם בכל נושא שקשור במוסיקה. אז אם חשבתם להקים להקה, זה המקום להתחיל! מה סגנון המוזיקה המדובר בפורום? הפורום איננו מתמקד בסגנון מוזיקה זה או אחר, נשתדל לספק לכם את כל המידע בכל הנושאים הקשורים במוזיקה, הפורום מהווה בית גדול לכל ההרכבים, לכל היוצרים ובכל הסגנונות, מפופ ועד מטאל, מרוק מתקדם ועד מוזיקה מזרחית וכו'... מה יש בפורום? שאלה יפה! בפורום תוכלו למצוא את לוח האירועים שבו יעודכנו מועדי הופעות ומפגשים ואירוחים בפורום, תוכלו למצוא סקרים מעניינים בנושא מוזיקה, תוכלו למצוא לוח מודעות דרושים (דרוש בסיסט ללהקה......), תוכלו למצוא לוח המלצות על דיסקים (מומלץ!) וגם לוח יד שניה, בו תוכלו לספר לנו על ציוד שאתם מעוניינים למכור או להחליף, וכמובן גם קישורים לאתרי להקות ישראליות, וקישורים לאתרי מוסיקה בארץ ובעולם, גלריות ובהן תמונות של הרכבים ותמונות מהופעות, ועוד כל הפינוקים שאתם מכירים ויודעים מפורומים אחרים. בואו בהמוניכם... שלכם, שקר החן.

למעלה