שרשור Prophecy-6X21

צר לי

בשבוע הבא (אם לא יהיה משחק כדורגל..Lol) ישודר הפרק האחרון של העונה ה-6. לא נורא, נוכל לפתוח קבוצת תמיכה נפשית בפורום

moon 0

New member
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

לא יכול להיות!!!! העונה רק התחילה!!! אני בטוחה שהיא רק התחילה!!! למה??? למה?? למה???? היא עוד צעירה מידי כדי למות (להיגמר)!!! היא עוד לא הספיקה לצבור מספיק "בשר" כדי לעבור הלאה!!!! לללללללללללללללללאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אני מפחדת לשאול... אבל... ערוץ 1 קנו את העונה השביעית????

Tolan

New member
ללא ספק פרק משובח

בהחלט היה מצויין. בנוסף לכל הדברים שהזכירו לפניי, אהבתי את זה שהם לא סתם זורקים רעיונות באוויר, אלא גם מביאים תאוריות מדעיות אמיתיות (עקרון האי ודאות). זה פשוט מוסיף לגאונות של הפרק

סתירה בסטאר גייט

אמרו שלא ניתן לחזות מה קורה בעתיד (בעצם זו מהות הפרק) אבל היה פרק (24 אני חושב ) בו אוניל חזר בזמן והתריע על כוכב שאסור שיבקרו בו בעתיד סתירהֱ!!!

א ו נ י ל

New member
קוראים לפרק:2010...

אם אני לא טועה,זהו פרק שבו מתואר איך גזע של חייזרים בשם "האשן"{וואי אני כבר שכחתי}מצליח להטמיע לאט את כל תושבי כדור הארץ,בכך שהוא מעקר את הנקבות,וכך אין אפשרות להתרבות... א'וניל הצליח לשלוח את המכתב לעבר בגלל פעולה מסוימת ש"סאם" עשתה עם הכוכבים,{לא הגיוני}אבל לא משנה,ככה זה מד"ב...

thrall

New member
אין סתירה

זה פרק שמתאר עתיד אפשרי, זאת אומרת מה היה קורה אם הם היו פוגשים את ההאשן, ואז מה שקורא בפרק שהם כאילו שולחים הודעה לעבר בשביל שזה לא יקרה.

Chakotay

New member
אני זוכר אחד קראו לו Vulcan 22 mm

שהיה בפורום מסע בין כוכבים והוא ניג'ס לתפוז הרבה ובסוף נכנע ופתח פורום במקום אחר ופתאום פתחו פורום סטארגייט אחרי שהוא הלך עולם אכזר!!! אה?

א ו נ י ל

New member
צ'קוטי כנס לפה:

קראו לו Vulcan20MM,והוא זה אני... וצודק בהחלט יש דברים מעצבנים בעולם...

Chakotay

New member
אה נכון 22mm ושחכתי ששיניתה את שמך

לאוניל ואכן מעצבן!!

למעלה